Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas. Dabar tai jau tikrai. Metam svorį su visam

QUOTE(Simona313 @ 2014 09 09, 15:37)
Sveikos merginos, katik prisijungiau, tai nemoku nei liniuotes susikurt... Bet noriu pasidalint keliais patarimais. Per pusmeti numeciau 7kg, na sakysite nedaug, bet noriu mesti taip, kad tie zarazos kilogramai negriztu! Pradejau reguliariai sportuoti, bulves, ryziai, duona senai pamirstas dalykas, didzioji mano raciono dalis darzoves, kefyras, jogurtas, suris, na retkarciais mesytes kokios. Dabar sveriu 61 kg, beliko 3 numesti iki norimo svorio:) Na o didziausias mano ikvepimas siuo atveju - noras gerai pries drauga atrodyt. Net geda sakyt, bet jis toks gan patrauklus vyras, o siuo metu as UK gyvenu, jis Lietuvoj, tai zinot, kokios tos lietuvaites grazuoles... Kai susitinkam, noriu, kad akis issprogdintu lotuliukas.gif dar kartais paziurineju i tokios labai nemegstamos merginos foto facebooke, ji tokio gazeles lieknumo, tai kai begu ant takelio, jauciuosi, lyg jai kersyciau lotuliukas.gif

Sveika Simona
Esme ne tame,per kiek laiko numesi svorio,esme,ka valgysi numetus norimus kilogramus:)kazko reikia atsisakyti,bet duona pilno grudo,rudieji ryziai tikrai reikalingi..geriau paskaityk ,ka raso ant joguro indelio-vieni niekalai,cukrus ir t.t.Mesa reikia valgyti liesa,ir geriau ne kiauliena.Taip pat labai reikalinga zuvis,geriau ne rukyta..jei pritruks organizmas kokiu medziagu busi liekna,bet ligota ir visai nelinksma mergina:)o sito mums nereikia juk??O kilogramai negris,jei maitinsiesi taip visa gyvenima,todel reikia valgyti ivairesni maista,kad nereiktu gerti kazkokiu papildu ar vitaminu:)svarbu dar zinoti,ka kada valgyti...
Atsakyti
labas rytas, kas kavos smile.gif

gryzau i savo rezima ir jauciuosi kupina jegu. bet zinot, Lietuvoje tikrai menkas pasirinkimas maisto, jei ir yra kas tai LABAI BRANGU doh.gif turint savo darza, tai galima daug gerybiu prisodinti smile.gif

mano meniu:
siltas vanduo su medum
silauoges,
7 figos (dabar ju sezonas tai reikia atsivalgyti)
didelis bliudas lapuociu salotu su sesamo seklom, humusu.
datules
pasukos.

atrodo sociai smile.gif wub.gif

Atsakyti
sveikutes visos, senai ir naujai prisijungusios.
apie figas esu girdejus kad sveika, valo organizma ir pan. bet nesu ragavus. o kaip jos valgomos, visas vaisius, kaip pvz nektarinas? ar odele nevalgoma... smile.gif reiktu isbandyt jei jau sezonas prasidejo.
beje, vivilma gal domins, raso kad figose gana daug gelezies.
Atsakyti
QUOTE(sandycandy @ 2014 09 11, 07:17)
sveikutes visos, senai ir naujai prisijungusios.
apie figas esu girdejus kad sveika, valo organizma ir pan. bet nesu ragavus. o kaip


labas rytas,

figos valgomos kaip visas vaisius. zinot, labai malonus ir idomus. labai virskinima pravalo, jis tokius idomius grudelius turi, tai su tualetu drauguasite reguliariai blush2.gif

Atsakyti
Verseckiukai, del saldaus jogurto, tikra tiesa! Man jis asmeniskai net nelabai skanus, valgau ta naturalu, su siek tiek cinamono:) O mesa nors niekad labai artima drauge nebuvo, dabar vistiena karta per savaite valgau. Va klausimelis visoms, kokius nesaldzius uzkandzius megstate? Nes pas mane dazniausiai vaisiai, o pienligei net ir tas naturalus cukrus nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2014 09 11, 11:25)
Vivilma, del saldaus jogurto, tikra tiesa! Man jis asmeniskai  net nelabai skanus, valgau ta naturalu, su siek tiek cinamono:) O mesa nors niekad labai artima drauge nebuvo, dabar vistiena karta per savaite valgau. Va klausimelis visoms, kokius nesaldzius uzkandzius megstate? Nes pas mane dazniausiai vaisiai, o pienligei net ir tas naturalus cukrus nepatinka...

Verseckiukai, cia jusu visos dienos meniu? blink.gif

Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2014 09 11, 12:25)
Verseckiukai, del saldaus jogurto, tikra tiesa! Man jis asmeniskai  net nelabai skanus, valgau ta naturalu, su siek tiek cinamono:) O mesa nors niekad labai artima drauge nebuvo, dabar vistiena karta per savaite valgau. Va klausimelis visoms, kokius nesaldzius uzkandzius megstate? Nes pas mane dazniausiai vaisiai, o pienligei net ir tas naturalus cukrus nepatinka...



saldumynus bandau atsoti dziovintom datulem, bet man pakyla rugstys nuo ju, o nupirkau apie puse kilo. tai maciau toki recepta:
datules
atspaustas morku tarkas,
riesutai arba kokios saulegrazos, sesamo seklos ir kit.
viska sudet i blenderi, sumalti, gaunasi kieta mase, kuri dedant ant kepimo popieriaus tepasi lengvai. ir pasauti i saldytuva kelioms valandoms akd sustingu ir susikabintu. poto supjaustai ir turi enegetini batoneli. galima dar cinamono ar kokio kito prieskonio pabarstyt.

Parduotuve nerasi naturaliu saldesiu, visi su konservantais. Dukano puslapyje yra labai daug nekaloringu saldumynu. galima naudoti drasiai musu racione.


Kas liecia mano meniu. vakare dar pavalgau kasko. bet priejau tendencija, kad bet ka, nors irdietini, paemusi i burna vakare man naudos neduoda, o tik i sonus. taigi bandau daugiau vaisiu valgyti iki 12 val. o poto salotas su kokiu baltymu, t.y. mesa, vistiena, zuvim.
Atsakyti
Sveikos visos.
Kaip as supratau,Simona klause apie uzkandzius,ne apie saldumynus..Uzkandis,tai valgis tarp pusryciu ir pietu,ir tarp pietu ir vakarienes:)as kartais valgau riesutu saujele,arba pora rejeta trapuciu,kartais 2 trapucius su uzteptu suriu,ar kepenine,kartais vaisius,kartais pomidoru..bet nereikia maisyti viska i kruva.O Verseckiukai,kur ta tavo mesa,apie kuria sneki???nu niekaip nematau tavo meniu:)
pusryciai-2 trapuciai su varskes suriu tepamu
paskui obuolys
paskui kotletai is vistienos farso su grybais su zaliu agurku
dar valgysiu grikiu puse pakelio ir stikline kefyro:)
Atsakyti
nusipirkau figuciu, suvalgiau kelias, kitu pabijojau valgyt, nelabai supratau vienos raudonos grazios viduj, kitos pagelte biski, gal senos buvo. zodziu nepatiko jos man biggrin.gif

uzkandziams irgi stengiuos riesutuku arba vaisiu pakrimst.
siandien issiviriau burokeliu sriubos su mazais mesos kukuliais. niam niam. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandycandy @ 2014 09 11, 15:57)
nusipirkau figuciu, suvalgiau kelias, kitu pabijojau valgyt, nelabai supratau vienos raudonos grazios viduj, kitos pagelte biski, gal senos buvo. zodziu nepatiko jos man  biggrin.gif

uzkandziams irgi stengiuos riesutuku arba vaisiu pakrimst.
siandien issiviriau burokeliu sriubos su mazais mesos kukuliais. niam niam.  biggrin.gif


o as negaliu atsivalgyti figu, labai patiko blush2.gif

mano sios dienos meniu padrikas. kompanijoje vyksta labdaros renginys, maisto pilna , ir dietiniu sumustiniu pilna, ir visokiu egzotiniu vaisiu... tai laiko tarp suvartoto maisto labai mazas.ech sunki diena akims ax.gif ax.gif ax.gif

merginos, kas tai galetu buti, kai suvalgai kaska ir po kurio laiko rugstys sukyla... ar tai netinka, ar skrandis streikuoja. nes pvz uzvakar valgiau toki pat maista kaip vakar, o vakar suvalgius banana, datules viskas sukilo. doh.gif
Atsakyti
Del rugstingumo, tai ir as nelabi suprantu, nuo bananu tikrai kartais sukyla...
Atsakyti
QUOTE(Simona313 @ 2014 09 12, 13:56)
Del rugstingumo, tai ir as nelabi suprantu, nuo bananu tikrai kartais sukyla...



sveikos,

tai ir bandau suprasti ar tai organizmas duoda zenkla kad netinka sis vaisius.
Atsakyti