Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif
Atsakyti
As pirma registruojuosi naujoj temelej yahoo.gif Aciu Povila$ uz namucius 4u.gif
Reiks dar pastilaza tada isbandyt, labai tikiuosi, kad gausis, aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
o as antra tongue.gif ,sveikos kepejeles,visoms sekmes ir atminkit tobulejimui ribu nera!
Atsakyti
Cipciuk, kokį gražuolį čia atnešėt, NEREALUS tortas, superinis, fantastiškas thumbup.gif tiesiog tobulas first.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 07 31, 09:50)
Cipciuk, kokį gražuolį čia atnešėt, NEREALUS tortas, superinis, fantastiškas thumbup.gif tiesiog tobulas  first.gif



man irgi labai patiko dievinu salotine spalva. Super grazuolis
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 07 31, 01:37)
Cipciuk, laaabai gražus tortas  wub.gif  wub.gif  wub.gif tooooks vasariškas  wub.gif Na tai dabar paprotinkit mane blush2.gif Asseni (Inočka) rašė, kad pastilažas kietas kaip kaulas būna, kai sudžiūsta, o tai kai tortą apdengiat, tai jis nesukietėja  g.gif


Paprotinsiu RiMami , dar prieš tave viena klausė .....galima , kaip matote dengti , tik aš į ją aliejaus pilu , masė tikrai gera , o va to daikto trūksta , ant tos normos 5 didelius sriubinius šaukštus , pepakenktų ir 7 , be to ji man skani , nes su rūgštele , galima sakyti ---valgoma .............tik nepamirškite pagrindinės taisyklės , dengti tik ant sviestinio kremo , nuo kitų tirpsta , rasoja , žodžiu ne draugauja su drėgme schmoll.gif .

Ačiū merginos už yvertinimą aciuks.gif aciuks.gif

Aš žinau kur tu jį matei Migle79 , ten ir radau , tik mūsų skoniai truputi skiriasi , man originalas ( tas iš čekoslovakų forumo gražesnis ....ne tas dangiškas schmoll.gif )


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 31 liepos 2009 - 08:36
Labas visoms 4u.gif

Noriu paklausti tokio klausimo, kuris jau man laaaaabai seniai iškilęs:
noriu apipaišyti tortą aisingu, na panašiai taip kaip paskutiniajame Cipciuko torte, bet esu skaičius, jog jis nedraugauja su drėgme, negalima dėti į šaldytuvą... tai kaip yra ištikro?
Dėl šios priežasties aš ir bijau puošti taip, nes juk tortas ne šaldytuve surugs per tokius orus... ar galiu puošti ir nebijoti to šaldytuvo? smile.gif

Labai ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maripe: 31 liepos 2009 - 10:38
QUOTE(Meian @ 2009 07 30, 18:46)


Kai tik karamele ima vesti, gali plonyciuka (plauko storio) siula istempt nors ir per visa stala; o isdziuves tas siulas gerai laiko forma -- gali ji nors ir stacia i torta smeigt (ir tikrai skanu  blush2.gif )

Tik... pamenu salia "krepsinio komandos" torto nuotraukyte, kur toks simpatiskas mazas veidukas buvo "baltame patale" mirksiukas.gif Tai noriu ispet, kad karamele tikrai labai lipni ir daug karstesne uz verdanti vandeni, ir jei pateks ant odos...  doh.gif unsure.gif


Aciu!!!tai kaip supratau,ta karamele reikia virti su gliukozes milteliais,o ne su cukrumi g.gif
Reikes ir to gerio dar paieskoti kur,tik kai pradedu ko nors ieskoti,tada randu begale dar visokio gerio doh.gif ir tiek prisiperku,kad jau spintose nera vietos,viska kraunu ant spintu doh.gif lotuliukas.gif Ar tik neteks aukciona paskelbt,nes daug daiktu taip ir nenaudojami stovi.
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 30, 21:25)


O čia mano šendieninis , krikštynom  blush2.gif

tai,aisku,kaip visada thumbup.gif Daugiau nieko ir nepridursiu.

Migle79,greitai nesi ten kazka grazaus,nes tavo tortai tai super!!!
Atsakyti
labai fainas cipsiuko tortulis 4u.gif
migle,greit rodyk iš naujo-nespėjom pamatyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 07 31, 10:35)
Paprotinsiu RiMami , dar prieš tave viena klausė .....galima , kaip matote dengti , tik aš į ją aliejaus pilu , masė tikrai gera , o va to daikto trūksta , ant tos normos 5 didelius sriubinius šaukštus , pepakenktų ir 7 , be to ji man skani  , nes su rūgštele , galima sakyti ---valgoma .............tik nepamirškite pagrindinės taisyklės , dengti tik ant sviestinio kremo , nuo kitų tirpsta , rasoja , žodžiu ne draugauja su drėgme  schmoll.gif .



nu supratau bet ka saldainine ar cukrine mases iseina kad neskanios g.gif as nebandzius tai smalsu blush2.gif kodel buten ta dengei?
Atsakyti
cypciuk jusu tortukas kaip visad vercia is koto thumbup.gif
migle tavojo nespejau ir as pamatyt staigiai nesi ji atgal, o tai imsimes is plestos smailika per sikna su vytele biggrin.gif

atnesu ir as savo juodaji miska, puosta mase, fygureliu norejo uzsakove kaip simbolikos kad nuo dvynes sesers sesei 4u.gif

user posted image
Atsakyti
NERAMUOLE,LABAI GRAZU,LABAI DAILU bigsmile.gif ZODZIU SUPER DARBELIS wub.gif
Atsakyti