Įkraunama...
Įkraunama...

Jis pas kitą moterį

O as isdavyste atleidau...

Kazkada jam pasakiau, jei noresi eiti i sona- pasakyk, eisim kartu smile.gif

O jei rimtai, labai didziuojuosi savo mama, nes ji sugebejo palikti mano teti nieko is jo nepareikalavusi, viena mane uzauginusi ir davusi viska, ko reikejo. Na, o tetis, nors vede antra karta, labai " didziavosi ", kad vede jaunesne uz save moteri ( nes su mano mama buvo vienmeciai ), bet kai uzklupo sunki liga, kai zmona pradejo eiti i sona su kitais, jis " atsibudo " ir pradejo mano mamai sakyti, kad didziausia jo gyvenimo klaida buvo prarasti ja ir mane. Deja... Kai turi- nevertini, kai prarandi- supranti ko netekai...

Toks tas gyvenimas. Nei viena esam nuo to apsaugota. Buna akimirku kai uz save negaliu garantuoti, todel negaliu garantuoti ir uz savo vyra.

Atsakyti

suzinociau kur gyvena meiluze ir nuvaziuociau pas ja kai jie butu kartu,o tada vyras paneigt negaletu kad yra neistikimas ir kancios greit baigtusi arba jis pas ja issikrausto arba maldauja jusu atleidimo. skaudu bet veiksminga,nereik ilgai kankintis.kuo tiesa greiciau isaiskes tuo greiciau zaizdas issilaizysit.
Atsakyti
QUOTE(zuzrasa @ 2010 01 30, 18:36)
kuo tiesa greiciau isaiskes tuo greiciau zaizdas issilaizysit.


Visiškai pritariu šiai frazei. Kuo greičiau sužinai, tuo greičiau ateis palengvėjimas. Tuo mažiau melo išgirsite ir visokių neiginių, ar dar blogiau, kad jus išvadintų neurotikėmis, nes prisigalvojate niekų.
mano situacija buvo tokia, kad sužinojau per šventes (žiemos), išvariua. Jau nebebuvom kartu ir nereikėjo jokio melo. O jis būtų pasakęs tik po švenčių. O man tai reikštų dar dozę melo ir netikrų švenčių nuotaiką. Aš džiaugiuosi, kad pavyko viską atskleisti. Aišku, tai buvo stresas, ašarso ir viskas, ką galima blogo įsivaizduoti. bet jau praeina ir pradedu naują gyvenimą. Be jo ir jo melo.
Atsakyti
jei esi is tu moteru ,kad gali atleist neistikimybe ir su ja susitaikyti.Neprikaisioti jam apie tai(gi atleidi)laikyt savi.Ir manai ,kad tu galesi but laimiga...pirmyn.Bet pagalvok ar neatsiras kita?ir tapsi namu seimininke,tarnaite...Labai gerai pagalvok!Neskubek.Vaikai tau nedekos ,jei matys nelaiminga mama,pykcius
Atsakyti
Taip, autore, jei per PENKERIUS metus dar neapsisprendėte, štai jums ir pagalba bigsmile.gif o gal apsisprendėte, jei neberašote? g.gif būtų logiška...
Beje, gal kas pareklamuokit ne tik advokato paslaugas, bet ir psichologo kokio ar nekilnojamojo turto agento? Gi gyvenimą ir kitais atžvilgiais reikia tvarkytis neištikimybės ir skyrybų atveju...
Atsakyti
QUOTE(Alika. @ 2010 01 25, 14:46)
O as isdavyste atleidau...




Protinga ta moteris, kuri atleido vieną kartą. Bet kvaila ta, kuri atleido antrą kartą.
Atsakyti
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 03 30, 19:25)
Protinga ta moteris, kuri atleido vieną kartą. Bet kvaila ta, kuri atleido antrą kartą.


Ar paciai teko kada atleisti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pati save kvaila isvadino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 03 30, 21:42)
Ar paciai teko kada atleisti?  mirksiukas.gif

Taip, ir kadangi atleidau ne viena karta, buvau kvaila, kaip avis.
Atsakyti
QUOTE(Jūrosdruska @ 2015 03 30, 18:25)
Protinga ta moteris, kuri atleido vieną kartą. Bet kvaila ta, kuri atleido antrą kartą.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Visai nesenai perskaiciau straipsni apie Adriano Celentano seima, zmona, vaikus. Is straipsnio supratau, kad zmonai teko ne viena karta vyriokui atleisti, net manipuliuoti jo rysiais ir t.t. Bet koks bebutu ju audringas gyvenimas ji jo nepaliko, neismete, neissiskyre. Dabar gi, jau budami metuose, jie abu "slepiasi" uzmiestineje viloje.

Ir kas dabar pasakys, kas gerai, kas blogai... Kuri moteris kvaile, o kuri protinga?
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2015 04 07, 19:10)
Visai nesenai perskaiciau straipsni apie Adriano Celentano seima, zmona, vaikus. Is straipsnio supratau, kad zmonai teko ne viena karta vyriokui atleisti, net manipuliuoti jo rysiais ir t.t. Bet koks bebutu ju audringas gyvenimas ji jo nepaliko, neismete, neissiskyre. Dabar gi, jau budami metuose, jie abu "slepiasi" uzmiestineje viloje.

Ir kas dabar pasakys, kas gerai, kas blogai... Kuri moteris kvaile, o kuri protinga?

Gal tas, palaidūnas vyras, būdamas su žmona, elgiasi, kaip su karaliene... Gal.. gal... O ir yra toks vyrų tipas, eina per bobas, o saviškę irgi myli, palikt nenori biggrin.gif
Atsakyti