Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone

Tęsiam apie pomidorus, paprikas, agurkus, salotas, ridikėlius, prieskonius ir kitas gėrybes, auginamas balkone 4u.gif

user posted image

I Tema
II Tema
III Tema
Papildyta:


Perkeliu info iš senos temos, gal bus kam naudinga:

QUOTE(something else @ 2010 03 20, 22:53)
...atkreipkite dėmesį - šį savaitgalį Maximoje vazonams 40 proc nuolaida! Prisipirkau šiandien doh.gif Pomidorams ėmiau tas daigyklas - konteinerius, yra didelių, manau, pats tas bus pomidoriukam. Tai dar primečiau, kad reikės paprikoms ir paėmiau 30 vnt biggrin.gif Vieno kaina 0,99 cnt, su nuolaida gaunas 0,56 cnt, tai pigiau negu pigu pasirodė cool.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 20 kovo 2010 - 22:59
QUOTE(something else @ 2010 03 20, 20:58)
Žinot, suprantu, kad nei viena čia iš mūsų sodininke daržininke negimė, bet kai kurie klausimai tiesiog iš kojų verčia smile.gif Čia panašiai, kaip klausti, kiek bus 2+2 smile.gif Pvz kaip dažnai reikia laistyti sėklas. Nagi akis turim, rankas irgi, pamatom, kad sausa, patikrinam, jei reikia - ir laistom. O į indelius prilieti tiek, kad sėklos paviršiui plaukiotų, tai irgi, manau, specialaus talento reikia smile.gif

visko gyvenime pasitaiko, kai kurios gal išvis pirmą kartą ką nors panašaus daro, tai tie klausimai ir kyla mirksiukas.gif

QUOTE(Shania @ 2010 03 20, 22:34)
http://www.stockfood...93/639355_T.JPG
Vienas sprendimu...kaip as tokio dalykelio noriuuuu, arba dar geriau sitokio:
http://gartendeko.ga...es/231673la.jpg
rolleyes.gif

dar yra tokių , šiandien užmačiau bigsmile.gif Tiesa, čia ne ant palangės, bet vistiek vietą taupo, ir dydžiai skirtingi
user posted image
user posted image
user posted image

o taip ant stalo galima pasidėti
user posted image

QUOTE(something else @ 2010 03 20, 22:53)
Aj, tiesa, atkreipkite dėmesį - šį savaitgalį maximoje vazonams 40 proc nuolaida!

čia visos savaitės akcija (galioja iki pirmadienio vakaro) thumbup.gif

Ermitaže irgi gėlėms, sėkloms, sodinukams nuolaidos bigsmile.gif 30 %
Atsakyti
Super dalykeliai balkonui. Kur uzmatet? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2010 03 20, 23:16)
Super dalykeliai balkonui. Kur uzmatet? rolleyes.gif

va čia , tik kainos man nelabai patiko, bet, manau, nagingesnis vyras ir namie ką nors panašiu principu sukaltų ar pritaikytų iš esamų lentynų, dažnai svarbiausia- idėja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2010 03 20, 23:21)

Aciu. Cia tai bus MB proga naujus irankius isbandyti biggrin.gif , pasigailes pirkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(something else)

Žinot, suprantu, kad nei viena čia iš mūsų sodininke daržininke negimė, bet kai kurie klausimai tiesiog iš kojų verčia smile.gif  Čia panašiai, kaip klausti, kiek bus 2+2 smile.gif  Pvz kaip dažnai reikia laistyti sėklas. Nagi akis turim, rankas irgi, pamatom, kad sausa, patikrinam, jei reikia - ir laistom. O į indelius prilieti tiek, kad sėklos paviršiui plaukiotų, tai irgi, manau, specialaus talento reikia smile.gif



oi kokie kaikurie čia protingi. maniau forumas ir yra tam, kad padėti tiems, kurie to prašo. aš su augalais pirmą kartą užsiimu, tai negaliu visko žinot, nesu tokia gimusi daržininkė kaip Jus, gerbiamoji.
dėkuj merginoms, kurios padėjo. bandysiu toliau savo jėgomis, kad kaikurie nuo mano klausimų iš kojų neišvirstų, nes dar apkaltinta busiu.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2010 03 20, 23:21)
manau, nagingesnis vyras ir namie ką nors panašiu principu sukaltų ar pritaikytų iš esamų lentynų, dažnai svarbiausia- idėja  tongue.gif

Parodžiau mb, sakau - ar sukalsi? Pavartė, pavartė akis - gaaaaallll..... Reziltatas jau aiškus biggrin.gif

QUOTE(Layla @ 2010 03 21, 09:26)
oi kokie kaikurie čia protingi..

Nenorėjau Jūsų užgauti ar kaip įžeisti - jei padariau tai, atsiprašau smile.gif
Atsakyti
Planuoju savo "žaliąsias dešreles" balkone tokiu principu auginti

user posted image

Beda tik, kad turiu vos vieną stovą. O dar norėčiau su ir kitas rūšis panašiai pabandyti. Metaliniai stovai brangūs, teks pasukto galvą, kaip čia padarius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 03 20, 23:53)
Aj, tiesa, atkreipkite dėmesį - šį savaitgalį maximoje vazonams 40 proc nuolaida! Prisipirkau šiandien doh.gif Pomidorams ėmiau tas daigyklas - konteinerius, yra didelių, manau, pats tas bus pomidoriukam. Tai dar primečiau, kad reikės paprikoms ir paėmiau 30 vnt biggrin.gif Vieno kaina 0,99 cnt, su nuolaida gaunas 0,56 cnt, tai pigiau negu pigu pasirodė cool.gif


Nu jau nebegundyk, o tai MB vys mane iš namų su visa augmenija doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mimmi @ 2010 03 21, 16:48)
Nu jau nebegundyk, o tai MB vys mane iš namų su visa augmenija doh.gif .

Aš šiuo klausimu turiu kontrargumentą - siūlymą išmesti iš namų tris akvariumus hihihi.gif
Atsakyti
Buvau šiandien maximoje, bet vazonų kažkaip nei vieno nepirkau, bet užtat Ermitaže sėklų visą krūvą paėmiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 03 21, 14:05)
Planuoju savo "žaliąsias dešreles" balkone tokiu principu auginti

user posted image

Beda tik, kad turiu vos vieną stovą. O dar norėčiau su ir kitas rūšis panašiai pabandyti. Metaliniai stovai brangūs, teks pasukto galvą, kaip čia padarius smile.gif

O kokią veislę auginsi? g.gif
Atsakyti