Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas IX d.

tai ziuriu trukt uz vadziu ir vel is pradziu doh.gif

Paplepejimai irgi turi buti pozityvus. Mums idomus asmeninio gybenimo vingiai tiek, kiek jie susije su pozityvumu. Ir kiek pastebejau dazniaiusiai taip ir buna. Jei radau darba, tai pasidalinau kaip ji radau ir tas pats su visais kitais tikslais. O tai kas vyksta sios temos pradzioj tei nors uzmusk, nerandu as cia nieko i tema.
Bet nenoriu plestis. Ir taip turiu kur energija isliet mirksiukas.gif Jau nusibodo. Jei nejauciam kas i tema kas ne- mieks to supratimo ir neides mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 05 28, 17:57)
"Čia ateina visi, kas pasirinko matyti Pasaulį tokį, koks jis yra, tačiau šimteriopai padidindami tai, ką mato jame gero ir gražaus.
Čia ateina ir tikintys savimi, ir nenuleidžiantys rankų, ir besimokantys iš savų bei svetimų klaidų..."

Starburst, tik dabar (vakare) įsiskaičiau į tavo parašytus žodžius. Nu koks praregėjimas, kaip šaunu, kažkaip labai reikalingi man šiandien šie žodžiai! Kartais pagaunu save nevalingai galvojant, ar mano pozityvumas yra paremtas šiandienine mano turima situacija, ar iš tiesų jis - šimteriopai padidintas? Yra kažkiek padidintas, bet aš jau labai seniai išmokau taip gyventi bigsmile.gif Nu ir ką? Kaifuoju nuo tokio gyvenimo!

QUOTE(pepilota @ 2007 05 28, 18:21)
Vijurka, kodel dingo geles is atavaro? g.gif
As dabar intensyviai vizualizuoju galutini rezultata vieno noro. Cia su mano busimu verslu susije. Sia savaite siulysiu produkcija busimiems klientams. Veju visas baimes i sali ir koncentruojuosi tik i sekmingus ir pelningus pardavimus!!!


pepilota, tikiu tavo sėkme, tu tai žinai mirksiukas.gif
O dėl avarato. Nieko tokio, kad neliko gėlių, gėlės žydi mano namuoseuser posted image Būna, kai noriu kažko juodai-balto, pati po truputį įgaunu rudo (sveiko) atspalvio (čia odos biggrin.gif ), tai kaifuoju ir nuo vasaros! Pas mane viskas gerai!user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 28 gegužės 2007 - 22:54
QUOTE(Vijurka @ 2007 05 29, 00:32)
Panos, jau iš tiesų nemalonu darosi. Nėra tinkamų ir netinkamų asmenų. Visi mes esame LYGŪS.


[COLOR=darkviolet]Jei lygus tai tuomet ir bukime visi lygus... Atsibodo tyleti... Kaip supratau savo nuomones cia negalima pasakyti, o jei ir pasakai, tai gauni kandu komentara atgal...
Nenoriu plestis, nes nera apie ka...
Sekmes pletojant pozityvia tema, o ne pokalbiu SOU schmoll.gif
Atsakyti
Kaip greitai jūs čia darbuojatės nespėju skaityti biggrin.gif, šaunuolytės
O Og Mandino knygą "Sėkmės universitetas" tai seniai planuoju nusipirkti, bet vis pinigėlių pagailiu blush2.gif . Skaičiau kitas Og Mandino knygas, tai tikrai įkvepiančios thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 28, 22:53)
Jei lygus tai tuomet ir bukime visi lygus... Atsibodo tyleti... Kaip supratau savo nuomones cia negalima pasakyti, o jei ir pasakai, tai gauni kandu komentara atgal...
Nenoriu plestis, nes nera apie ka...
Sekmes pletojant pozityvia tema, o ne pokalbiu SOU  schmoll.gif


Nu nereikia čia mums pyktis biggrin.gif Čia susirenka skirtingi žmonės, todėl ir nuomonės gali būti labai skirtingos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 28, 22:02)
O kas cia per tema? Koks jos pavadinimas??? Pokalbiu SOU?
Neperskaiciau kol kas dar nieko apie konstruktyvu mastyma isskyrus Vijurkos mintis!!!

Vietoje šito tiesiog galima buvo įdėti citatą iš tavo šiuo metu skaitomos knygos ar papasakoti savo istoriją, kaip pozityvus požiūris padėjo tau asmeniškai. Iškeli klausimą su tęsiniu arba kitaip pakreipi kalbą TA TEMA mirksiukas.gif
Niu ką padarysi, kad man viskas įdomu. Tai ir klausinėju lotuliukas.gif Ir išeina pokalbių šou. Kas be nuodėmės, meskit akmenuką biggrin.gif

QUOTE(Vijurka @ 2007 05 28, 23:49)
Kartais pagaunu save nevalingai galvojant, ar mano pozityvumas yra paremtas šiandienine mano turima situacija, ar iš tiesų jis - šimteriopai padidintas? Yra kažkiek padidintas, bet aš jau labai seniai išmokau taip gyventi bigsmile.gif Nu ir ką? Kaifuoju nuo tokio gyvenimo![/color]

Todėl man ir atrodo, kad laikas nuo laiko turi grįžti į pirmą klasę arba kitaip tariant į savo šito pasirinkto kelio pradžią, kad pamatytum kokia buvai ir kokia dabar tapai savo pastangų dėka.
Taip ir toliau 4u.gif
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 28, 23:53)
Jei lygus tai tuomet ir bukime visi lygus... Atsibodo tyleti... Kaip supratau savo nuomones cia negalima pasakyti, o jei ir pasakai, tai gauni kandu komentara atgal...
Nenoriu plestis, nes nera apie ka...
Sekmes pletojant pozityvia tema, o ne pokalbiu SOU  schmoll.gif


Tą patį galima buvo pasakyti ir pozityviau mirksiukas.gif
Sakykim taip: Ė, panos, davai pakalbam apie POZITYVUMĄ.
Nu gražus žodis. Ir taip suprantu, kad jeigu jo nepamini, tai tarp eilučių sunku įskaityti? ax.gif Gerai jau gerai, kartais tik paskaitysiu ir tyliai nusišypsosiu. Mane galima mylėti arba nekęsti, bet nebeišeina likti nepastebėtai blush2.gif Einu dirbti biggrin.gif
Atsakyti
Visas su nauja sėkminga diena 4u.gif

GYVENIMĄ SALDŲ DARO TIE DALYKAI, KURIE NIEKADA NEGRĮŽTA.- Emily Dickinson

Starburst,puikiai atidarei temą thumbup.gif
Mergaitės,kurios nepatenkintos temos eiga,gal jums pačioms reikėjo imtis temos atidarymo ir pakreipt ją tinkama eiga g.gif Nesipykim 4u.gif
O mano gyvenimas keičiasi į teigiamą pusę ir jūsų dėka...Paskaitau jūsų mintis,dar iš knygų pasisemiu teigiamos energijos ir žiūriu,kad po truputį iš pesimistės tampu optimiste smile.gif Ir matau,kad mano pozityvus mąstymas keičia ir aplinkinius. Va ir mano mama pradėjo skaityt mano perskaitytas knygas, turim apie ką padiskutuot,o ne kaip anksčiau,koks gyvenimas blogas,kaip to ar ano trūksta ir t.t... tongue.gif Nebebijau aplinkinių nuomonės,suprantu,kad reikia pabūt ir vaiku,tad žaidžiu,bėgioju su sūnum. Pradėjau vyrui rašyt meilės laiškus ir šiaip visur kur galiu padėkoju už paslaugumą. Negailiu gerų žodžių....Ir gyvenu daugiau širdim nei protu smile.gif
Ir už tai esu dėkinga jums visoms wub.gif
Ir man labai patiko tie E.Dickinson žodžiai,parašyti viršuje,tad linkiu visoms patirti kuo daugiau to saldumo 4u.gif
Atsakyti
Labas Rytas 4u.gif

skaitau ir nesuprantu kodel jums atrodo, jog mes pykstam. Pasakem savo nuomone ir tiek. Beje...as esu tas zmogus, kuris nekalba frazemis is knygu, o sakau palinkejimus is sirdies, kas tuo metu atrodo teisingiausia (cia kazkas apie tai rase). Kas sugeba is knygu frazes iterpti, labai dziaugiuosi, nes tai idomu. Geros dienos visoms. Po jusu tokiu pasisakymu apie mus graziu palinkejimu siandien nebus...
Atsakyti
Čia apie meditaciją:
Kas yra meditacija
Kad medituoti, pirma reikia gerai žinoti, kas tai yra ir su kuo valgoma biggrin.gif

Dar vieną offtopic'ą geltonai parašau (kad kas nenori, galėtų "nepastebėti") ir pasižadu šiandien daugiau tokių nerašyti blush2.gif
Kad tema gyvuotų, ko reikia? Reikia, kad čia atėjusieji jaustųsi jaukiai. Jeigu visi tik skaitys ir bijos pasisakyti ilgainiui nebebus ką skaityti. Jeigu atėjusiam su trumpalaikiu liūdesiu bus sakoma, eik kitur, o čia ateik tik tada, kai vėl plačiai šypsosies, jis gali ir nebegrįžti. O jeigu tik svajosim, atitrūksim nuo realybės. Pozityvumas turi tapti mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, ne tik išimtiniu atveju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 29, 09:18)
cia kazkas apie tai rase

Kad būtų kuo mažiau neaiškumų ir barti, ir girti reikia asmeniškai kažką, o ne abstrakčiai. Nes tada beveik kiekvienas gali įžvelgti save ir padaryti netinkamas išvadas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas user posted image
"Pasaulis - ne džiunglės; jo nereikia valyti, kirsti ar lyginti. Net ir džiungles žmonės mokosi išsaugoti."
Geros dienos! user posted image

Papildyta:
QUOTE(Starburst @ 2007 05 29, 08:29)
... ir barti, ir girti reikia asmeniškai kažką, o ne abstrakčiai. Nes tada beveik kiekvienas gali įžvelgti save ir padaryti netinkamas išvadas  mirksiukas.gif

Pritariu thumb_yello.gif
Labai norėčiau, kad taip ir būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 29 gegužės 2007 - 08:33
quote=Starburst,2007 05 29, 09:29]
Čia apie meditaciją:
Kas yra meditacija
Kad medituoti, pirma reikia gerai žinoti, kas tai yra ir su kuo valgoma biggrin.gif

[/quote]


Vat man tai labai idomu ir aktualu:)pasirodo as ta zodi suprantu tik is budistiniu poziciju lotuliukas.gif

nemoku ikelt nuorodos, kur tiksliai tai aprasoma. blonde as
http://budizmo.pusla...tacija-kas-tai/
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 05 29, 10:29)
Čia apie meditaciją:
Kas yra meditacija
Kad medituoti, pirma reikia gerai žinoti, kas tai yra ir su kuo valgoma  biggrin.gif

Dar vieną offtopic'ą geltonai parašau (kad kas nenori, galėtų "nepastebėti") ir pasižadu šiandien daugiau tokių nerašyti  blush2.gif
Kad tema gyvuotų, ko reikia? Reikia, kad čia atėjusieji jaustųsi jaukiai. Jeigu visi tik skaitys ir bijos pasisakyti ilgainiui nebebus ką skaityti. Jeigu atėjusiam su trumpalaikiu liūdesiu bus sakoma, eik kitur, o čia ateik tik tada, kai vėl plačiai šypsosies, jis gali ir nebegrįžti.  O jeigu tik svajosim, atitrūksim nuo realybės. Pozityvumas turi tapti mūsų kasdienio gyvenimo dalimi, ne tik išimtiniu atveju  4u.gif
Papildyta:

Kad būtų kuo mažiau neaiškumų ir barti, ir girti reikia asmeniškai kažką, o ne abstrakčiai. Nes tada beveik kiekvienas gali įžvelgti save ir padaryti netinkamas išvadas  mirksiukas.gif



Tai jei is cia iseis kai kurie zmones - nenustebk. Nes visiskai nesijauciu jaukiai, paskutiniu metu bijau pasisakyti ... Tiek to... Sekmes ir tiek
Atsakyti
QUOTE(LinetaBlue @ 2007 05 29, 08:54)
Tai jei is cia iseis kai kurie zmones - nenustebk.

LinetaBlue, nei viena iš mūsų neatėjome į šią temą atsitiktinai. Būsime tol, kol norėsime būti. Anksčiau ar vėliau, išeisime visos, taip buvo juk ir su I d., kelios tik iš pirmųjų čia lankosi. Nieko nėra amžino. Kiekvienas ieško sau įdomių kelių.

P.S. Drįstu kreiptis į visas. Mergytės, cituodamos tekstą, trumpinkime postus, juk galima išskirti tą sakinį, kuris svarbus. 4u.gif
Atsakyti