Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis

QUOTE(zuikispuikis @ 2008 11 27, 10:08)
per kiek laiko padaryt zadejo?

iki Kaledu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 11 27, 09:09)
iki Kaledu  ax.gif


turėsi puikią spintą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2008 11 27, 10:18)
turėsi puikią spintą  thumbup.gif

taip, labai dziaugiuos,kad visus pagrindinius buto irengimo darbus busiu nuveikusi iki Kaledu thumbup.gif tik virtuves neturesiu, tai per Kaledas nieko negaminsiu, o eisiu pas visus is eiles i svecius blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 11 27, 09:24)
taip, labai dziaugiuos,kad visus pagrindinius buto irengimo darbus busiu nuveikusi iki Kaledu  thumbup.gif  tik virtuves neturesiu, tai per Kaledas nieko negaminsiu, o eisiu pas visus is eiles i svecius  blush2.gif  lotuliukas.gif

o aš kaip tik tik virtuvę turiu lotuliukas.gif bet dar yra laiko...kažkaip tikiuosi, kad turėsiu ir spintas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(markse @ 2008 11 27, 10:38)
o aš kaip tik tik virtuvę turiu  lotuliukas.gif  bet dar yra laiko...kažkaip tikiuosi, kad turėsiu ir spintas  ax.gif

as garpuodi turiu lotuliukas.gif mano katinai jau paruosta maista valgo biggrin.gif tai man svarbiau spintos rolleyes.gif bet mes cia jau biski ne i tema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 27 lapkričio 2008 - 09:52
QUOTE(ooo @ 2008 11 27, 10:52)
as garpuodi turiu  lotuliukas.gif  mano katinai jau paruosta maista valgo  biggrin.gif  tai man svarbiau spintos  rolleyes.gif  bet mes cia jau biski ne i tema  ax.gif

as irgi ne i ta tema paklausiu, o virtuves projekta jau turit? pamenu kaip projektavotes, bet nepamenu, kad butumet baigusi.
Atsakyti
QUOTE(ABocius @ 2008 11 27, 10:56)
as irgi ne i ta tema paklausiu, o virtuves projekta jau turit? pamenu kaip projektavotes, bet nepamenu, kad butumet baigusi.

nebaigusi dar blush2.gif turiu keleta variantu, tik dar neissirinkusi blush2.gif kita savaite jau i virtuviu tema eisiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 11 27, 10:59)
nebaigusi dar  blush2.gif  turiu keleta variantu, tik dar neissirinkusi  blush2.gif  kita savaite jau i virtuviu tema eisiu  rolleyes.gif

lauksim mirksiukas.gif
Atsakyti
ooo, tai Tavo spinta 2 m. ilgio ir 2 m. pločio, kaip supratau? O kas čia per firma slankiosios sistemos, kažkaip nerandu aš jos. Aš Vesidoj jau kaip ir nusižiūrėjau 1,85*2,45 m. dviejų durų, iš kurių vienas veidrodis už 1600 Lt, bet man dar reikia vienos didelės....
Atsakyti
Gal kas žinot koks kainų skirtumas tarp dažyto stiklo durų ir paprastos plokštės? (čia spintų turiu omenyje) Mums sako, kad dažytas stiklas pigiau, bet aš kažkaip abejoju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 11 27, 12:44)
ooo, tai Tavo spinta 2 m. ilgio ir 2 m. pločio, kaip supratau? O kas čia per firma slankiosios sistemos, kažkaip nerandu aš jos. Aš Vesidoj jau kaip ir nusižiūrėjau 1,85*2,45 m. dviejų durų, iš kurių vienas veidrodis už 1600 Lt, bet man dar reikia vienos didelės....

2,75 aukscio, 1,45 plocio, montuojama i nisa. i tokio aukscio spinta tik aliuminis tinka.
www.ssistemos.lt
mano yra nestandartines, o standartines visur daaaaug pigiau.
Atsakyti
QUOTE(NiekoSau @ 2008 11 27, 13:44)
Gal kas žinot koks kainų skirtumas tarp dažyto stiklo durų ir paprastos plokštės? (čia spintų turiu omenyje) Mums sako, kad dažytas stiklas pigiau, bet aš kažkaip abejoju?  g.gif

galiu pasakyti kad tikrai ne pigiau schmoll.gif pats stiklas nedaug kainuoja bet va dažymas tai jau kainuoja o paprasta lenkiska plokste tikrai pigiau 4u.gif dar žiūrint koks tas dažymas? ir dar stiklo kaina priklauso ar stiklas grudintas ar ne nes grudintas dar siek tiek brangiau 4u.gif
Atsakyti