Įkraunama...
Įkraunama...

Aistros spalvos (El Color de la Pasión)

Nenoriu klaidingai pasakyti, bet man rodos Nora nuzudys Rikarda, tik nezinau del ko...
Kas nors pataisykit jei bus ne taip:)
Atsakyti
o kur randate aprašus? pagooglinau kažkiek, bet nieko nepešiau. man netrukdo žiūrėti pabaigos žinojimas biggrin.gif
Atsakyti
Aš visad apie serialą čia pasižiūriu: http://en.wikipedia....olor_of_Passion
užtai man ir užkliuvo, kad Sara gal liks su Ricardu dėl tokios pavardės: Sara Ezquedra de Marquez.
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 01 26, 04:16)
Nenoriu klaidingai pasakyti, bet man rodos Nora nuzudys Rikarda, tik nezinau del ko...
Kas nors pataisykit jei bus ne taip:)

drinks_cheers.gif taip ir bus..Bet nenoredama ji tai padarys.

As zurejau visa seriala
Atsakyti
Suicidinė beprotė ta Nora doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 01 29, 15:43)
Suicidinė beprotė ta Nora doh.gif

Tai jau tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2015 01 29, 15:56)
Tai jau tikrai doh.gif



tik pagalvoju, kad gal tikrai pasikeitė, juk turi būti iš giminės paveldėjusi gėrio grūdą, - ir vėl doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 01 29, 15:59)
tik pagalvoju, kad gal tikrai pasikeitė, juk turi būti iš giminės paveldėjusi gėrio grūdą, - ir vėl doh.gif

As ir maniau, kad po tevo mirties ji pasikeis, bet deja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 01 29, 15:59)
tik pagalvoju, kad gal tikrai pasikeitė, juk turi būti iš giminės paveldėjusi gėrio grūdą, - ir vėl doh.gif



Nu jau tikrai isprotejus:)

As ir svarsciau ar ji apsimetineja ar pasikeite, bet kazkaip nusprendziau, kad apsimetineja.



Kas nenorit zinoti neskaitykite toliau, o kurios zino gal gales kazka pakomentuoti: Ji istikruju Danielos tevo dukra, taip? Idomu man jos reakcija bus kai suzinos, kad nera Alonso dukra, idomu ar motinai sugebes atsleisti pries nusizudydama? Ir ar su Liusija susitaikys?
Atsakyti
QUOTE(Karolyteaaaaa88 @ 2015 01 29, 18:58)
Nu jau tikrai isprotejus:)

As ir svarsciau ar ji apsimetineja ar pasikeite, bet kazkaip nusprendziau, kad apsimetineja.
Kas nenorit zinoti neskaitykite toliau, o kurios zino gal gales kazka pakomentuoti: Ji istikruju Danielos tevo dukra, taip? Idomu man jos reakcija bus kai suzinos, kad nera Alonso dukra, idomu ar motinai sugebes atsleisti pries nusizudydama? Ir ar su Liusija susitaikys?

Kiek iš anksčiau esu skaičius, tai paskutinėj serijoj sužinos Nora, kad ji Danielos tėvo dukra. O tai ji tada nusižudys? Maniau, kad atvirs į gėrį biggrin.gif
Atsakyti
Murkysa, vis dar tiki Nora? biggrin.gif
Atsakyti
Tiksliai zinau, kad nusizudys. Tik idomu iki tol ar atsivers i geriete ar tokia ir liks iki pabaigos...
Atsakyti