Įkraunama...
Įkraunama...

"Molinukas", Vilniuje, Dvarčionyse

mumi gal ir nevisai priklauso pgl gyvenamą vietą, bet visai netoliese ax.gif nors realiai nieks negali pasakyti, kokiam daržui mūsų gatvė priklauso, siuntinėja iš vieno į kitą doh.gif
kai skambinau - aiškus atsakymas "vietų nėr" tongue.gif gal bandyt nuvažiuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2008 03 06, 16:36)
mumi gal ir nevisai priklauso pgl gyvenamą vietą, bet visai netoliese  ax.gif nors realiai nieks negali pasakyti, kokiam daržui mūsų gatvė priklauso, siuntinėja iš vieno į kitą  doh.gif
kai skambinau - aiškus atsakymas "vietų nėr"  tongue.gif  gal bandyt nuvažiuot  g.gif

o kokioje gatvėje gyvenate? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogelle @ 2008 03 06, 16:58)
o kokioje gatvėje gyvenate?  ax.gif


Pupojų, bet dabar lyg tais pervadino į Kalvų sodų 3-oji doh.gif , o tokios išvis nieks nežino biggrin.gif nu kaip visada.... čia LT lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2008 03 05, 19:05)
Taip, važiavau asmeniškai.  Mums iš pradžių irgi "vietų nebuvo". Po mano numykimo, kad "gal darželiui reikia kokios pagalbos, paramos", vieta atsirado.
bigsmile.gif Konkrečiai nieko nežadėjau, pinigų nedaviau - buvau nuvežusi butelį ir kavos.
Aš irgi prieš kyšius, ir net nemoku jų duoti, ir raustu, ir bąlu  blush2.gif , bet kai pagalvoji...Na kas iš tų principų, dėl jų tik nukentės tavo vaikas, o kitas bus priimtas. Tad tiek to - nors apvaliom sumom niekada nesišvaistau, manau, kad mažos dovanėlės tikrai stiprina draugystę... mirksiukas.gif


Keista, kad iš jūsų priėmė kavą ir butelį.
Kai aš pabandžiau kažką panašaus duoti - nepriėmė. Tai vat, jums ir molinuko direktorė.
O šiaip labai maloni moteris - viską paaiškino ir dar vaikų eilės knygą parodė kiek daug norinčių. Iš to matosi, kad žmogus geranoriškas.O daržiukas tikrai populiarus.
Aš džiaugiusi, kad mums šis darželis priklauso pagal gyvenamąją vietą ir rudenį naujai bus komplektuojamos grupės - tikimės, kad lankysim, nes girdėjau kitų tėvų atsiliepimus apie direktotę, kad yra teisinga ir jei yra galimybė - tikrai priima,nevedžioja už "nosies" - pasako visą tiesą.
Atsakyti
QUOTE(gėliukas @ 2008 03 06, 17:36)
mumi gal ir nevisai priklauso pgl gyvenamą vietą, bet visai netoliese  ax.gif nors realiai nieks negali pasakyti, kokiam daržui mūsų gatvė priklauso, siuntinėja iš vieno į kitą  doh.gif
kai skambinau - aiškus atsakymas "vietų nėr"  tongue.gif  gal bandyt nuvažiuot  g.gif


Tikra tiesa. kad vietų nėra verysad.gif Aš savo vaiką 2006 m gimusį užrašiau kai jam buvo du mėnesiai, tai jau nuo šio rudens sakė, kad priims, nes norinčių tikrai labai daug, o mums jis pagal gyvenamą vietą taip pat nepriklauso, nors gyvenam visai šalia verysad.gif Bet dėl šios problemos skambinaus į švietimo skyrių ir ten pasakė, kad jie žino šią situaciją ir liepė kreiptis į tą darželį kuris yra patogiausias, t.y. į tą kurį norim. Tai aš taip ir išdėsčiau direktorei, tuomet ji įtraukė į sąrašus ir štai pagaliau sulaukėm savo eilės. Nors kaip čia mamytės minėjo, tai kiek aš jai visko nešiau ir saldainių ir kavos ir pinigų, tai nieko iš manęs neėmė wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif
Paskaitinejau as jusu cia pamastymus, ir siek tiek keistokai pasijutau..nes..
1. Manau vertetu pamastyti visu pirma apie tai, kad darzeliu nauju tai jau juk nuo senu laiku nebestato, o nauju namu, namu soduose ir t.t.- pilna pristatyta.. Tai kaip jus manot, is kur bus tiek vietos darzelyje kad priimti tiek norinciu vaiku? Kur juos sutalpinti darzlyje? Ant stogo kelti? Manau ateity bus dar didesnes problemos del darzeliu. Ir nereikia cia kaltinti nei vedeju nei darzeliu juodinti ir pan,. negi manot kad ir paciai vedejai vis kas kart lengva eilini karta atlaikyti tevu spaudima ir verzimasi? Mes juk visi zmones, tad supraskim gal ir jas..ka? Ne jos juk savavliskai sprendzia- ka priimt, kiek priimt..ko nepriimt ir pan,.Juk yra valdzios aukstesnes kur savo nurodymus duoda ir viskas.
2. Reikia suvokti tai, kad dabar darzelis yra prabanga- ta prasme, kad jei patekai jei prieme i ji, tai super, tik dziaugtis belieka, bet esme yra tame, kad norint i ji ptekti, reikia tik tik vaikui gimus nepatingeti ir ateiti i darzeli uzrasyti i eile savo mazyli, ir tada nebus jokio streso nei neigiamu emociju.
3. As nesuprantu, kada musu valdzia, valstybe, atkreips demesi i tai, kad namu statybos dygsta kaip grybai po lietaus, bet deja negirdet nei apie viena koki nauja pasatyta darzeli ar naujai pastatyta mokykla!!!!! Todel (ir kodel?) musu vaikuciai turi buti darzeliuose perpildytose grupese, o mokyklose mokintis antroje pamainoje (nes dideliam mokiniu skaiciui nebeuztenka laisvu klasiu)? O ar ir lengva dirbti aukletojoms kai grupeje pvz 15 vaikuciu?
Tai ar jus dar manote kad cia tikrai kaltos darzeliu direktores?
Tai kas liecia vadinamus "kysius", tai zinot kaip sakoma- noriu nesu noriu nenesu, juk nepriverstinis dalykas, bet jei nunesat pacios savo noru kokios kavos ar sampano- tai kam tada "taskytis purvais"? As pvz kartais kaip atsidekojima nunesu vaiku gydytojai, ir ka? Nunesu ir pamirstu, ir nerasau forume, kad"va nunesiau ir isivaizduokit- paeme"
Papildyta:
P.S. pataisymas "'nesavavaliskai sprendzia"".

Tai mano subjektyvi nuomone, bet manau ji gana teisinga. Svarbu viska suprasti ir matyti tokiom spalvom kaip istiesu ir yra, o ne lauzti is pirsto.. Manau viskas lemia zmoniu poziuris..
Aciu. Gal galite dar kas savo mintimis pasidalinti? Buciau dekinga.
Atsakyti
Mes lankem si darzeli pusantru metu. paskaiciau mamyciu atsiliepimus - ten tikrai daug kas yra gerai. bet blogai buvo kas kita - leisdavo atvesti sergancius vaikus!!!!! buvo labai liudna, nes mano vaikas nuejes i darzeli, ten isbudavo max savaite ir vel sirgdavo apie tris savaites. net vasara liulis begdavo. ateini is ryto ir girdi kaip kas antras kosti, o kokia mamyte, rubineje matydama, kad as isputus akis stebiu jos kosciojanti vaika, ji dar drausmina :"na, ko gi tu cia..."? doh.gif
dar buvau liudininke tokio pokalbio vienos mamos ir aukletojos (gal paskaitys ta mama)....
Aukeltoja: "jus antra diena vedat vaika su temperatura"
Mama: "as maniau, kad cia mano problema"...

mamos, pridurkit dar ka nors, nes man logika neisnesa schmoll.gif vadinasi, jos sergantis vaikas yra jos vienos problema? o kaip visi kiti vaikai? o kaip tu vaiku tevai? kurie taip pat turi eiti i darba, o ju vaikai suserga del kitu atvestu serganciu vaiku??????? man taip buvo pikta, kad apsisukau, issivedzia vaika is darzelio, o gal po savaites perejom i kita darzeli. nes problemos ten kartojasi, tai nebuvo vienetinis atvejis. pusantru metu - ten serga visi. kai pasakiau pastaba personalui, man buvo atsauta:" kad ir mano pacios vaikas serga, mama, ko jus pergyvenat, taip buna"....

ir tai nebuvo mano vaikucio ligos. kita darzeli lankom jau puse metu ir ne karto nesirgom, nes zmones atsakingesni ir neveda serganciu vaiku.
Atsakyti
Mazhulka o koki darzeli lankot?
Papildyta:

Ale paskaitau ir juokinga,kokios visos mamos jautrios.Vienai ne taip pasake,kitaip ne toki tona parinko.Nepamirskit kad darzeliai tai valstybes turtas,o kas valstybes ten ir tonai,ir kokybe,ir kainos valstybines.
aisku molinuko problema,kad daug serganciu.bet kol kas mano vaikui to nebuvo(tik teko girdeti).Bet jei susidurciau su tuo,kreipiaciausi tiesiai i direktore.visos problemos issprendziamos.
Kas liecia maista,na mano dukrelka sako kad skanu ir kad visko nesuvalgo.
Dar karta del problemu - keik zinau yra toks tevu komitetas,tai tegul tevu komitetas irgi pasijudina.

Kamiles tetis.
Atsakyti
QUOTE(sanatorija @ 2008 07 18, 12:52)
Mazhulka o koki darzeli lankot?
Papildyta:

Ale paskaitau ir juokinga,kokios visos mamos jautrios.Vienai ne taip pasake,kitaip ne toki tona parinko.Nepamirskit kad darzeliai tai valstybes turtas,o kas valstybes ten ir tonai,ir kokybe,ir kainos valstybines.
aisku molinuko problema,kad daug serganciu.bet kol kas mano vaikui to nebuvo(tik teko girdeti).Bet jei susidurciau su tuo,kreipiaciausi tiesiai i direktore.visos problemos issprendziamos.
Kas liecia maista,na mano dukrelka sako kad skanu ir kad visko nesuvalgo.
Dar karta del problemu - keik zinau yra toks tevu komitetas,tai tegul tevu komitetas irgi pasijudina.

Kamiles tetis.

O man tai visai nejuokinga- mes mamos todel ir jautrios savo vaiku atzvilgiu.
Manau serganciu pasitaiko kiekviename darzelyje..kai buna virusu metas ir t.t. Bet sutikit, kad teveliai taip pat kalti, ir ne ka maziau- kai samoningai atveda sergancius, sloguojancius vaikus i darzeli, net kartais ir iki galo neisgydziusius, ar ne taip? Tai kas tada siuo atveju kaltas? Darzelis? Vedeja? Kaip sia teveliu problema tuomet spresti tevu komitetui patartumet, a?
Kas liecia maista, maitinima- kiek teko girdeti tai super, ir skanu ir valgo ir pan.
O jei yra kazkokiu problemu- manau visada pirma reiktu kreiptis i aukletoja, tiesiog atkreipti jos demesi, pasidalinti savo nerimu, abejonemis, tiesiog bendradarbiavimas turetu buti abipusis. Kuo anksciau iprasime tai daryti tuo lengviau bus ir mums ir vaikams ir aukletojoms. Bet jau as taip stengiausi ir stengiuosi iki siol taip daryti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sanatorija @ 2008 07 18, 10:52)
Mazhulka o koki darzeli lankot?


perejom i privatu darzeli. cia viskas kitaip ir labai del to dziaugiames.
Atsakyti
Ar skaitėt?

Gal kas žino kokia situacija dabar? Kas daroma, kad neplistų?
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif Vakar per zinias tik girdejau, kad 4iuose darzeliuose, bet kad "Molinukas" tame tarpe blink.gif blink.gif
Va dabar issigandau unsure.gif Oj, neduokdie, mazajai kas nors bus unsure.gif unsure.gif
Atsakyti