Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

user posted image

sveikutes, stai ir lentele
Papildyta:
aciu Vivilma, kad atsiuntei duomenis. Verseckiukai kaip suprantu dar atostogauja, o Kikavaida, prasom isigyt svartykles wink.gif iksiuku vis daugeja nono.gif


Papildyta:
man siandien trieju septynetu diena. visai neblogai, bet kadangi man dar 18 numesti reikia iki tikslo (o siaube) biggrin.gif tai reikia kazka mastyt, nes tokiais tempais dar pusantru metu laukt.
Atsakyti
Na,kur mergiotes?vienos i mokslus,kitos i atostogas,o kitos kur???
Pas mane viskas vietoj:))svoris irgi tas pats..nors kas antra diena grybauju,daug vaikstau,daug darbuojuosi:)bet,matyt jau priprato organizmas prie tokio maisto kiekio:)reiks ji papurtyt biski:)
pusryciai kolkas 1 traputis su ozkos surio uztepele,kava..toks grazus oras,reiks eit agurkus nusiraut,ir dar koki velnia nuveikt,kad nelaukt,kol rankos prades salt:)))nu,ka,laukiu jusu pasakojimu,netingim,netingim,papiesiam ka nors ax.gif
Atsakyti
Labas, norėčiau prisijungti prie jūsų, patiko temos pavadinimas smile.gif yra tarp jūsų tokių, kurios suvisam numetė svorį? smile.gif man tai nusibodo tas žaidimas "pirmyn-atgal"...
Atsakyti
Sveikos merginos,

snd grizau jau i darba. o taip pat ir i savo mitybos rezima.

pirma savaite buvom kaip ir ok, gan aktyvus laisvo laiko leidimas: muziejai, laipiojimas po medzius smile.gif bet visdelto pasijaute sunkumai del maisto, nes skrandis labai slubavo, nebuvo tam tikru maisto produktu prie kuriu pratus, tai valgiau kitas alternatyvas, kurios sukele dideli sunkuma ir diskomforta. beje, grizus nesisveriau, nes nenorejau gadinti savo nuotaikos, bet kai rengiausi i darba savo kasdieniais rubais i darba, tai jie buvo ant kuno kaip ir pries atostogas.

Vivilma, mes esam is ivairiu krastu, tai teko atosotogauti, Pivasiunuose, Vilniuje, Alytuje, ir Traku rajone smile.gif



P.S interneto neturejau, tai jauciausi atitrukus pilnai nuo visko, tik darbinis telefonas buvo, kuri dyras buvo pasiruoses mesti per langa smile.gif. Del sios priezasties tik dabar pasirodau pas jus. 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Naujokem: WELCOM 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ar galeciau prie jusu prisijungti? ziuriu jusu saunus labai burelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajokle45* @ 2014 09 08, 17:46)
sveikos  4u.gif  ar galeciau prie jusu prisijungti? ziuriu jusu saunus labai burelis  4u.gif



Malonei prasom, dziugu kai musu burelis dideja
Atsakyti
o kaip jus cia metat svori? 4u.gif as tai zadu pradet sportuot ir mityba reguliuot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajokle45*: 08 rugsėjo 2014 - 17:15
Svajokle45*, kokiu tikslu vis registruojatės nauju vartotojo vardu, vis prašotės lieknėt ir kiekvieną kartą pateikiat vis kitokį ūgį ir svorį? g.gif Ne mano reikalas, bet nesinori, kad kvailintumėt merginas, kaip jau su vienomis pasielgėt..
Atsakyti
QUOTE(svajokle45* @ 2014 09 08, 18:13)
o kaip jus cia metat svori?  4u.gif as tai zadu pradet sportuot ir mityba reguliuot  ax.gif


kiekviena is musu turi savo metoda, mes cia dalinames patirtimi renkantis ir derinant maista.

o sportas kiekviena taip pat renkasi pagal savo galimybes.

papasakok daugiau apie save, koks dabartinis svoris, kiek nori pasiekti. kaip planuoji maitintis.

tiesa, mes kasdien pasirasome koki maista valgysim ar valgem, tai kiekviena pakomentuojam is savo poziurio. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Verseckiukai @ 2014 09 08, 18:01)
kiekviena is musu turi savo metoda, mes cia dalinames patirtimi renkantis ir derinant maista.

o sportas kiekviena taip pat renkasi pagal savo galimybes.

papasakok daugiau apie save, koks dabartinis svoris, kiek nori pasiekti. kaip planuoji maitintis.

tiesa, mes kasdien pasirasome koki maista valgysim ar valgem, tai kiekviena pakomentuojam is savo poziurio. 4u.gif  4u.gif

mano vardas Rasa esu is klp mano dabartinis svoris 51kg noriu pasiekt 47kg zadu sportuot atsisakyt saldumynu daugiau valgyt vaisiu darzoviu
Atsakyti
QUOTE(719 @ 2014 09 07, 15:44)
Labas, norėčiau prisijungti prie jūsų, patiko temos pavadinimas smile.gif yra tarp jūsų tokių, kurios suvisam numetė svorį? smile.gif man tai nusibodo tas žaidimas "pirmyn-atgal"...

Sveika,matai,kas numeta svori,tai cia beveik ir nebesilanko:)cia tik metancios:)bet mes metame ne dietu pagalba,keiciam mastyma apie maista..jei sugrysim prie senu iprociu-svoris gris..Tik radikalus pakeitimas savo gyvenimo budo,iprociu,mastymo gali padeti numesti svori visam laikui..Bet tai turi ateiti i samone kiekvienam savo laiku.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(svajokle45* @ 2014 09 08, 18:06)
mano vardas Rasa esu is klp mano dabartinis svoris 51kg noriu pasiekt 47kg zadu sportuot atsisakyt saldumynu daugiau valgyt vaisiu darzoviu

Na,man cia jau distrofija pakvipo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivilma: 08 rugsėjo 2014 - 21:05
Sveikos merginos, katik prisijungiau, tai nemoku nei liniuotes susikurt... Bet noriu pasidalint keliais patarimais. Per pusmeti numeciau 7kg, na sakysite nedaug, bet noriu mesti taip, kad tie zarazos kilogramai negriztu! Pradejau reguliariai sportuoti, bulves, ryziai, duona senai pamirstas dalykas, didzioji mano raciono dalis darzoves, kefyras, jogurtas, suris, na retkarciais mesytes kokios. Dabar sveriu 61 kg, beliko 3 numesti iki norimo svorio:) Na o didziausias mano ikvepimas siuo atveju - noras gerai pries drauga atrodyt. Net geda sakyt, bet jis toks gan patrauklus vyras, o siuo metu as UK gyvenu, jis Lietuvoj, tai zinot, kokios tos lietuvaites grazuoles... Kai susitinkam, noriu, kad akis issprogdintu lotuliukas.gif dar kartais paziurineju i tokios labai nemegstamos merginos foto facebooke, ji tokio gazeles lieknumo, tai kai begu ant takelio, jauciuosi, lyg jai kersyciau lotuliukas.gif
Atsakyti