Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame balkonus

Gal dar anksti uždaryti šitą temą mirksiukas.gif

Dar pasidžiaukim savo žydinčiais balkonais, pasidalinkim patirtim ir parodom savo rudeninį grožį 4u.gif

Ir gal kas turi gerų naujų minčių, kaip papuošti balkonus žiemai smile.gif

Ankstesnė tema čia:
Atsakyti
mamytes padekit
nu kad siais metai pirma karta auginau palergonijas, bet labai nevykusiai, nes lietus viska isdauze, o as nuo mazu daigeliu augint pradejau, tai vaizdas liudnas buvo. zodziu kitais metais bandysiu kazka kito augint, gal is karto dideles pirksiu.
bet ka daryt dabar su zemem is loveliu, isimt ir ismest, ar galesiu kitais metais tas pacias zemes naudot. patresciau ir gal tiks, bet tai kur man jas laikyt tas zemes, juk jos sudzius, ar nesicackint ir ismest, o jau kita met pirkt naujas? kaip jus darot?
aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 10 03, 15:51)
mamytes padekit
nu kad siais metai pirma karta auginau palergonijas, bet labai nevykusiai, nes lietus viska isdauze, o as nuo mazu daigeliu augint pradejau, tai vaizdas liudnas buvo. zodziu kitais metais bandysiu kazka kito augint, gal is karto dideles pirksiu.
bet ka daryt dabar su zemem is loveliu, isimt ir ismest, ar galesiu kitais metais tas pacias zemes naudot. patresciau ir gal tiks, bet tai kur man jas laikyt tas zemes, juk jos sudzius, ar nesicackint ir ismest, o jau kita met pirkt naujas? kaip jus darot?
aciu labai.

Nueik į temą palergonijos.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 10 03, 16:39)
Nueik į temą palergonijos.


tai as apie zemes klausiu, nejaugi sunku pasakyti.
ai mesiu velniop as tas zemes, reiks kita met pirkti jau didelles graias geles, vazoneliuose.
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 10 03, 18:06)
tai as apie zemes klausiu, nejaugi sunku pasakyti.
ai mesiu velniop as tas zemes, reiks kita met pirkti jau didelles graias geles, vazoneliuose.

Nagi ten parašyta ir apie žemes ir apie laikymą žiemą.
Atsakyti
QUOTE(lavaza @ 2007 10 01, 13:37)
Dar pasidžiaukim savo žydinčiais balkonais, pasidalinkim patirtim ir parodom savo rudeninį grožį  4u.gif

Ir gal kas turi gerų naujų minčių, kaip papuošti balkonus žiemai  smile.gif


manau dar anksti uzmesti sita tema,o ir kam,balkonai puosiami ir ziema.Stai as nusipirkau siandien eriku ir viena tokia ziemine gele su uogom(pavadinimo nezinau lietuviskai) blush2.gif Maciau ir eglutes dekoratyvines,bet man pasirode per brangu.

Gal kurios chrizantemas auginot,kaip jas reikia sutvarkyt ziemai,kad kitamet irgi zavetu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snaige: 05 lapkričio 2007 - 19:44
QUOTE(snaige @ 2007 11 05, 19:43)
manau dar anksti uzmesti sita tema,o ir kam,balkonai puosiami ir ziema.Stai as nusipirkau siandien eriku ir viena tokia ziemine gele su uogom(pavadinimo nezinau lietuviskai)  blush2.gif Maciau ir eglutes dekoratyvines,bet man pasirode per brangu.

Gal kurios chrizantemas auginot,kaip jas reikia sutvarkyt ziemai,kad kitamet irgi zavetu  g.gif

Man labai gražu, kai balkonus puošia ir žiemą wub.gif bet Lietuvoj kai truktels šaltukas - mažai nepasirodys unsure.gif Matau jūs Vokietijoj gyvenat, tai pas žiemos ten švelnesnės. Ko gero užteks chrizantemas tik nukirpti ir truputį apipilti durpėmis g.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 11 05, 23:48)
Man labai gražu, kai balkonus puošia ir žiemą wub.gif  bet Lietuvoj kai truktels šaltukas - mažai nepasirodys unsure.gif Matau jūs Vokietijoj gyvenat, tai pas žiemos ten švelnesnės. Ko gero užteks chrizantemas tik nukirpti ir truputį apipilti durpėmis g.gif

tai kad manau ir Lietuvoj galima daug ka sugalvot. Gebenes turbut neissaltu, gal dar virziai, cinerarijos (ziles), o be to, galima prikaisiot ir kadagiu sakeliu, ir pusu, apkabineti kankoreziais ( paaiksuotais biggrin.gif ). Tinka ir sausos ryskios geles - dumpluniu raudoni burbulai, geltonziedes kraujazoles, kermekas, ivairios sakeles su uogomis (sermuksnio, kaulenio, dyglaines) thumbup.gif . Kaip mat ir Kaledines dekoracijas galima bus panaudot.
Tokiu atveju ir loveliu nereikia nukabint, ir puosmena - vis geriau, nei tusti kabo schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 11 05, 23:48)
Man labai gražu, kai balkonus puošia ir žiemą wub.gif  bet Lietuvoj kai truktels šaltukas - mažai nepasirodys unsure.gif Matau jūs Vokietijoj gyvenat, tai pas žiemos ten švelnesnės. Ko gero užteks chrizantemas tik nukirpti ir truputį apipilti durpėmis g.gif


nu nera jau baisiai jos siltos,gal kazkiek maziau nei Lietuvelej,bet vistiek pasala mirksiukas.gif Chrizantemas siandien apkarpiau,tuos nudziuvusius ziedelius ir radau dar prazydusius nesenai bigsmile.gif tai buvo staigmena.eisiu vistiek ieskot kuom uzdengt ziemai ja,gaila butu jei nusaltu mano grazuoles.Labai grazia siemet rusi nupirkau(prancuziskos wub.gif pilnavidures ir bordines)

QUOTE(vida777 @ 2007 11 06, 21:51)
Tokiu atveju ir loveliu nereikia nukabint, ir puosmena - vis geriau, nei tusti kabo  schmoll.gif .

drinks_cheers.gif labai sauni ideja su kankoreziais,taip pat kaledinis papuosimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snaige @ 2007 11 06, 21:56)
Chrizantemas siandien apkarpiau,tuos nudziuvusius ziedelius ir radau dar prazydusius nesenai  bigsmile.gif tai buvo staigmena.eisiu vistiek ieskot kuom uzdengt ziemai ja,gaila butu jei nusaltu mano grazuoles.Labai grazia siemet rusi nupirkau(prancuziskos  wub.gif pilnavidures ir bordines)

Na, na ir kodėl nuotraukos nematom dar g.gif O mano jau crizantemos nušąlo tos kurios lauke stovėjo verysad.gif Kitas sunešiau į šiltnamį, nes dar tik skleidžiasi labai gražūs geltoni žiedai wub.gif irgi pilnaviduriai ax.gif
O gebenių aš loveliuose palikti negaliu, nes kasmet nušąla kiek neuždengta sniegu būna. Žinoma, tom kurios turi įstiklintus balkonus - kitas reikalas. Aš tik šiandien išmečiau nušąlusias pelargonijas iš lovelių. Dabar turbūt prikaišysiu pušų šakelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 06 lapkričio 2007 - 22:18
QUOTE(išdykėlė @ 2007 11 06, 22:15)
Na, na ir kodėl nuotraukos nematom dar g.gif O mano jau crizantemos nušąlo tos kurios lauke stovėjo verysad.gif Kitas sunešiau į šiltnamį, nes dar tik skleidžiasi labai gražūs geltoni žiedai wub.gif irgi pilnaviduriai ax.gif
O gebenių aš loveliuose palikti negaliu, nes kasmet nušąla kiek neuždengta sniegu būna. Žinoma, tom kurios turi įstiklintus balkonus - kitas reikalas. Aš tik šiandien išmečiau nušąlusias pelargonijas iš lovelių. Dabar turbūt prikaišysiu pušų šakelių.


nufotkinsiu kai pavasari suzels,dabar del vieno ziedelio neapsimoka terliotis mirksiukas.gif
Mano balkonas nera stiklintas irgi,tai rytoj leksiu durpiu ieskot i perduotuve.

O pelergonijas maciau pas kai kuriuos dar zydi,nes dar salciu pas mus stipriu nebuvo.Siemet as ju neturejau,todel man neaktualu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2007 11 06, 22:15)
... Aš tik šiandien išmečiau nušąlusias pelargonijas iš lovelių. Dabar turbūt prikaišysiu pušų šakelių.


O as dar neismeciau, bet po sios nakties jau, ko gero, reikes g.gif ... nors keista, bakopos salyginai neblogai atrodo, tokia svyranti zaluma ax.gif

Gal ir as nenuiminesiu loveliu, taip jau nesinori tuscio balkono unsure.gif , gal tikrai nors pusies sakeliu is kaimo atvesim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lavaza: 07 lapkričio 2007 - 19:29