Įkraunama...
Įkraunama...

Konstruktyvus (pozityvus) mąstymas IX d.

QUOTE(Starburst @ 2007 05 28, 20:53)
Kiek suprantu prisisemsi patirties daugiau, nei iš knygų?
O tavo piešinukai labai mieli. Kažkuo buožgalvius ar embrionus primena  ax.gif


Juk teorija yra nieko verta be praktikos, tiesa? 4u.gif
Dėkui. rolleyes.gif Ten hominidai (bent aš jau taip juos vadinu) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 19:55)
Juk teorija yra nieko verta be praktikos, tiesa? 4u.gif
Dėkui. rolleyes.gif  Ten hominidai (bent aš jau taip juos vadinu) ax.gif

Viena teorija yra verta, tik šiek tiek mažiau nei kartu su praktika. Su praktika ji - neįkainojama 4u.gif
Hominidai, tai kažkas susiję su žmogum?
Atsakyti
QUOTE(Starburst @ 2007 05 28, 21:09)
Viena teorija yra verta, tik šiek tiek mažiau nei kartu su praktika. Su praktika ji - neįkainojama  4u.gif
Hominidai, tai kažkas susiję su žmogum?


Aga, susiję cool.gif Bet tai jau būtų oftopic'as taigi, nesigilinkim cool.gif

O jei į temą, tai pas mane tos teorijos labai mažai, jog būtų galima ją pritaikyti praktikoje. Paprasčiausiai stengiuosi mąstyti pozityviai, tačiau nieko daugiau. Vizualizacijoms ir meditacijoms neturiu nei kantrybės, nei paprasčiausio noro. Galbūt nebent po kelių metų, nes po kol kas nesijaučiu pakankamai tam pasiruošusi, kadangi, po kol kas, esu jauna, nesugadinta siela ir tuo džiaugiuosi. Ir taip, mano manymu, pernelyg save užkraunu įvairiais filosofiniais klausimais, problemomis ir jų sprendimo ieškojimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dujokaukee: 28 gegužės 2007 - 19:18
Velnias, norėjau žinutę pakeist, o kas gavosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dujokaukee: 28 gegužės 2007 - 20:45
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 20:12)
Aga, susiję cool.gif Bet tai jau būtų oftopic'as taigi, nesigilinkim cool.gif

...esu jauna, nesugadinta siela ir tuo džiaugiuosi. Ir taip, mano manymu, pernelyg save užkraunu įvairiais filosofiniais klausimais, problemomis ir jų sprendimo ieškojimais.

Muset, negaliu aš be offtopic'ų lotuliukas.gif

Ateis ir tavo laikas mirksiukas.gif
Pabandysiu į temą biggrin.gif Kažkada su viena drauge buvom pasigedę savo gyvenimuose nu kažko tokio dyyydingesnio, atrodė, lyg tik gyvenam ir tiek. O paskui padarėm išvadą, kad tiesiog nebematom, kad darom, nes tai tampa taip įprasta ir nepastebima biggrin.gif
Originalų prierašą įsimetei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 22:44)
Velnias, norėjau žinutę pakeist, o kas gavosi doh.gif



Galima klausima???

O kas cia per tema? Koks jos pavadinimas??? Pokalbiu SOU?
Neperskaiciau kol kas dar nieko apie konstruktyvu mastyma isskyrus Vijurkos mintis!!!

Nepatinka...
Atsakyti
QUOTE(2007 05 28 @ 20:12)
Bet tai jau būtų oftopic'as taigi, nesigilinkim cool.gif



tai kad cia visa tema off topic'as doh.gif atejau ziuriu 10 tema, bet kad skaityti nera ka....vien paplepejimai kazkokie visai ne i tema.. nebesuprantu apie ka mes cia snekam??? g.gif
Atsakyti
Jeigu tai būtų kaltinimas mano pusėn dėl offtopic'o, tai aš jį visai mielai priimčiau, tačiau, kaip matau, po kol kas nėra ko ir priiminėti. cool.gif

Anyway...

Skaitau naivoką, paauglišką knygą su daug pauugliškai genealių minčių, kaip antai: "Mes priimame meilę tokią, kokios esame verti".

Labanaktis.

P.S. Laura_k, LinetaBlue, tai davai, kinkykit arklius ir pirmyn su pozityviu mąstymu - įpūskit kokių minčių pačios, ko laukiat?
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 22:20)
Jeigu tai būtų kaltinimas mano pusėn dėl offtopic'o, tai aš jį visai mielai priimčiau, tačiau, kaip matau, po kol kas nėra ko ir priiminėti. cool.gif

Anyway...

Skaitau naivoką, paauglišką knygą su daug pauugliškai genealių minčių, kaip antai: "Mes priimame meilę tokią, kokios esame verti".

Labanaktis.

P.S. Laura_k, LinetaBlue, tai davai, kinkykit arklius ir pirmyn su pozityviu mąstymu - įpūskit kokių minčių pačios, ko laukiat?


tai taikyta ir Tau tongue.gif

jei skaitytum atidziai visas temas tai matytum, kad tikrai rasom ir i tema nei kai kurios, o jei neturiu ko i tema rasyt tai nerasau isvis rolleyes.gif

bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Dujokaukee @ 2007 05 28, 23:20)
Jeigu tai būtų kaltinimas mano pusėn dėl offtopic'o, tai aš jį visai mielai priimčiau, tačiau, kaip matau, po kol kas nėra ko ir priiminėti. cool.gif

Anyway...

Skaitau naivoką, paauglišką knygą su daug pauugliškai genealių minčių, kaip antai: "Mes priimame meilę tokią, kokios esame verti".

Labanaktis.

P.S. Laura_k, LinetaBlue, tai davai, kinkykit arklius ir pirmyn su pozityviu mąstymu - įpūskit kokių minčių pačios, ko laukiat?



As pritariu Laurai_k!

Nesiruosiu nieko cia iputineti, nes nematau reikalo ir nera noro ne i tema rasyti ar Tau Dujokauke ka nors irodineti. Pasidare pokalbiu SOU, o Tu pati tikrai rasydama apie hominidus i centra nepataikai! Nori atrasyt ats? Rasyk i AZ jei tilps Tavo laiskas, tai perskaitysiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinetaBlue: 28 gegužės 2007 - 21:35
Kaip suprantu, yra asmenys, kuriems plepeti galima, ir yra asmenys, kuriems nevalia.

Ir kas idomiausia, labiausiai nerimsta tos, kurios pacios megsta siose temose pakalbeti apie fizine savo sveikata, studijas, egzaminus, darbo paieskas... (beje, as nesakau, kad to neturetu buti)

IMHO, kartais zmogaus "plepesiukas" labiau kvepia pozityvizmu ir konstruktyvumu, nei tegu ir neblogu citatu kruvos, niekaip neatspindetos savom mintim ar sava kasdienybe.

Sorry, merginos, bet jau ne pirma karta man uzkimba tie tildymai. Visos temos, kurios jums nepatinka, yra "ne i tema", bet jusu temos "ne i tema" yra tinkamos, nes jums patinka. Nu nefain taip. O dar "tonas" koks... Vos ne "ateik cia!" lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Panos, jau iš tiesų nemalonu darosi. Nėra tinkamų ir netinkamų asmenų. Visi mes esame LYGŪS. Kiekvienos mūsų požiūris - mūsų minčių produktas. Ir pačios sprendžiame, ar požiūris kitų žmonių atžvilgiu yra pozityvus, ar ne. Jei tema pozityvi, tai gal pozityvėkim kartu?
Gal susitariame vieną kartą? (draugiškai). Nesame nei viena iš mūsų moderatorė, kad galėtume spręsti - į temą, ne į temą! Man natūralu, žmogus atėjęs čia, negali visą laiką kalbėti vien apie vizualizacijas, besipildančias svajones, knygas ... Tie darbai ne taip greitai "darosi". Šiandien panos išsikalbėjo apie meditacijas, na, išsikalbėjo ir nurimo bigsmile.gif Argi gaila 2-3 psl.? Man negaila. Rašykit, kalbėkit. Tik nesipykit, neįžeidinėkit viena kitos, o tai yra ten kažkelintas punktas forumo taisyklėse, moderatoriai sureaguos biggrin.gif
Geras požiūris tas (tai leidžia nesinervinti), kai nepatinka, galima neskaityti, o kas prie širdies - pasigillinti wub.gif Kiekvienas ras, ko jam reikia. Beje, neblogas dalykas ir AŽ mirksiukas.gif

"Ramus mūsų požiūris sumažins ir kitų žmonių įtampą".


P.S. Rudenėja, puikus tavo postas. Teisingas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vijurka: 28 gegužės 2007 - 22:36