Įkraunama...
Įkraunama...

Lip Plumper

ar bandete kas Bodyography professional lip vapuor?
man teko pameginti dvi spalvytes iced ir sequina, svelnios labai, nemegstu ryskiu, tai ir spalvos, ir jausmas visai patiko man kaip plonalupei ax.gif malonus cinamono kvapas, vos dilkcioja, bet nedegina, jauciasi kad lupas turiu rolleyes.gif paziurejus i veidrodi, gal sakyciau vos vos putlesnes g.gif apskritai, manau, jog planalupems galbut kas ir gali pasimatyti, bet putlesnems sunkiai isivaizduoju
Bodyography.com
Atsakyti
Mirusi tema....

Gal kas bande sia lupu putlinimo priemone The Simon solution? Uzmaciau Parfumexpresse gundausi nusipirkti dry.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 23 birželio 2010 - 20:15
Papirkau dvi spalvytes Sally Hansen putlinancio blizgio (nude ir rozine). Tai putlinimo tiesa sakant nepastebejau, nude ta uztepus is pradziu dilgciojo kuri laika, pacioj pradzioj stiprokai, net neitin maloniai. Po keliu minuciu beveik jau nesijaute dilgciojimo. Rozine isvis stipriau nesijaute, tik vos vos padilgciojo. O po keliu kartu naudojimo tai aplamai nieko nebejauciu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimulka @ 2009 10 13, 21:51)
man tas pats tik dilgciojimas ir tiek schmoll.gif

drinks_cheers.gif jokio efekto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 06 23, 21:15)
Mirusi tema....

Gal kas bande sia lupu putlinimo priemone The Simon solution? Uzmaciau Parfumexpresse gundausi nusipirkti dry.gif
user posted image

manau,kad butent apie sia priemone kalbeta pirmame puslapyje smile.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar nusipirkau Ginvenchy gloss interdit Ultra-Shiny Color Plumping Effect smile.gif Pirkau vien todel kad labai spalvyte patiko wub.gif wub.gif wub.gif bet paskui paziurejau kad dar ir putlinti turi thumbup.gif Dar nespejau normaliai isbandyti, veliau galesiu parasyt atsiliepima jei kam bus ydomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2010 06 24, 12:41)
manau,kad butent apie sia priemone kalbeta pirmame puslapyje smile.gif


Yra tik keli atsiliepimai,nelabai aisku, bet reikes isbandyti gal man visai patiks,kitaip nesuzinosiu biggrin.gif
Atsakyti
Make up store parduotuveje Lip plump xtreme super daikciukas thumbup.gif visiems rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lalana @ 2010 07 05, 23:25)
Make up store parduotuveje Lip plump xtreme super daikciukas  thumbup.gif visiems rekomenduoju  thumbup.gif


Cia blizgis?Kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2010 07 08, 14:49)
Cia blizgis?Kokia kaina? 4u.gif

isiterpsiu. jei nepastebejote, gerbiamoji lalana per daugeli temu isreklamavo butent make up store produktus... taip kad as abejociau minetosios nares objektyvumu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 03 14, 14:31)
Yra kremai su plump effektu,pvz. Lancome Primordiale labai geras kremas lupoms. As turejau Lancome thumbup.gif  gerai suminkstina lupytes lupdazis puikiai tepasi smile.gifsmile.gif

o yra tokio kremuko pirkti Lietuvoje? gal zinot kokia mazdaug jo kainyte?
Atsakyti
Turiu DIOR putlintoja,ale ne velnio neputlina lotuliukas.gif
Atsakyti