Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23



QUOTE(Žydriausia @ 2015 04 21, 11:49)
Gazzele, o skalbimo masina kaip bus - imontuojama, laisvai pastatoma ar kisit i spintele.
jei ne imontuojama, tai bendram vazidui ir patogumui siulyciau kisti ja tiesiog i spintele uzdaromom durim, tada vaizdas bus grazus ir darbini pavirsiu jau turetumet prie saldytuvo.
Mes esam taip pasidare, tai  thumbup.gif


Skalbimo masina laisvai pastatoma, bet bus paslepta spinteleje po durelemis.
Saldytuva ketinu ''íreminti'' plokste ir virsuj likusi plota panaudoti - padaryti spintele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gazzele: 21 balandžio 2015 - 18:21
Norėčiau kad kas patartų -virtuvėj po plautuve padarė stalčių šiukšlinei ,po pirmo montavimo vaizdas toks

user posted image

Tačiau man l.netvirtai atrodo tas sujungimas,kur susijungia fasadas su dėže-pritvirtinti du metaliukai,kai trauki,tai tas fasadas juda,toks jausmas kad tuoj atsiskirs,nors ateity ten dar bus šiukšlių kibiras

user posted image.

Gal kas patars-gal prasyti meistrų uždėti ar papildomus sutvirtinimus ,gal kokias metalines juosteles? Ar aš čia blondiniškai galvoju?
Atsakyti
Gal reikia palaukti stalviršio ir tada bus tvirčiau? Pas mane irgi stalčius šiukšlėms, net gilesnis, man atrodo, bet tikrai tvirtai laikosi, net kai būna viskas užpildyta. O kokios firmos metaliukai? Gal kokius prastus sudėjo. Dėl kokių tarėtės?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 04 22, 09:31)
Gal reikia palaukti stalviršio ir tada bus tvirčiau? Pas mane irgi stalčius šiukšlėms, net gilesnis, man atrodo, bet tikrai tvirtai laikosi, net kai būna viskas užpildyta. O kokios firmos metaliukai? Gal kokius prastus sudėjo. Dėl kokių tarėtės?

bėgeliai turėjo būti hetich firmos, tai gal ir tie metaliukai tokie pat. Mano supratimu kai gilesnis stalčius ir stabilesnis, nes prie fasado aukščiau prisitvirtintų.
Atsakyti
Aaa, tik dabar supratau, apie ką kalba doh.gif Pas mane visai kitokia konstrukcija viduje... tokie du vamzdeliai eina šonuose ir jie tikrai tvirtai viską laiko.
Papildyta:
Nu va pas mane toks vaizdas:

]user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 22 balandžio 2015 - 09:48
Norejau paklaust, gal kas susidurete su siuksliu dezemis/spintelemis, kur galima butu lengvai koja atsidaryti? Kartais buna tokiu situaciju, kad abi rankos nesvarios, ir koja tik stumt ir meti viska i siuksline...Buvusiuose namuose turejau atskira siuksliu deze su pedalu, bet dabar noriu, kad visas sis reikalas butu pasleptas, nebestovetu virtuvej 'ant vaizdo'
Atsakyti
Aha, ir man kartais labai prireikia su koja atsidaryti šiukšlių stalčių biggrin.gif Gal ir įmanoma būtų kažkokį nedidelį atsikišimą pritaisyti apačioje g.gif
Atsakyti
mergaites bukit geros pasidalinkit savo mazom virtuvytem kaip susideliojot ? noriu ideju ...
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 04 22, 10:25)
Aha, ir man kartais labai prireikia su koja atsidaryti šiukšlių stalčių biggrin.gif Gal ir įmanoma būtų kažkokį nedidelį atsikišimą pritaisyti apačioje g.gif

yra tokie stalčiai su atmetimu, kurie atsidaro juos stumtelėjus
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2015 04 22, 11:18)
Norejau paklaust, gal kas susidurete su siuksliu dezemis/spintelemis, kur galima butu lengvai koja atsidaryti? Kartais buna tokiu situaciju, kad abi rankos nesvarios, ir koja tik stumt ir meti viska i siuksline...Buvusiuose namuose turejau atskira siuksliu deze su pedalu, bet dabar noriu, kad visas sis reikalas butu pasleptas, nebestovetu virtuvej 'ant vaizdo'

ziurekit IKEA'joj. pries kelis metus pirkom sekcija, ten stalciai be rankeneliu, siule pirkti kazkokius atstumikliu, kur ranka spusteli stalciu ir jis atsidaro. manau bet kuriuose balduose juos galima imontuoti ir su keliu spustelejus stalciu (pas mane siuksles stalciuje) jis atsidarytu. nebent yra kokie stalciaus svorio apribojimai g.gif nors dal visas stalcius neisvaziuotu, tik truputi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2015 04 22, 11:18)
Norejau paklaust, gal kas susidurete su siuksliu dezemis/spintelemis, kur galima butu lengvai koja atsidaryti? Kartais buna tokiu situaciju, kad abi rankos nesvarios, ir koja tik stumt ir meti viska i siuksline...Buvusiuose namuose turejau atskira siuksliu deze su pedalu, bet dabar noriu, kad visas sis reikalas butu pasleptas, nebestovetu virtuvej 'ant vaizdo'

yra furnitūra, kur stuktelėjus išvažiuoja stalčius arba galima pirkti šiukšlių rūšiavimo sistemą su pėdaliuku išorėj, kurį koja paspaudus irgi išvažiuoja stalčius.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 04 22, 13:14)
yra furnitūra, kur stuktelėjus išvažiuoja stalčius arba galima pirkti šiukšlių rūšiavimo sistemą su pėdaliuku išorėj, kurį koja paspaudus irgi išvažiuoja stalčius.


tik prieš užsisakydami išsibandykite praktiškai 4u.gif jei yra mechanizmas su atmetimu, kai reikia atidaryti, tai patogu, bet kai reikia uždaryti doh.gif pas draugus bandžiau, tai iš penkto karto pavyksta atitaikyti teisingą padėtį, kad ta nelemta spintelė užsidarytų. Nors gal pasipraktikavus ir nieko būtų g.gif

Gal yra kas nors patogiau nei atmetimo mechanizmas? ax.gif
Atsakyti