Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

Na ką, tęsiam toliau 4u.gif
Senesnioji tema čia
Atsakyti
MamyteVK, rašei, kad iš yahoo nepavyko nuotraukas įdėti... žinok ne iš visų internetinių albumų leidžia. Tarkim http://photobucket.com leidžia, dar gal kai kurie, bet ne visi... ieškok info šio forumo dažiniausiai užduodamų klausimų temose, ten yra paminėti tinkami resursai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 06 spalio 2006 - 08:06
QUOTE(MamyteVK @ 2006 10 05, 19:30)
Bandžiau įdėti augalo nuotrauką, susikūriau "yahoo" albumą, ir ką,  g.gif netinka, neduoda tokios nuotraukos čia demonstruoti, rašo, kad "Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami ".  verysad.gif  Tai kaip man tada daryti...  g.gif  verysad.gif  unsure.gif


Pabandyk susikurti albumą www.photobucket.com Iš ten tikrai leidžia įdėti nuotraukas
Oi susidubliavom bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatag: 06 spalio 2006 - 08:05
sveikutes ir as prisijungiu prie jusu, dabar ieskau ideju, kaip reikia susitvarkyti aplinka aplink nama 4u.gif
Atsakyti
As galiu atsiusti kaip sudeti nuotraukas i yahoo. Man leidzia det-pridejus kelis simtus.
Atsakyti
QUOTE(Sonatag @ 2006 10 06, 09:05)
Pabandyk susikurti albumą www.photobucket.com Iš ten tikrai leidžia įdėti nuotraukas
Oi susidubliavom  bigsmile.gif

mat kokios mes teisingos - kad puolam visos į pagalbą vos ne kūlvirsčiom biggrin.gif

QUOTE(lotute @ 2006 10 06, 09:12)
sveikutes ir as prisijungiu prie jusu, dabar ieskau ideju, kaip reikia susitvarkyti aplinka aplink nama  4u.gif

sveika, junkis, tardyk, o mes kuop tik galėsim tuo pasidalinsim mirksiukas.gif
kartais iš tingėjimo nuorodas į senas temas mesim, nes daugelis klausimėlių jau ne po kartą aptarti ax.gif

QUOTE(Regila @ 2006 10 06, 09:11)
As galiu atsiusti kaip sudeti nuotraukas i yahoo. Man leidzia det-pridejus kelis simtus.

pridėsiu trigrašį ax.gif iš kitų albumų galima padarius viešą priėjimą prie jų, dėti nuorodą, tada čia nuotraukytė iš karto nepasimatys, o spustelėjus albumo nuorodą ten atskirai atsidarius jau ir naršyk kiek nori. O gal ir dar kitų "fintų" yra g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

turiu keleta klausimeliu sios srities asems:

1. po vejos sejimo i tarpus tarp trinkeliu vejas prinese vejos seklu, dabar sudygo, nu ir atrodo ne kaip blink.gif gal zinot kokiu cheminiu priemoniu isnaikinti visoms zolems, augancioms tarp trinkeliu??? ar reikes eiti ir pesioti po 1 zolyte?

2. uzsisakiau is florexlit katalogo ivairiausiu seklu, o jie man jau beveik 2 menesiai kaip viska siuncia... galvojau spesiu pasisodinti tulpes, narcizus... dabar juk jau per velu, ar ne? gal yra kokiu kitu budu kaip butu galima kitam pavasariui pasiruosti darzeliui geles (gal sodinti i kokius vazonus namie??)??

prasau jusu pagalbos, nes budama visiskai zalia namo aplinkos tvarkyme, jau pradedu jaustis bejege susitvarkyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(astavo @ 2006 10 06, 10:18)
...
1. po vejos sejimo i tarpus tarp trinkeliu vejas prinese vejos seklu, dabar sudygo, nu ir atrodo ne kaip  blink.gif  gal zinot kokiu cheminiu priemoniu isnaikinti visoms zolems, augancioms tarp trinkeliu??? ar reikes eiti ir pesioti po 1 zolyte?

2. uzsisakiau is florexlit katalogo ivairiausiu seklu, o jie man jau beveik 2 menesiai kaip viska siuncia... galvojau spesiu pasisodinti tulpes, narcizus... dabar juk jau per velu, ar ne? gal yra kokiu kitu budu kaip butu galima kitam pavasariui pasiruosti darzeliui geles (gal sodinti i kokius vazonus namie??)??

nu visos mes čia iš savo klaidų mokomės mirksiukas.gif
1. jei iš trinkelių nenori ravėti, tai teks herbicidais purkšti. Tam geriausiai tinka klasikinis Roundup'as, tik atsargiai su aplinkine augmenija - šitas suvalgo viską. Pirkit ieškok sodo prekių skyriuose Senukuose, Žaliajam centre ir pan.
2. Nežinau kaip vertins tikros profės, bet aš svogūninius augalus ketinu sodinti šį savaitgalį ax.gif Su florexlitu visi skundžiasi. Paskambink ir paklausk ar negalima atsiimti tiesiai iš jų, nelaukiant pašto siuntos.
Atsakyti
Tulpes sodinti tikrai ne pervėlu. Pats sodinimo laikas dabar ar po kokios savaitės kitos. Juo labiau, kad šį rudenį žada būsiantį iki Kalėdų lotuliukas.gif

Sy Folexlitu g.gif Geri jie žmonės, bet g.gif Šiais tokios pasiūlos ir konkurencijos laikais taip elgtis negalima. Jie nesiunčia siuntos, kol nesuformuoja visą konkretų užsakymą. Jeigu pvz. užsisakėte kanų ar kitokių iškasamų augalų, tai jie dar neparuošti. Aš paskutinius kartus atsiiminėjau vietoje, tai ir pasako ko neturi, o ką turi, duoda. Vilnietėms, kaunietėms būtent reikia į vietą nuvažiuoti,ten dar ir pigienų išpardavimuose pasitaiko. Aš vienais metais prisipirkau tokių papelijusių lelijų labai papigiai, bet visos kuo puikiausiai gyvena, prieš tai pamirkius margancovkėj.
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 10 06, 10:55)
...bet visos kuo puikiausiai gyvena, prieš tai pamirkius margancovkėj.

va va apie tą margancovkę ir prasiplėskim smile.gif
aš anksčiau to nedarydavau, bet va kaimynė užfundijo žieminių česnakų, irgi savaitgalį sodinsiu, ir sakė dėl margancovkės, bet nepasitikslinau kokios koncentracijos... ax.gif to tirpalo turbūt nereikia daryti labai stipraus, turėtų būti vos ružavas, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2006 10 06, 09:57)
va va apie tą margancovkę ir prasiplėskim smile.gif
aš anksčiau to nedarydavau, bet va kaimynė užfundijo žieminių česnakų, irgi savaitgalį sodinsiu, ir sakė dėl margancovkės, bet nepasitikslinau kokios koncentracijos... ax.gif to tirpalo turbūt nereikia daryti labai stipraus, turėtų būti vos ružavas, ar kaip?


O aš kažkaip niekada nemirkydavau. Bet jau dabar jaučiu reikės pradėt mirkyt biggrin.gif Koncentracija, kiek žinau iš kitų-turi būti vos vandenukas su margancovke nudažytas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 10 06, 11:02)
O aš kažkaip niekada nemirkydavau. Bet jau dabar jaučiu reikės pradėt mirkyt  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aha, priversim mes čia viena kitą pagal naujausias technologijas ūkius prižiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 06 spalio 2006 - 10:09