Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema
7 tema
8 tema
9 tema
10 tema
11 tema
12 tema
13 tema
14 tema
15 tema
16 tema
17 tema
18 tema

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti papuoštus, manau paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, nes pagrinde tai yra medutis, o jam turim atskirą temą. Bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.
Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui ir ne tik būtų aišku ir suprantoma.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.


Taip pat norėčiau priminti, kad konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.

Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais! mirksiukas.gif

Atsakyti
Gal čia geriau dėsiu kitą kart kokį link'ą tai normaliau matysis,nes išsikraipo visas vaizdas su tuo nuotraukos mažinimu. smile.gif
Cipciukas prapuolė, o paskui kai atneš kokį Ferrari modeliuką biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 14 rugsėjo 2009 - 11:05
kažkaip įtariu, kad su kai kuo sudėtingesniu pasirodys g.gif senai nesimato g.gif

ačiū merginos, mašiniuku likau patenkinta, kaip pirmam kartui neblogai pavyko, o aš šiandien negaliu atsivalgyt karamelinės svajonės, puošti nepuošiau, nes namie valgom ir reikia ant smūgio patvarkyt, nes grietinėlės galiojimo laikas šiandien baigiasi, bet jau gerulis netyčia gavosi eina sau ax.gif įdėjau receptą kaip dariau į saldžius su nuotraukomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 09 14, 11:59)

Skristyn, laaaaaaaaaaabai gražiai atrodo tavo tortukas  wub.gif labai įdomūs šonai  bigsmile.gif ir rožytės laabai gražios  wub.gif


Aciu blush2.gif Zinokit ir skanus buvo tongue.gif Ypac tas sluoksnis su migdolais bigsmile.gif
Kam buvo skirtas tortukas irgi patenkinti liko, o as gavau ir paragaut bigsmile.gif
Atsakyti
Aš po darbo šiandien bandysiu puošti dukrytei į darželį cipciuko medaus tortuką. Viduje su mėlynių uogienės sluoksniu, o šonai apklijuoti trupiniais. Jau dabar galiu pradėti melstis,kad išeitų beze kremas.Iš 6 bandymų tik vieną kartą buvo išėjęs. angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(Jursla @ 2009 09 14, 14:36)
Aš po darbo šiandien bandysiu puošti dukrytei į darželį cipciuko medaus tortuką. Viduje su mėlynių uogienės sluoksniu, o šonai apklijuoti trupiniais. Jau dabar galiu pradėti melstis,kad išeitų beze kremas.Iš 6 bandymų tik vieną kartą buvo išėjęs.  angel_sadangel.gif

o man atrodo, kad visą barstyk trupiniais, jeigu šonus darai trupiniais. Kaip ta beze atrodys tik ant viršaus? unsure.gif nebus papuošimo vientisumo.
Atsakyti
Na man ant viršaus reikės žolytės, o joje bus kruva gyvūnėlių,nes dukrytė taip norėjo ir aš jau prisigaminau. Nemanau,kad labai jau pjautis turėtų, svarbu gražiai kraštus padaryti ir viskas bus liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 14 rugsėjo 2009 - 13:24
labutis,as is po savaidgalio atbegu su savo tortuku dariau pagal save su avietem ir puostas su pastilazu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jursla @ 2009 09 14, 14:24)
Na man ant viršaus reikės žolytės, o joje bus kruva gyvūnėlių,nes dukrytė taip norėjo ir aš jau prisigaminau. Nemanau,kad labai jau pjautis turėtų, svarbu gražiai kraštus padaryti ir viskas bus liuks smile.gif

tai ir šonus daryk iš bezo.o jei per sunku-tai manau žalių kokoso drožlių yra-tai visą apibarstyk.man irgi kaip naitui-manau,kad per didelis kontrastas g.gif
Atsakyti
QUOTE(meilikatyte @ 2009 09 14, 14:30)
labutis,as is po savaidgalio atbegu su savo tortuku dariau pagal save su avietem ir puostas su pastilazu
user posted image

simpatiska masinyte i beatle panasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jursla @ 2009 09 14, 14:24)
Na man ant viršaus reikės žolytės, o joje bus kruva gyvūnėlių,nes dukrytė taip norėjo ir aš jau prisigaminau. Nemanau,kad labai jau pjautis turėtų, svarbu gražiai kraštus padaryti ir viskas bus liuks smile.gif


O tu is grietineles daryk ta zole, ir nebus bedu. Liuks gaunasi. O sonai kad trupiniais bus, tai tikrai normaliai atrodys, nes as taip viena karta esu dariusi.
Atsakyti
Ačiū Rugiagele26 už patarimą, manau juo ir pasinaudosiu, nes kokosas man kažkaip nesiderina su medučio tortu. Nu čia kiekvienam pagal skonį, o visas puoštas trupiniais irgi niūriai atrodys,nes man reikia žaismingo. Kadangi šonus apibarsčiau trupiniais iškart sutepus,tai dabar jų tikrai nenoriu gramdyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 14 rugsėjo 2009 - 13:49