Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 20

QUOTE(Siracusa @ 2009 11 25, 16:08)
Patr, ženklų būna pirkti Senukuose. Kaune pirkau raštinėse prekėse Gedimino gatvėje. <....> Žodžiu, laminuotas jis gera išeitis, patogiai užsikiša wink.gif

Dėkoju, bet aš jau per google suradau ir užsisakiau, kad atsiustu pastu.
http://www.zenklas.l...h...rt&Itemid=1

Nieko nežinojau ir apie paso išsiimant mokesčio kompensavimą (sumokėjau kai reikėjo) ir apie dantų protezavimą irgi nieko nežinojau. Paskaityti reiikia įdėtą nuorodą. Kažin ar dantų taisymui nuolaidos netaikomos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 25 lapkričio 2009 - 14:23
Adis, suprantu, kad turi savo protingą galvą, bet... ar nenorėtum, kad aš pasidomėčiau per tą dizainerę apie tą Rygos gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 11 25, 14:18)
Bandom surašyti nuolaidas:

1. IKI senjoro kortele
2. Teo paslaugos
3. Visuomeninio transporto lengvatiniai bilietai
4. Zoo sodas nemokamai 
5. Kauno dramos teatre 50 proc. nuolaida.
6. Parkavimas nemokamas su lipduku.
7. Asmens dokumenų išdavimas ir keitimas (asmens kortelė (80 Lt), pasas (100 Lt) kompensuojami 100%, turintiems darbingumo lygį 0-40% ir neįgaliems vaikams iki 18 m.
8. Dantų protezavimas. NAUJA DANTŲ PROTEZAVIMO TVARKA
Anksčiau aiškinausi: onkologiniams ligoniams protezavimas ir pinigų grąžinimas be eilės. Kaip dabar nežinau. Kam tai aktualu - reikai būtinai perklausti.
9. Dauguma festivalių (pvz. Tytuvėnų vasaros muzikos festivalis), kultūros renginių, parodos, muziejai - taiko lengvatas bilietams (50%). Paprastai ir reikia klausti.

---

7 ir 8 punkto nežinojau  blink.gif
Dėl muziejų, zoo ir parodų, tai jomis esu naujojusis ir Latvijoje. Tik reikia pažymėjimą turėti.

As irgi apie 7 punkta nezinojau...
Kaip tik laikas asmens kortele gaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Kokios temos? Iš kur 20 jų?


ARCHYVAS
(mūsų patirties, jausmų, išgyvenimo romanas)


1) Onkologinės ligos, patarsiu, kaip gyventi su šia liga. 2004 08 25 smile.gif
2) Onkologinės ligos 2, skaudi realybė palietusi mus.... 2005 04 12
3) Onkologinės ligos 3, Mylėkite žmones, ir palatos bus tuščios. 2005 10 10
4) Onkologinės ligos 4, Mes vis dar čia, bet gyvenimas tęsiasi... 2006 04 04
5) Onkologinės ligos 5, visoms pergales prieš save ir likimą. 2006 12 11
6) Onkologinės ligos 6, Švęskime gyvenimą. 2007 09 19
7) Onkologinės ligos 7. 2007 11 27
8) Onkologinės ligos 8, skubėkim lėtai.... 2008 03 13
9) Onkologinės ligos 9, kiekvienam po paparčio žiedą. 2008 06 22
10) onkologinės ligos 10, žodis iš širdies pasiekia širdį . 2008 09 26
11) Onkologinės ligos 11, Pirmųjų snaigių apsupty.... 2008 11 24
12) Onkologines ligos 12, baltoj ziemoj.... 2009 01 06
13) onkologines ligos 13, reikia vilties. 2009 02 11
14) Onkologinės ligos 14, Dalijamės patirtimi ir jausmais. 2009 03 18
15) Onkologinės ligos 15, Tikėjome,tikime ir tikėsime.... 2009 04 22
16) Čia gyvena VILTIS..., onkologinės ligos 16. 2009 06 15
17) Mes vis dar tikime....., 17-ta onkologinių užeigėlė . 2009 08 03
18) Su VILTIMI į RUDENĮ, 18-ta onkologinių kertelė. 2009 09 02
19) Onkologinės ligos 19, tęsiame.... 2009 09 30
Papildyta:
QUOTE(arune @ 2009 11 25, 15:22)
Adis, suprantu, kad turi savo protingą galvą, bet... ar nenorėtum, kad aš pasidomėčiau per tą dizainerę apie tą Rygos gydytoją?

Ačiū. Būtų gerai. Aš kolekcionuoju viltį. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Patr @ 2009 11 25, 15:18)
apie dantų protezavimą irgi nieko nežinojau. Paskaityti reiikia įdėtą nuorodą. Kažin ar dantų taisymui nuolaidos netaikomos?

Dantų taisymui - ne. Man yra įdėtas keramikinis dantis ir dar du šalia apvilkti. Tai per chemijas kažkaip pakilo dantenos ir dabar tas visas protezas kabo. Laikosi tvirtai, bet labai neestetiškai atrodo (gerai, kad šone, krūminiai, nelabai matosi). Neturiu kada per chemijas susižiūrėti. Buvau vasarą pas odontologą, kuris kažkada įdėjo, tai dabar kaina būtų ~1800-2000 Lt. Pagal kompensavimo programą turėčiau gauti bent 890 Lt, aš taip supratau. Anksčiau neleisdavo pasirinkti gydymo įstaigos, tik būtinai taisyti toje, kuri pasirašiusi sutartį su ligonių kasomis. Mūsų mieste buvo tik viena „valdiška“ odontologijos klinika, turinti tokią sutartį. Aš dėjausi privačioje. Dabar, keik suprantu galima bet kurioje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 25 lapkričio 2009 - 15:26
Dėkoju adis 4u.gif už visą archyvą.
Paskaitinėjau kiek spėjau darbe Čiauškutės temą. 2004metų.
Atsakyti
Liutukeee,
Tėčiui su spaudimu ir pulsa šokinėja ,tai gėrė betalok zoka ,bet ir tas nelabai sureguliavo tai dabar kitokių prirašė bet nekompensuojamųbet dabar geriau.bet čia mum hematologė paskirė.
Visosm styprybės
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2009 11 25, 15:23)
ARCHYVAS
(mūsų patirties, jausmų, išgyvenimo romanas)


vaje, aš tam romane nuo 2 temos sėdžiu cool.gif

--
dėl dantų priežiūros, tai tikiuosi žinot, kad su onko burnos higiena ypatingai svarbi.. man dantys negenda žymiai, bet su dantenom tai vargumėlis, paburkę nuo vaistų (dantenų uždegimai). Kaip tik šnd buvau eilinio pasitikrinimo pas higienistę, tai vėl turėsiu vaikščiot kas 6sav, kol nusiramins tos dantenos.. Nemėgstu aš tos burnos higienos, jautrūs dantys, tai skauda labiau nei taisant.. O dar jei neutrai pasėdę, kraujuoja greit, žaizdelės vien nuo to seilių siurbiklio atsiranda.. Brrrr... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 11 25, 16:35)
vaje, aš tam romane nuo 2 temos sėdžiu  cool.gif

--
dėl dantų priežiūros, tai tikiuosi žinot, kad su onko burnos higiena ypatingai svarbi.. man dantys negenda žymiai, bet su dantenom tai vargumėlis, paburkę nuo vaistų (dantenų uždegimai). Kaip tik šnd buvau eilinio pasitikrinimo pas higienistę, tai vėl turėsiu vaikščiot kas 6sav, kol nusiramins tos dantenos.. Nemėgstu aš tos burnos higienos, jautrūs dantys, tai skauda labiau nei taisant.. O dar jei neutrai pasėdę, kraujuoja greit, žaizdelės vien nuo to seilių siurbiklio atsiranda..  Brrrr...  cool.gif


o as tam romane nuo pirmos ax.gif , smagu, kad neistrina, o zmones ti gali tokiu lobiu atrast, nei puse tiek nieks tada nekalbejo apie tokias ligas, kai susirgau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Deganti @ 2009 11 25, 18:55)
o as tam romane nuo pirmos  :

smile.gif 4u.gif Deganti, kaip tavo sūnelis, gal jau vaikšto? Gal gali pradžiuginti savo chebros nuotraukyte, jei ne dabar, tai per būsimą gimtadienį... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 25 lapkričio 2009 - 18:15
Sveikutės, mieliausios Mergaitės, 4u.gif
Adis wub.gif , stiprioji mūsų Žiniuke. Taip norėtųsi pasakyti stebūklingą žodelį, kuris išpildytų tavo norus, bet kaip jį atrasti tarp tūkstančių... Paskaitau tavo istoriją ir kaskart iš naujo stebiuosi tavo stiprybe ir tikiu ir linkiu, kad ta našta pavirstų plunksnele.... Ačiū, kad esi... wub.gif
Gerai atrodo temučių sąrašiukas - lobynas, kaip gyventi. Būtent - GYVENTI.

Shaiba 4u.gif - būtinai pasirodyk kardiologui, kaip siųlo Gabija. Mamytei užteko pagerti kalio magnio ir lašiukų su gudobele. Tai pagerėdavo širdutės darbas. Laikykis , mieloji , nes tavo nuveiktas darbas tikrai bus įvertintas gerais rezultatais... wub.gif

DONRA 4u.gif - ačiū , kad parašei, nes taip knietėjo išgirsti, kaip laikaisi. Stipravok... Sveikatytės tau ir ramaus laiko. Labai tikiuosi, kad parašysi dažniau ir nebepabėgsi...

Ir visos Mergaitės- ačiū už Jūsų žinias, paguodą , palaikymą. Jūs esate dižiosios gyvenimo mokytojos esant ekstremalioms sąlygoms. Sveikatos visoms ir tvirtybės... wub.gif


***

Jau grįžau iš darbelio. Pasiankstinome laiką, nes mokykloje karantinas šią savaitę... Buvau šiandien pas savo šeimos gydytoją ir nustebau - keturi žmonės... blink.gif Klausiu registratūroje , ar neserga, tai atsakė kad daugiau vaikučiai serga... unsure.gif Prie registratorės padėta dėžutė su vienkartinėm kaukėm ir lentutė su užrašu: "Pacientams, turintiems temperatūros, siųlome užsidėti kaukes"... smile.gif
Buvau dėl savo didėjančio cholesterolio, tai gydytoja mano , kad tai dėl skydliaukės hormonų, nors rodo gerai ... Užsiregistravau kitai savaitei pas endokrinologę... ax.gif
Įdomu, kaip Ifauru vaikučiai laikosi, kaip tu Arūne su slogytėmis tvarkaisi ? Gal jau viskas geriau?

Kažkur dingo Patr optimistinis paveiksliukas g.gif - trūksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 lapkričio 2009 - 18:40
QUOTE(adis @ 2009 11 25, 14:57)
Kažkada buvo galimybė Šiauliuose už kabelinę turint neįgalumą pigiau mokėti. Norėjom ta galimybe pasinaudoti. Pasirodo buvo apribojimas: šeimoje turi dirbti visi darbingi asmenys. Mano vyresnėlė buvo 18 metų, niekaip neįrodėm, jog lengvata priklauso, nes ji gimnazijos moksleivė. Viskas - 18 metų - darbingas asmuo, o, kad mokosi gimnazijoje, mūsų, ne jų bėda.

Panevezy irgi kazkas panasaus,bet mama sake,kad jai nuolaidos nedave,nes ji dar ir dirba,sake kabelinei nuolaida tik vien invaliduma gaunanciam zmogui.Bet ji mat viena gyvena.O jei butu ne viena-tai gal butu prigalvoje taisykliu kaip ir Siauliuose.

QUOTE(ramune27 @ 2009 11 25, 17:34)
Liutukeee,
Tėčiui su spaudimu ir pulsa šokinėja ,tai gėrė betalok zoka ,bet ir tas nelabai sureguliavo tai dabar kitokių prirašė bet nekompensuojamųbet dabar geriau.bet čia mum hematologė paskirė.
Visosm styprybės

Mama Betalok netinka,ji LOKREN arba dar kazkokius naudoja(uzkrito pavadinimas).Bet jie mazina spaudima.O kai jis ir taip mazas,o pulsas daznas-tada jau neaisku ka naudot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 11 25, 19:27)
kaip tu Arūne su slogytėmis tvarkaisi ? Gal jau viskas geriau?

Neblogai man rolleyes.gif Kol kas tik sloga. Geriu daug arbatų ir namie tupiu. Nuo rytojaus tupėsime su dukryte - mokykloj paskelbtas karantinas iki antradienio. Kepsime meduolinį namuką tongue.gif essen.gif
Atsakyti