Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas IX d.

Kuo žmogus protingesnis, tuo daugiau jis žmonėse pastebi gero. B. Paskalis

Sveiki užsukę į šią temelę wub.gif 4u.gif
Čia ateina visi, kas pasirinko matyti Pasaulį tokį, koks jis yra, tačiau šimteriopai padidindami tai, ką mato jame gero ir gražaus.
Čia ateina ir tikintys savimi, ir nenuleidžiantys rankų, ir besimokantys iš savų bei svetimų klaidų...
Ir jūs užsukote. Kažko ieškote? Tai junkitės į mūsų šaunią kompaniją!


Mes skaitome stai tokias knygas:

Og Mandino > “Sekmes universitetas”
Spencer Johnson, M.D. > “Kas paeme mano suri”
Joseph Murphy > “Jusu pasamones galia
Joseph Murphy > “Kosmines dvasines galios desniai”
Bodo Schafer > “Nugaletoju principai”
John Kehoe > “Proto galios 21-ame a.
Peter Kumer > “Nieko nera neimanoma”
Napoleon Hill, Clement Stone > “Teigiamas poziuris ir sekme”
Napoleon Hill > “Raktai i sekme”
Napoleon Hill> “Tavo sekme – tavo rankose”
Aleksandras Svijasas > “Sypsokis, kol nevelu”
Lynn Robinson > “Tikrasis klestejimas”
Paul McKenna > “Pakeisk gyvenima per 7dienas”

Naudingi internetiniai puslapiai:

http://www.learnmindpower.com/
http://www.success.lt/
http://www.mindgasmic.com/
http://selfgrowth.com/


Ikvepiantys ir verciantys susimastyti filmai:

“Mergina verta milijono” (“Million Dollar Baby”)
“Atsargiai durys uzsidaro” (“Sliding doors”
“Ieskantys laimes”(“The pursuit of happiness”)
“The Secret”
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Starburst: 28 gegužės 2007 - 18:14
Labutis naujoje temoje 4u.gif

Aciu Starburst!!! thumbup.gif
Atsakyti
Niu, Vijurka, Pepilota, nepalikot man kito pasirinkimo. Dar apšilti kojų nespėjau, o jau naują temą kurk, ...škiasss... lotuliukas.gif
O kai prie sienos priremia, tai ir visos gražbylystės išgaruoja... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Starburst: 28 gegužės 2007 - 18:09
"Teisingas atsakymas neišvengiamas, jeigu mąstote pozityviai, konstruktyviai ir nuoširdžiai. Iš to galima daryti akivaizdžią išvadą, kad, norėdami įveikti nesėkmę, turite atlikti vieną dalyką: priversti pasąmonę priimti jūsų mintį ar prašymą. Negaišdami pajuskite, kaip noras išsipildo tikrovėje, o likusį darbą palikite savo protui."user posted image

Starburst, ačiū tau, labai greitai tu čia apsisukai, esi praktikė, iš karto matosi hihihi.gif


Turim IX dalį, smagu! 4u.gif

P.S. man malonu vienai iš pirmųjų sveikint naują temą, kartu su pepilota mirksiukas.gif
Atsakyti
Vijurka, kas pas tave keiciasi? Kodel dingo geles is atavaro? g.gif

Man irgi malonu buti vienai pirmuju drinks_cheers.gif Kaip ten bebutu manau, kad musu tema reikalinga thumbup.gif

As dabar intensyviai vizualizuoju galutini rezultata vieno noro. Cia su mano busimu verslu susije. Sia savaite siulysiu produkcija busimiems klientams. Veju visas baimes i sali ir koncentruojuosi tik i sekmingus ir pelningus pardavimus!!!

Aisku rezultatus jus pirmos suzinosit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2007 05 28, 19:00)
Aciu Starburst!!! thumbup.gif

QUOTE(Vijurka @ 2007 05 28, 19:12)
[color=purple]Starburst, ačiū tau, labai greitai tu čia apsisukai, esi praktikė, iš karto matosi hihihi.gif

Ačiū, mergytės. Jei ne jūs, dabar negalėčiau sakyti, kad JAU esu sukūrusi naują temą 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O Dujokaukee šioje temoje prižada nekaišioti čionai nosies su savo nihilizmu. pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 05 28, 18:21)
Jei ne jūs, dabar negalėčiau sakyti, kad JAU esu sukūrusi naują temą  4u.gif  4u.gif


Starburst, tu - šaunuolė, esi sukūrusi savo svetainę, o čia tik nauja temos dalis bigsmile.gif Va, kitą dalį atidarys Dujokaukee, smagu juk, jau mes čia susigyvenom, kaip šeima wub.gif

QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 18:23)
O Dujokaukee šioje temoje prižada nekaišioti čionai nosies su savo nihilizmu. pioneer.gif

Dujokaukee, tu man patinki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 28 gegužės 2007 - 18:27
QUOTE(Vijurka @ 2007 05 28, 20:26)
Va, kitą dalį atidarys Dujokaukee, smagu juk, jau mes čia susigyvenom, kaip šeima wub.gif [/color]
Dujokaukee, tu man patinki 4u.gif


Negąsdinkit manęs bijau.gif Tikrai nenoriu prisiimti atsakomybę už kitos temos atidarymą. Įžanginės kalbos - ne mano sritis. Juolab jog nuo šiol tenoriu pabūti pasyvia stebėtoja ir ne daugiau. Vis vien reikia susitaikyti su tuo, jog nuo rugsėjo dėl savaime suprantamų priežasčių manęs nebebus eteryje.

Dėkui. 4u.gif Nors nelabai suprantu kodėl. Galbūt taip netgi geriau. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dujokaukee: 28 gegužės 2007 - 18:32
Vijurka, tokią svetainę gali susikurti betkas, mokantis spaudyti mygtukus biggrin.gif Ten pritaikyta plačiosioms masėms mirksiukas.gif
Dujokaukeee, kur dingsi nuo rugsėjo? O nihilizmas irgi gerai biggrin.gif O kaip tu nihiliuoji?
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 05 28, 20:38)
Dujokaukeee, kur dingsi nuo rugsėjo? O nihilizmas irgi gerai  biggrin.gif O kaip tu nihiliuoji?


Išvyksiu mokytis į gyvenimo mokyklą. Nuo to, ką išmoksiu ir ką patirsiu, priklausys mano tolimesnė ateitis.
Aš ne nihiliuoju. Aš tiesiog esu tokia, kokia esu.
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 19:43)
Išvyksiu mokytis į gyvenimo mokyklą. Nuo to, ką išmoksiu ir ką patirsiu, priklausys mano tolimesnė ateitis.
Aš ne nihiliuoju. Aš tiesiog esu tokia, kokia esu.

Kiek suprantu prisisemsi patirties daugiau, nei iš knygų?
O tavo piešinukai labai mieli. Kažkuo buožgalvius ar embrionus primena ax.gif O ta, Unwanted, idėja gera thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Starburst: 28 gegužės 2007 - 18:56