Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Vilniuje

dalinamės toliau įspūdžiais apie geriausius kirpėjus Vilniuje flirt.gif


ankstesnę temą rasite ČIA
dar ankstesnę ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 09 liepos 2008 - 22:59
Sveikos. Aš užvakar buvau pas kirpėją Michailą TONI&GUY salone. Patiko neišpasakytai! Labai džiaugiuosi, kad paskaičiusi Jūsų komentarus suradau išties puikų kirpėją. Jis labai rūpestingai mane apkirpo, nukirpo kirpčiukus, galus pakarpė. Patarė kokias priemones plaukams naudoti. Be to, galėsiu nemokamai pas jį pasikirpti kirpčiukus!
Atsakyti
QUOTE(Puzirc @ 2008 07 08, 16:00)
Sveikos mamos  4u.gif . prasau parasykit Kesto Rimdziaus tel nr. ar adresa jo kirpyklos, mirksiukas.gif  nes ar as googlint nemoku, ar ka , bet nerandu.. kazkaip reikia uzsiregistruot, nes nerandu sau tinkamo kirpejo, o cia matau jis isgirtas, tai gal bent jis mane isgelbes...  blush2.gif

Kęstas dirba Grand figaro salone Gedimino-9 tel..2120691 mirksiukas.gif tik pas jį eilės galiu pasakyti nerealios doh.gif

QUOTE(Glamor @ 2008 07 09, 23:32)
kita savaite einu i zvalgyba i Saules salona  ph34r.gif dazysiu plaukus ax.gif

lauksim įspūdžių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina121 @ 2008 07 10, 22:38)
Sveikos. Aš užvakar buvau pas kirpėją Michailą TONI&GUY salone. Patiko neišpasakytai! Labai džiaugiuosi, kad paskaičiusi Jūsų komentarus suradau išties puikų kirpėją. Jis labai rūpestingai mane apkirpo, nukirpo kirpčiukus, galus pakarpė. Patarė kokias priemones plaukams naudoti. Be to, galėsiu nemokamai pas jį pasikirpti kirpčiukus!


O kaip faina! 4u.gif As va kaiptik ruosiuosi uz keliu savaiciu eiti pas ji kirptis, vis negalejau apsispresti, bet paskaiciusi cia komentaru, nusprendziau, kad reikia ir man isbandyti vistik kaip kerpa tas Michailas tongue.gif o kiek mokejai jei ne paslaptis? drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labu, Lina444, kaip vasarines nuotaikos? ar dar tam paciam kirpejui patiki savo plaukucius ar gal atradai ka nors naujo? smile.gif
Papildyta:
uj kiek berniuku!!! biggrin.gif thumb_yello.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(marmuazele @ 2008 07 11, 13:23)
Labu, Lina444, kaip vasarines nuotaikos?  ar dar tam paciam kirpejui patiki savo plaukucius ar gal atradai ka nors naujo?  smile.gif

Sveikutė 4u.gif kokia čia vasara kai turiu mažą lelių bet norisi atrodyti gražiai biggrin.gif senokai pas jį nebuvau bet galima sakyti tam pačiam paskutinį kartą patikėjau plaukus mastau.gif nors paskutinį kartą kai buvau pas jį užsirašius nenuėjau mat labai dideles kainas užkėlė doh.gif tai dabar sėdžiu plaukais ataugusiais ir nežinau kur eiti doh.gif pas Kesta pasidarė labai brangu ,tai galima sakyti šiuo metu esu be savo kirpėjo doh.gif

o tu kur vaikštai jaučiu ne pas Kęstą gal kitur bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(marmuazele @ 2008 07 11, 13:25)
uj kiek berniuku!!!  biggrin.gif  thumb_yello.gif  4u.gif

wacko.gif karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina444 @ 2008 07 11, 14:34)
Sveikutė  4u.gif kokia čia vasara kai turiu mažą lelių bet norisi atrodyti gražiai  biggrin.gif  senokai pas jį nebuvau bet galima sakyti tam pačiam paskutinį kartą patikėjau  plaukus mastau.gif  nors paskutinį kartą kai buvau pas jį užsirašius nenuėjau mat labai dideles kainas užkėlė  doh.gif  tai dabar sėdžiu plaukais ataugusiais ir nežinau kur eiti  doh.gif  pas Kesta  pasidarė labai brangu ,tai galima sakyti šiuo metu esu be savo kirpėjo doh.gif 

o tu kur vaikštai jaučiu ne pas Kęstą gal kitur  bigsmile.gif
Papildyta:

wacko.gif  karsta.gif


Aga, paskutini karta buvau pas Asta, pirma karta isbandziau, aisku nieko drastisko nedariau tik koregavau ataugusia savo seveliura, tai rezultatu likau patenkinta ir tikrai nebuvo prasciau nei ankstesnis kirpimas mirksiukas.gif
Papildyta:

Papildyta:

wacko.gif karsta.gif
[/quote]

medalio tau reik!!! tikra saunuole! wub.gif
Atsakyti
Vat as tai problema turiu doh.gif mano plaukai mazdaug iki puses nugaros ir labai banguotis megsta ir tikrai paklusnus nera , tai gal kuri galetumete rekomenduoti koki kirpeja kuri (-s) uzsiema panasaus tipo plaukais ir galetu savo nuoziura pritaikyt man sukuosena kokia siuolaikiska ax.gif kad ir tiktu ir patiktu blush2.gif ir , kad su plaukais lengviau susitvarkyt butu , nes pabodo kas kelias minutes griebtis suku verysad.gif bet plauku labai nutrumpint irgi nenoriu , tai tikiuos gla kuri kanors pasiulys rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozyteaa: 11 liepos 2008 - 16:01
ar Violeta is Simonos tik dazo plaukus? kiek kainuoja pas ja dazymas mazdaug? ar gerai dazo? mano plaukai nesiekia peciu (tiksliau jie tik iki kaklo), noreciau, kad siek tiek pakeistu man plauku spalva, tiksliau noriu, kad man issimtu kazkaip raudona atspalvi is rudu plauku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 07 11, 20:13)
ar Violeta is Simonos tik dazo plaukus? kiek kainuoja pas ja dazymas mazdaug? ar gerai dazo? mano plaukai nesiekia peciu (tiksliau jie tik iki kaklo), noreciau, kad siek tiek pakeistu man plauku spalva, tiksliau noriu, kad man issimtu kazkaip raudona atspalvi is rudu plauku  doh.gif

manau , kad ne tik blush2.gif o siaip del kainu ir visa kita pasiskambinu suzinot galima mirksiukas.gif
Atsakyti
geriausia kirpejos Vilniuje man yra Pilaitei "ambicija " kirpykla..bet lig tais jau grozio salonas ten...Natalija Kuklyte...
ir geriausia dar yra Staneviciaus gatvei prie simono staneviciaus mokyklos..grozio salonas..Bozena.cia vieninteles dvi kirpejos kurios man nerealiai patiko...ju darbas.as atrodziau,kaip zmogus...buvau kazkada prie Bigo kirpykloje..pasakiau nukirpt pora cm...plaukai denge papus...o apkirpo taip ,kad plaukai iki peciu pasidare..tai jai ten buvo pora cm ohmy.gif tai vat. Kurias minejau yra geriausios..
Papildyta:
o kaina,ambicijoj pries du metus buvo gan maza..nes mane apkirpo ,nudaze dviem spalvom..ir tik 80lt kainavo...bet dbr visur pakele...tai uz dazyma sruogelem ( vienos spalvos) ir galu pakirpima 100lt
Atsakyti
O gal kokia nebloga kirpykla galetumete rekomenduoti Pylimo g (Pylimo 11 pati lankiausi) ar Stepono gatvej? 4u.gif
Atsakyti