Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo paieškos, patarimai

Aš suklasifikuočiau moterų diskriminaciją, įsidarbinimo atžvilgiu, sekančiai:
Esi studentė - netinki, nes būna sesijos, egzaminai, negali pilnai atsiduoti darbui;
Esi jauna, baigusi studijas - netinki, nes galbūt ištekėsi;
Esi neseniai ištekėjusi - netinki, nes gali greitai vaikų apturėti;
Vaikų turi - netinki, nes jie serga, šeima laukia, viršvalandžiai nedirbami;
Esi užauginusi vaikus - netinki, nes amžius ne be tas.
Tai dabar kyla klausimas, ar yra tinkamas laikas moteriai būti priimtai į darbą?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vatan: 08 lapkričio 2008 - 17:46
QUOTE(vatan @ 2008 11 08, 18:38)
Aš suklasifikuočiau moterų diskriminaciją,  įsidarbinimo atžvilgiu, sekančiai:
Esi studentė - netinki, nes būna sesijos, egzaminai, negali pilnai atsiduoti darbui;
Esi jauna, baigusi studijas - netinki, nes galbūt ištekėsi;
Esi neseniai ištekėjusi - netinki, nes gali greitai vaikų apturėti;
Vaikų turi - netinki, nes jie serga, šeima laukia, viršvalandžiai nedirbami;
Esi  užauginusi vaikus - netinki, nes amžius ne be tas.
Tai dabar kyla klausimas, ar yra tinkamas laikas moteriai būti priimtai į darbą?


nu tai iki kokiu 24 metu metu mokais, tada isteki ir iki kokiu 32 augini vaikus, tada isleidi juos i mokykla ir eini dirbt Gi ir vaikai jau nebeserga ir dar nesena ir su diplomais biggrin.gif
o jei rimtai tai as ir jauna ir studente, ale kolkas niekam nemaise ir mano darbdaviams tik privalumas buvo, kad mokausi ir kad ne sena kriosena esu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2008 11 08, 17:38)
Aš suklasifikuočiau moterų diskriminaciją,  įsidarbinimo atžvilgiu, sekančiai:
Esi studentė - netinki, nes būna sesijos, egzaminai, negali pilnai atsiduoti darbui;
Esi jauna, baigusi studijas - netinki, nes galbūt ištekėsi;
Esi neseniai ištekėjusi - netinki, nes gali greitai vaikų apturėti;
Vaikų turi - netinki, nes jie serga, šeima laukia, viršvalandžiai nedirbami;
Esi  užauginusi vaikus - netinki, nes amžius ne be tas.
Tai dabar kyla klausimas, ar yra tinkamas laikas moteriai būti priimtai į darbą?

lotuliukas.gif nu ką aš galiu pasakyti g.gif einu tada iš karto į pensiją lotuliukas.gif

Sena tema 4u.gif

QUOTE(Kadra @ 2008 11 07, 21:29)
  nera dar badas, bet tos kalbos apie krize, apie didejancia bedarbyste mane labai veikia  unsure.gif  Atroo,o kas, jei negausiu jokio geresnio pasiulymo unsure.gif

Aš irgi taip galvoju doh.gif

QUOTE(Cinside @ 2008 11 08, 14:11)
Aš kadangi irgi jauna ir netekėjusi, priklausau "rizikos zonai". Tai net keliose vietose klausė ar nesiruošiu tekėti, vaikų gimdyti. Man tai diskriminacija šiokia tokia kvepia tokie klausimai  g.gif Įdomu kaip lygios teisės vertintų tokius klausimus.
Anyway, įsidarbinau pagaliau.Dabar tik reikės visas pastangės dėti, kad išsilaikyti ten ir pateisinti savo bei kitų viltis  smile.gif
O jums sėkmės  4u.gif Aš irgi buvau praradusi viltį, bet gavau ganą gerą pasiūlymą visiškai netikėtai. Pasiseks ir jums 4u.gif

Na va, kai kam ir pasiseka 4u.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2008 11 08, 18:15)
ir kad ne sena kriosena esu  biggrin.gif

Čia kažkaip žiauriai blink.gif Savo mamą, močiutes ir kriošenom vadini? fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 11 09, 19:41)
Čia kažkaip žiauriai  blink.gif Savo mamą, močiutes ir kriošenom vadini?  fool.gif

nevadinu, gi ir uzdejau gale smaila, kad supratu visi, kad juokauju
bet vistiek nenuovoku yra biggrin.gif
Atsakyti
Kazkaip neidomiai tema prasidejo g.gif

Geriau pasakokite, kas naujo darbo rinkoje? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Na po ilgos tylos vėl sulaukiau skambučio su kvietimu į darbo pokalbį. Vis šiokie tokie ledai pajudėjo iš vietos. smile.gif Buvau pokalbyje dėl klientų aptarnavimo vadybininkės pareigų.Šiaip pokalbis truko labai ilgai (bent jau man taip atrodė- beveik valandą). Išklausinėjo visokių dalykų, dariau kelias logines užduotis, iš pradžių, kai davė jas, tai nustebau, bet susikaupiau ir savo nuostabai padariau jas.
O šiaip klausinėjo daug ir visko - kodėl noriu keisti darbą, kaip įsivaizduoju šias pareigas, apie buvusį kolektyvą, apie konfliktų sprendimą, kaip ir keliais įvertinčiau, kai kurias savo būdo savybes, kas mano manymu yra draugiška kolektyvas, koks būtų idealus vadovas, kiek turėjau už matematiką mokykloje ir pan.
Šiaip manau, pasirodžiau normaliai, bet netikiu, kad praeisiu, keliose vietose susivėliau. Na, bet vis šiokia tokia patirtis bus, nes jau atpratau nuo darbo pokalbių. smile.gif o ir šiaip apklausiančiosios merginos labai maloniai nuteikė, tokios linksmos ir geranoriškos.
Taigi lauksim kitos savaitės.Sakė paskambins, nors kažkodėl abejoju.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 11 10, 11:30)
Kazkaip neidomiai tema prasidejo g.gif

Geriau pasakokite, kas naujo darbo rinkoje? bigsmile.gif

Kad nieko gero doh.gif nei laiškų, nei skambučių. Gal žinot kokių variantų, kur dar gali dirbti žmogus be jokios patirties (apart pardavėjų, padavėjų)? Na, yra variantas soliariumo darbuotojos (aišku, nevilioja, bet vis šis tas...)? Ar kokių paslaugų? Beje, tikrai, internete pardavėjų darbas tik PC. Nežinau, ką daryti, nes labai reikia darbo...

Aistulis, nenuvertink savęs. Kaip tu sakai, darbo patirtis yra net pokalbis su darbdaviu biggrin.gif Aš net neįsivaizduoju, kas tas pokalbis yra ir kaip visa tai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2008 11 08, 17:38)
Aš suklasifikuočiau moterų diskriminaciją,  įsidarbinimo atžvilgiu, sekančiai:
Esi studentė - netinki, nes būna sesijos, egzaminai, negali pilnai atsiduoti darbui;
Esi jauna, baigusi studijas - netinki, nes galbūt ištekėsi;
Esi neseniai ištekėjusi - netinki, nes gali greitai vaikų apturėti;
Vaikų turi - netinki, nes jie serga, šeima laukia, viršvalandžiai nedirbami;
Esi  užauginusi vaikus - netinki, nes amžius ne be tas.
Tai dabar kyla klausimas, ar yra tinkamas laikas moteriai būti priimtai į darbą?
sakyčiau paryškintą punktą dar galima keisti...vaikų turi, jie šiek tiek paaugę....ar neplanuojate kito? doh.gif u-ž-k-n-i-s-a rolleyes.gif doh.gif
QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 10, 17:39)
Šiaip pokalbis truko labai ilgai (bent jau man taip atrodė- beveik valandą).

mano patirtis darbinantis į vieną darbą- pirmas pokalbis (1,5 val)
antras pokalbis- 4,5 val (kartu su kitomis 2 kandidatėmis, kurias tiesiogiai turėjau "sudirbti", kad pati gerai pasirodyčiau blush2.gif pavyko gražiai viskas, darbą gavau...bet kai pagalvoji, kad pasikvietė pokalbiui 17 val, po darbo, psakiau vyrui, kad einu į pokalbį dėl darbo, tai parėjau apie 22 val tik blush2.gif vyras ir nerimauti pradėjo, manė, kad kas atsitiks, bet net paskambinti jam negalėjau, nes jau taip kratė, kad ojojo... net juokinga darabr, algelė ne iš didžiauių, o norėjo priimti tarsi kokį Einšteiną.... doh.gif

mano reziume- penktadienį 2 pokalbiai dėl darbo (viename praėjau į kitą etapą), dar viena variantas atkrito, nes apie antrą etapą pranešė el. paštu, net nepaskambino, o aš nepasitikrinau laiku ir neatėjau į pokalbį, kai parašiau, kad nepasitikrinau pašto, gal galėjo paskambinti, tai amne neblogai aprėkė, o tai čia visgi viešoji, valstybinė įstaiga...patyliu apie mandagumą ir kultūra...tuo labiau- darbovietė susijusi su švietimu doh.gif koks čia gali būti švietimas, kai taip elgiasi...bet čia man gera pamoka, kad gali ne tik kad nepranešti telefonu, bet ir laiko nederian, pasakė tą ir tą val ir viskas doh.gif tarsi visi gali išeiti iš darbo, kada norime doh.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

QUOTE(Aistulis.oho @ 2008 11 10, 17:39)
Sveikos merginos.
Na po ilgos tylos vėl sulaukiau skambučio su kvietimu į darbo pokalbį. Vis šiokie tokie ledai pajudėjo iš vietos. smile.gif Buvau pokalbyje dėl klientų aptarnavimo vadybininkės pareigų.


o kurioje imoneje buvai? gal Kaune? Nes ir as rytoj einu i pokalbi del klientu aptarnavimo vadybininkes pareigu bigsmile.gif gal i ta pacia vieta pretenduojam mirksiukas.gif

laikykimes merginos 4u.gif ateis ir i musu kiema svente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2008 11 10, 20:04)
...tuo labiau- darbovietė susijusi su švietimu doh.gif koks čia gali būti švietimas, kai taip elgiasi...bet čia man gera pamoka, kad gali ne tik kad nepranešti telefonu, bet ir laiko nederian, pasakė tą ir tą val ir viskas doh.gif tarsi visi gali išeiti iš darbo, kada norime doh.gif

O kaip cv rašote? Aš dabar kai galiu bet kada eiti tai rašau kažką panašaus: "Lauksiu skambučio dėl susitikimo jums patogiu laiku", o kitu atveju rašyčiau "abiems pusėms patogiu laiku". Įdomu į tai atsižvelgiama ar ne ?
Atsakyti
QUOTE(Rubiniuke @ 2008 11 10, 22:27)
Labutis  4u.gif
o kurioje imoneje buvai? gal Kaune? Nes ir as rytoj einu i pokalbi del klientu aptarnavimo vadybininkes pareigu bigsmile.gif gal i ta pacia vieta pretenduojam mirksiukas.gif

laikykimes merginos  4u.gif ateis ir i musu kiema svente 4u.gif

Aga Kaune BIGBANK. Greičiausiai ten pat. Būsim konkurentės. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulis.oho: 10 lapkričio 2008 - 22:59