Įkraunama...
Įkraunama...

MRU nuotolinės studijos

QUOTE(mamaEgle @ 2011 01 13, 14:26)
Sveika, prisijungus  4u.gif

Smagu, kad daugeja musu. Kokius dalykus pasirinkai? Gal kas sutaps, kompanijoj visada smagiau mokytis  ax.gif

Tik paskubek truputi, ryt paskutine diena kai gali pradeti mokytis nuo vasario 1 d.

dekui 4u.gif ot velnias, o as kazkodel galvojau, kad iki vasario 15 turiu laiko g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2011 01 13, 12:29)
dekui  4u.gif  ot velnias, o as kazkodel galvojau, kad iki vasario 15 turiu laiko  g.gif  doh.gif

ne, si karta maziau. Jau nu vasario 1 turesim prieiga prie pasirinktu dalyku.

O ka galvoji rinktis?
Atsakyti
metausi tarp viesojo administravimo ir socialinio darbo g.gif doh.gif
Bet pastu nebespesiu nusiusti dokumentu, ar pakaks, kad sumokesiu mokesti?
(margaritai rasiau, bet neatsako)
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2011 01 13, 13:01)
metausi tarp viesojo administravimo ir socialinio darbo  g.gif  doh.gif
Bet pastu nebespesiu nusiusti dokumentu, ar pakaks, kad sumokesiu mokesti?
(margaritai rasiau, bet neatsako)

sumokek ir parasyk Margaritai kad issiuntei. Jei siandien issiusi iki pirmadienio gal ir gaus (cia jei Lt, nors man si karta ir ne is Lt greitai nuejo)
Atsakyti
Padekit zmones.. neislaikysiu logikos egzamino MRU pas Jakimenkooo. gal yra norinciu uz mane islaikyt.? Pasiulymus i Az, Busiu laaabai dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(koho27 @ 2011 01 18, 23:53)
Padekit zmones.. neislaikysiu logikos egzamino MRU pas Jakimenkooo. gal yra norinciu uz mane islaikyt.? Pasiulymus i Az, Busiu laaabai dekinga blush2.gif

Gerai nori biggrin.gif gal kas ir už mane nori logiką išlaikyti? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noreciau studijuot MRU nuotoliniu budu teise,uzsiregistravau 5 dalykam,ale isskaiciau,kad per 5 dienas reikia susimoketi.Siuo metu esu ne LT,gal galima per elektronini banka apmoket?
labai aciu is anksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2011 01 13, 13:01)
metausi tarp viesojo administravimo ir socialinio darbo  g.gif  doh.gif
Bet pastu nebespesiu nusiusti dokumentu, ar pakaks, kad sumokesiu mokesti?
(margaritai rasiau, bet neatsako)

kaip sekasi? Ar spėjai ką nors pasirinkti?

QUOTE(vikusia21 @ 2011 02 05, 14:00)
Sveikos 4u.gif
Noreciau studijuot MRU nuotoliniu budu teise,uzsiregistravau 5 dalykam,ale isskaiciau,kad per 5 dienas reikia susimoketi.Siuo metu esu ne LT,gal galima per elektronini banka apmoket?
labai aciu is anksto ax.gif

Sveika 4u.gif Dabar studijos prasidės rugsėjo viduryje, tai dar yra daug laiko sumokėti pinigus. O pavedimus gali daryti per el. banką, tik paskui pavedimų kopijas reikia persiųsti į MRU.
Kokius dalykus renkiesi?
Atsakyti
tada be reikalo panikuoju :Dliepa griztu atostogu,tai susitvarkysiu dokumentus. rinkausi logika ir mokslo metodologija,filosofija,lotynu kalba,politologija.penkto dalyko nepamenu.ant smugio uzsiregistravau,net nepaziurejau kokiu dalyku teisei reikia.
atsispausdinau neakivaizdiniu studiju plana ale politologijos ten nemaciau,gal blogai ziurejau g.gif
Papildyta:
konkurso kaip supratau nebuna kaip tarkim dieninese ar neakivaizdinese studijose?
Atsakyti
QUOTE(vikusia21 @ 2011 02 05, 16:32)
tada be reikalo panikuoju :Dliepa griztu atostogu,tai susitvarkysiu dokumentus. rinkausi logika ir mokslo metodologija,filosofija,lotynu kalba,politologija.penkto dalyko nepamenu.ant smugio uzsiregistravau,net nepaziurejau kokiu dalyku teisei reikia.
atsispausdinau neakivaizdiniu studiju plana ale politologijos ten nemaciau,gal blogai ziurejau g.gif
Papildyta:
konkurso kaip supratau nebuna kaip tarkim dieninese ar neakivaizdinese studijose?

Tada liepą ir susitvarkysi, tik prieš tai pasiskambink nurodytais telefonais, nes gali atostogose būti metodininkės. Jeigu taip bus, tai paštu nusiųsi dokumentus arba gal kas iš artimųjų/draugų Vilniuje gyvena, tai nuneštų arčiau rugsėjo.
O Politologija berods dabar yra iš alternatyviai pasirenkamų, tenai žiūrėk. Ir gal ne pirmame pusmetyje. Gali ir dieninių studijų mokymosi planą pažiūrėti, tenai semestre daugiau dalykų, bet pavežama ax.gif
Atsakyti
mama gali viska sutvarkyt,tai ne beda biggrin.gif turiu ir dienini atsispausdinus.kazkas is ankstesniu temu rase,kad gali but persunku tiek dalyku mokintis,tai galvoju pirma pusmeti labai nesidraskysiu,jei ne taip ir sunku,tai kita semestra daugiau temu paimsiu biggrin.gif
net spirgu kaip noriu mokintis lotuliukas.gif
Atsakyti
Gaila, kad neužspirgėjai keliomis savaitėmis ankščiau ax.gif jau dabar būtum pradėjus mokytis. Svarbiausiai, kad tas noras nedingtų ax.gif
O kurioje šalyje gyveni?
Atsakyti