Įkraunama...
Įkraunama...

Lip Plumper

QUOTE(andorinha @ 2010 07 08, 21:36)
isiterpsiu. jei nepastebejote, gerbiamoji lalana per daugeli temu isreklamavo butent make up store produktus... taip kad as abejociau minetosios nares objektyvumu  ax.gif


jeigu tik ta naudoja, tai apie tai tik ir kalba:) as pvz pagrinde naudoju Clinique ax.gif tai daugiausiai apie ja ir ismanau ir komentuoju rolleyes.gif

o jeigu i tema, tai esu turejusi VS lip plumper... rezultato 0 schmoll.gif
Atsakyti
nepatiko man efektas niekinis palyginus su kaina 4u.gif
Atsakyti
As isadoros naudoju, patinka man. smile.gif
Atsakyti
As turejau TOO FACED lip plumer, nepatiko schmoll.gif lupas kiek pastorindavo,bet efektas labai trumpalaikis. dilgciojo, po ko lupos budavo raudonos doh.gif tai jau kokiu sviesiu bizgiu negalejau ant virsaus tept, nes spalva budavo kitokia, o dar pamenu vaika pabuciavau ir jam ant zanduko iskart raudona deme atsirado, sudirgino oda unsure.gif o jei pasibuciuciau su vyru gerai taip, tai isivaizduoju kaip abu atrodytume cool.gif
Atsakyti
http://kartu.lt/akci...putlioms-lupoms
Atsakyti
QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 09 24, 11:43)
Turiu DIOR putlintoja,ale ne velnio neputlina lotuliukas.gif

o man putlina 4u.gif t.y pacios lupos neistinsta, bet uzsilipdo visos rauksleles, jos igauna tokia kap ir forma taip sakant,nezinau ar aiskiai issireiskiau. Bent jau man efektas patinka, juo o veliau blizgiu pateptos lupos man asmeniskai atrodo daug geriau nei vien blizgiu. be to informaciniame lapelyje raso kad naudoti reikia diena ir/as vakare bent 15dienu norint pasiekt geriausiu rezultatu. Nors as apti vis pamirstu doh.gif
Atsakyti
labai gera tema.gal kuri bandėt kur eurokose dabar yra lyg tais prestige firmos lūpas pultinanti priemonė?
Atsakyti
Koks ydomus daikciukas bigsmile.gif Kazi ar atsirastu bandziusiu? g.gif
http://youtu.be/yQxFv8TBJWA
Atsakyti
QUOTE(Mon Cheri @ 2014 01 30, 15:44)
Koks ydomus daikciukas  bigsmile.gif  Kazi ar atsirastu bandziusiu? g.gif
http://youtu.be/yQxFv8TBJWA

Nesu bandžiusi, bet domėjausi kažkada, rods skaičiau, kad vėliau nuo tokių tiesiog tose vietose atsiranda intensyvesnių raukšlių, nes tiesiog tampoma ta oda. Abejoju ar geras daiktas.
Atsakyti
QUOTE(BEVEIK TOBULA @ 2010 09 24, 13:43)
Turiu DIOR putlintoja,ale ne velnio neputlina lotuliukas.gif

As taip pat turiu Dior, tai man siek tiek paputlina. Pas mane ir siaip nera plonos lupos, bet sis blizgis jas ispildo visas, tokios lygios ir ciut papustos atrodo:) ir siaip jis man patinka, nelimpa plaukai prie jo:) tik tas dilgciojimas/saldymas man ne prie sirdies schmoll.gif
Atsakyti
Ziaaaaaauriai fainas naujas Lancome lip maximizer.. ne toks agresyviai dilgciojantis kaip Dior ir daug ilgiau laikosi ant lupu.. tekstura superine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2014 04 04, 21:20)
Ziaaaaaauriai fainas naujas Lancome lip maximizer.. ne toks agresyviai dilgciojantis kaip Dior ir daug ilgiau laikosi ant lupu.. tekstura superine  wub.gif


Kuris duoda geresni putlumo efekta? smile.gif Lancome taip pat su hialuronu? wink.gif
Atsakyti