Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23

Juoduke, kokio aukščio pas jus viršutinės spintelės? Ir koks tarpas tarp apatinių ir viršutinių spintelių?
Atsakyti
Metija, aš pati vidutinio ūgio, tikrai ne manekenė, virtuvė mūsų aukštesnėm spintelėm, nes lubų aukštis gerokai virš 4 metrų (centre gyvenam), tai pasiekiu tik pirmą lentyną, visas kitas užsilipusi ant kėdės. biggrin.gif Bet tai tikra smulkmena, nes nelipu kasdien, tik kai reikalas. Ir dar pas mus išnaudota vieta virš įmontuoto šaldytuvo, ten irgi prikrauta visokių gėrybių, uogienių, medaus, visko visko, ko prireikia, bet rečiau.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 04 21, 15:04)
Kokio pločio pas jus virtuvė? Pas mus vietos ne prūdai virtuvėj, kažkas panašaus, kaip pas jus, tad idėjų visada gerai pasirinkti  smile.gif tik man kas nepatinktų, tai plautuvė arti kaitlentės, bet suprantu, kad šiup atveju kitaip nelabai būtų išėję padaryti.

255x156 cm musu virtuve.
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2015 04 21, 15:15)
Buvo galima kelt plautuve prie kitos sienos,bet tuomet stalvirsio nieko neliktų,kai maza it kisene virtuve nelabai ka prigalvosi del vietos stokos.. doh.gif


Tai va tas kampinės plautuvės variantas būtų tikęs, bet matyt tokios nenorėjote. 4u.gif Pas mus panašiai, tik virtuvė didesnė, tai viryklė centre, iš šonų po spintelę su stalviršiu, plautuvė kampe.
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2015 04 21, 15:20)
Juoduke, kokio aukščio pas jus viršutinės spintelės? Ir koks tarpas tarp apatinių ir viršutinių spintelių?

Virsutines spinteles 94 cm, tarpas tarp spinteliu virsutiniu ir apatiniu 60 cm.
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 15:25)
Tai va tas kampinės plautuvės variantas būtų tikęs, bet matyt tokios nenorėjote. 4u.gif Pas mus panašiai, tik virtuvė didesnė, tai viryklė centre, iš šonų po spintelę su stalviršiu, plautuvė kampe.

Mums kampine atkrito dar ir dėl to,kad indaplove yra, nes kampinei spintelei reikia daugiau vietos. Esant didesniai virtuvei daryciau tik pagal viena siena ir sala. O db,kiek cia zadam gyvent uzteks, ka turim bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoduke` @ 2015 04 21, 14:30)
Virsutines spinteles 94 cm, tarpas tarp spinteliu virsutiniu ir apatiniu 60 cm.
Papildyta:

Mums kampine atkrito dar ir dėl to,kad indaplove yra, nes kampinei spintelei reikia daugiau vietos. Esant didesniai virtuvei daryciau tik pagal viena siena ir sala. O db,kiek cia zadam gyvent uzteks, ka turim  bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif Tai jūs realiai apačioje turit spintelę po kriaukle, stalčius ir kargo krepšį (jeigu ten toks daiktas)?

Ir dar norėtųs paklaust - ar esat patenkinta kokybe? Gal gamintoją parašytumėt? Ir kokios plokštės naudotos?
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 14:21)
nes lubų aukštis gerokai virš 4 metrų (centre gyvenam)

wub.gif

Bet tai jau du aukštus tikriausiai galima įsirengt? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 21 balandžio 2015 - 15:00
Tikriausiai galima, bet niekas taip nedaro (kiek matau per langus iš lauko pusės), nes toks aukštis yra gėris/vertybė ir niekas nenori jo atsisakyti.
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2015 04 21, 13:25)
O kaip dėl drėgmės? Pas mane vonioj skalbyklė, kai nenaudojama - visad pravirom durelėm. Nelabai įsivaizduoju kaip ją visad uždarytą reiktų laikyt?

Tarp kita ko ir dėl indaplovių turiu tokį pat klausimą. Pas brolį šitas daiktas iš krašto, matau, kad jie irgi dažnai laiko pravertą, tai kaip ir netrukdo. O jeigu vidury?  g.gif


Mano atveju skalbimo as uzdarau sointeles duriss, taciau skalbimo masina yra maziau gili nei spinteliu apatiniu gylis, todel spintele sviduje lieka laisvos vietos atidaryti durelems ir visada skalbimo masinos dureles viduje atidarytos, o spinteles dureles kur ji ikista - uzdarytos, vedintis tikrai pakankam

Indaplove as palieku pravira siek tiek tik iskart po plaovimo, o paskui uzdarau ir kazkokkip kvapo tikrai nejauciu. bet ir tas jos praverimas tai toks minimalus, nors ir vidury gaunasi, bet nekliudo. O gal ir del to, kas dazniausiai kai dirbi virtuvej, ji buna uzdaryta, indus plauni po valgio, tai issiplovus ir ja pradarius virtuveje jau paprastai nesidarbuoji.


Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 04 21, 15:19)
nes toks aukštis yra gėris/vertybė ir niekas nenori jo atsisakyti.

Tai jau taip smile.gif Aš irgi nenorėčiau, tik pagal aukštį pasirodė, kad jau beveik ir du aukštai išeitų smile.gif

QUOTE(Žydriausia @ 2015 04 21, 15:20)
Mano atveju skalbimo as uzdarau sointeles duriss, taciau skalbimo masina yra maziau gili nei spinteliu apatiniu gylis, todel spintele sviduje lieka laisvos vietos atidaryti durelems ir visada skalbimo masinos dureles viduje atidarytos, o spinteles dureles kur ji ikista - uzdarytos, vedintis tikrai pakankam

Va dabar man aišku, tada thumbup.gif
QUOTE(Žydriausia @ 2015 04 21, 15:20)
Indaplove as palieku pravira siek tiek tik iskart po plaovimo, o paskui uzdarau ir kazkokkip kvapo tikrai nejauciu. bet ir tas jos praverimas tai toks minimalus, nors ir vidury gaunasi, bet nekliudo. O gal ir del to, kas dazniausiai kai dirbi virtuvej, ji buna uzdaryta, indus plauni po valgio, tai issiplovus ir ja pradarius virtuveje jau paprastai nesidarbuoji.

Ačiū už atsakymą 4u.gif Vargiai šitą daiktą išbandysiu, bet ką gali žinoti. Dar vis galvoju, dedu informaciją į minčių stalčius smile.gif
Atsakyti
Juoduke,pas ka gaminotes ir jei nepaslaptis kokia
kaina gavosi? :-)

As norejau virtuvesbaldai4u gamintis,bet kaina truputi kandziojasi,tai laukiu dar keliu firmu atsakymu,tada spresim,ar pasispaust ir pataupyt dar ar visgi issiteksim :-)
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2015 04 21, 16:34)
Juoduke,pas ka gaminotes ir jei nepaslaptis kokia
kaina gavosi? :-)

As norejau virtuvesbaldai4u gamintis,bet kaina truputi kandziojasi,tai laukiu dar keliu firmu atsakymu,tada spresim,ar pasispaust ir pataupyt dar ar visgi issiteksim :-)


Man jų gaminti baldai labai gražūs smile.gif kokią kainą jie jums paskaičiavo ir kiek metrų virtuvė? smile.gif
Atsakyti
Mums virtuve kainavo be buitinės technikos 1160 euro
euro. Jei reikia kontaktu privaciai galiu duoti. 4u.gif
Atsakyti