Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų parodos X dalis

QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 03 12, 11:55)
Ar aš akla ar kažkas kinologijoj su informacijos pateikimu negerai g.gif į parodą Jonavoje pirminė registracija jau baigėsi,bet anketos tai nėra g.gif kaip vyksta registracija tokiu atveju?



Aš vakar išsiunčiau registraciją, tai tiesiog laiške parašiau, kad noriu registruoti tą ir tą į tą ir tą klasę, LŠVK numeris toks ir toks, mikročipas ......., gimimo data...., veisėjas, savininkas, adresas ir t.t. Parašiau, kad kadangi nėra anketos, tai jos ir neužpildžiau. Jei reikės, užpildysiu ir atsiųsiu vėliau.
Atsakyti
ačiū mike-pūkuotukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 03 12, 13:25)
Imkit bet kurios parodos anketą, pakeiskit pavadinimą ir siųskit. Neturėtų kilt problemos.

drinks_cheers.gif ir as taip visad darau smile.gif
Atsakyti
Aš tai labai labai norėčiau, kad suvienodintų anketas visų klubų ax.gif Tegul atsiranda papildomos dvi eilutės "parodos vieta" ir "parodos data" ir viskas visiems vienoda. Estijoje taip yra. Parsisiunti kartą vieną formą ir gana.
Atsakyti
pasiaiškinau kaip čia su Jonavos paroda ax.gif pasirodo kinologija neįkėlė anketos ax.gif ar bus registruojama tik parašius laišką neaišku.
Atsakyti
Gal kas zinot kaip yra su Rumunijos cempionu? Ar uztenka 1 CAC? Ir ar galima atbuline data patvirtinti?
Atsakyti
QUOTE(lemonjuice @ 2014 03 19, 14:08)
Gal kas zinot kaip yra su Rumunijos cempionu? Ar uztenka 1 CAC? Ir ar galima atbuline data patvirtinti?

http://www.kinologij...Champions-1.pdf
Atsakyti
Aciu uz nuoroda taciau ji jokios papildomos informacijos nesuteike. Atsakymo i el. laiska is Rumunijos kinologijos klubo laukiu jau menesi. Gal kas tvirtinot ir zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lemonjuice: 20 kovo 2014 - 11:12
Kazkur skaiciau kad ryt Rygoje sunu paroda, bet neberandu, gal kas zinote konkreciau, aciu lb.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristaliukas*: 21 kovo 2014 - 09:28
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 03 12, 14:09)
pasiaiškinau kaip čia su Jonavos paroda ax.gif  pasirodo kinologija neįkėlė anketos ax.gif ar bus registruojama tik parašius laišką neaišku.


Man parašė atsakymą, kad anketos vistiek reikia ir atsiuntė ją užpildymui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskau vietos mergaitei su mazu suniuku i Estijos parodas birzelio liepos-balandzio men. Prie keliones islaidu prisidesim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2014 03 22, 17:39)
Man parašė atsakymą, kad anketos vistiek reikia ir atsiuntė ją užpildymui.  mirksiukas.gif

man neatsiuntė kai parašiau laišką g.gif reikia vadinasi siūsti kokią nors užpildžius g.gif
Atsakyti