Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23

QUOTE(Savory @ 2015 04 22, 12:18)
Norejau paklaust, gal kas susidurete su siuksliu dezemis/spintelemis, kur galima butu lengvai koja atsidaryti? Kartais buna tokiu situaciju, kad abi rankos nesvarios, ir koja tik stumt ir meti viska i siuksline...Buvusiuose namuose turejau atskira siuksliu deze su pedalu, bet dabar noriu, kad visas sis reikalas butu pasleptas, nebestovetu virtuvej 'ant vaizdo'


Prieš mėn. buvau baldų parodoje LITEXPO, tai ten buvo tokių šiukšlinių su koja paspaudžiamu pedaliuku. Tik nepasakysiu kieno ten gamybos
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2015 04 22, 08:08)
Norėčiau  kad kas patartų -virtuvėj po plautuve padarė stalčių šiukšlinei ,po pirmo montavimo vaizdas toks

Gal kas patars-gal prasyti meistrų uždėti ar papildomus sutvirtinimus ,gal kokias metalines juosteles? Ar aš čia blondiniškai galvoju?



ar is sonu yra kazkas tokio?

user posted image

I hetich mechanizma napanasu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2015 04 22, 14:55)
ar is sonu yra kazkas tokio?

user posted image

I hetich mechanizma napanasu  g.gif

dabar negaliu pažiūrėti, bet iš foto matosi, kad ten kažkokie bėgeliai pritvirtinti prie spintelės šonų.Šiaip stalčius su pritraukėju, normaliai atsidaro-užsidaro. Radau sutarty, kad parašyta Quadro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 22 balandžio 2015 - 15:11
QUOTE(Soni @ 2015 04 22, 08:08)
Norėčiau  kad kas patartų




grindys gražuolės   wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 22 balandžio 2015 - 15:46
Aciu uz atsakyma! 4u.gif

Dar su vienu klausimu, kokias grindis dedates daugiausia virtuvej? plyteles? nes as esu megaja indus plaudama taskytis, tai logiskiausia aisku butu plyteles, bet mazas vaikas namie, tai kazkaip gal neitin gerai g.gif
ir dar, be to, kad megstu taskytis biggrin.gif , ziauriai nekenciu sluostyt indus blush2.gif koks higieniskiausias sprendimas butu siai "bedai"? ar tik dziovykles?? gal kazkas mandriau atsirade yra?
Atsakyti
QUOTE(annesears @ 2015 04 22, 18:03)
Aciu uz atsakyma! 4u.gif

Dar su vienu klausimu, kokias grindis dedates daugiausia virtuvej? plyteles? nes as esu megaja indus plaudama taskytis, tai logiskiausia aisku butu plyteles, bet mazas vaikas namie, tai kazkaip gal neitin gerai g.gif
ir dar, be to, kad megstu taskytis biggrin.gif , ziauriai nekenciu sluostyt indus blush2.gif koks higieniskiausias sprendimas butu siai "bedai"? ar tik dziovykles?? gal kazkas mandriau atsirade yra?

juk nepaliekat balu pritaskytu ant grindu, issivalot paskui... smile.gif as uz medines grindis, virtuve kaip ir visur namuose, isskyrus vonios kambarius. man nepatinka plyteles, jos saltos, nemalonu ant ju vaikscioti nei paciai nei juolabiau vaikams ropineti (aisku sildomos sakysit, bet gi ne visa sezona ax.gif )

indaplove tas sprendimas biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pas mus visur medinės grindys smile.gif Šiaip jau po beveik 5 savaičių matosi, kad virtuvės zonoj jos atrodo kitaip, bet nežinodamas, kaip atrodė prieš tai, nelabai ir suprasi biggrin.gif Bet man visokie įvairumai ant medžio netrukdo, dar gražiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2015 04 22, 18:40)
Pas mus visur medinės grindys smile.gif Šiaip jau po beveik 5 savaičių matosi, kad virtuvės zonoj jos atrodo kitaip, bet nežinodamas, kaip atrodė prieš tai, nelabai ir suprasi biggrin.gif Bet man visokie įvairumai ant medžio netrukdo, dar gražiau smile.gif

tai zinoma, o pasirinkus koki rustic ar vintage parketa/lentas isvis tas devejimas tik laikui begant puos ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2015 04 22, 11:18)
Norejau paklaust, gal kas susidurete su siuksliu dezemis/spintelemis, kur galima butu lengvai koja atsidaryti? Kartais buna tokiu situaciju, kad abi rankos nesvarios, ir koja tik stumt ir meti viska i siuksline...Buvusiuose namuose turejau atskira siuksliu deze su pedalu, bet dabar noriu, kad visas sis reikalas butu pasleptas, nebestovetu virtuvej 'ant vaizdo'

Blum Servo Drive Uno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 22, 18:55)

idomu kiek tokia sistema kainuoja, man i siuksliu stalciu tikrai praverstu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 04 22, 20:06)
idomu kiek tokia sistema kainuoja, man i siuksliu stalciu tikrai praverstu mastau.gif

Kažkur čia turėtumėt rasti kainą wink.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 22, 19:21)
Kažkur čia turėtumėt rasti kainą wink.gif.

aciu radau, 450lt lyg. kaip tik penktadieni atvaziuoja baldininkai pas mus, uzsakinesik jau pagaliau virtuve, aisku, gamins dar pora menesiu, bet vistiek jau smagu smile.gif

priminkit tu plautuviu keraminiu psl, kur jus siuntetes, neissisaugojau ir nerandu blush2.gif
Atsakyti