Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone ar ant palangės


Darželis ant palangės, balkone, terasoje

Kaip išsiauginti daržoves, uogas, prieskonius; kaip pasigaminti natūralių trąšų, komposto miesto sąlygomis.
Tęsiame pokalbius, dalijamės augalų ir derliaus nuotraukomis
smile.gif


user posted image

I tema
II tema
III tema
IV tema
V tema
VI tema



Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Kokios nuotraukytes grazios sudetos wub.gif wub.gif
Cinside, grazuciai pomidoriukai thumbup.gif
o braskes kaip jus ishsaugot kad jau raudonos ir dar nenuskintos tai man mistika doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 06 11, 21:36)

o braskes kaip jus ishsaugot kad jau raudonos ir dar nenuskintos tai man mistika  doh.gif  lotuliukas.gif

išvažiuot iš namų biggrin.gif

kitais metais sodinsiu ir aš bent vieną braškės krūmą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 06 11, 21:36)
Kokios nuotraukytes grazios sudetos wub.gif  wub.gif
Cinside, grazuciai pomidoriukai  thumbup.gif
o braskes kaip jus ishsaugot kad jau raudonos ir dar nenuskintos tai man mistika  doh.gif  lotuliukas.gif

Vaikų neturiu biggrin.gif O kadangi sau, tai kantriai laukiu, kol prinoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 06 11, 23:10)
išvažiuot iš namų  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Cinside @ 2010 06 12, 08:13)
Vaikų neturiu  biggrin.gif  O kadangi sau, tai kantriai laukiu, kol prinoks  biggrin.gif


eiciau ratu aplink ta brashke kol jin neatlaikius pati nukristu lotuliukas.gif



mano chiliukas jau viena zieduka praskleide - eisiu purksti vandeniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 06 12, 10:15)

mano chiliukas jau viena zieduka praskleide - eisiu purksti vandeniu  bigsmile.gif

o kam purkšt? g.gif

mano jau auga po biški pimpiukai tokie hihihi.gif
Atsakyti
Laba diena mirksiukas.gif
as siandien pamaciau ant vilmuko jau uzsimezgusi pomidoriuka,oi kaip nuotaika pakele bigsmile.gif pas jus jau senei su pomidoriukais,o pas mane viskas paveluotai ax.gif ir ciliukai dar net ziedu nekrauna,o pas jus jau net su vaisiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2010 06 13, 15:22)
  ir ciliukai dar net ziedu nekrauna,o pas jus jau net su vaisiais  ax.gif

tai tu vėliau gal sėjai, ateis ir taviškiams eilė...

Padariau kelias foto su savo čiliais...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

kol kas, visi žiedukai, kas žydėjo, mezga.
Beje, išnešiau į balkoną, kaip ir žadėjau, nieko ,nesimato, kad būtų blogiau, tai paliksiu, vėjas, bitutės atskrenda, tai gal geriau dar bus, nei "pirštu" doh.gif
Atsakyti
tai vat kad sejau vasario pabaigoje viska,bet pas mane tikrisuiai nepatinka jiems augt,gal salta g.gif saulute tik po pietu atsisuka,bet pro medzius irgi ne ka ten ji sviecia blush2.gif
Atsakyti
vasarį , nu tai tada ansktokai, bet gal tada dėl šilumos g.gif aš dabar galvoju kada mano šitie sėti, jaučiu kad kovo gale g.gif
Atsakyti
sveikos daržininkės 4u.gif
aš vat noriu pasiguost ir paklaust ar kas nors loveliuose auginat ridikėlius ir kaip jums sekasi?
Nes manieji nu kažkokie nenormalūs, pasėjau juos ankščiau nei darže, o darže aš jau šienauju pirmą derlių, o balkoniniai nei šis, nei tas, galvoju gal iš vis man juos išraut ir bandyt naujus sėt unsure.gif nes lapai gražūs, bet šaknys kaip siūlai kažin ar iš jų kas gausis

va kaip jie atrodo doh.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Man su ridikėliais nepavyko, laikiau ilgiausiai šaknys net plonesnės nei tavo buvo, keliavo lauk doh.gif bet va kažkam pavyko užaugint, nepamenu, sakė valgė, tik foto nerodė g.gif tai gal dar užaugs jei turi kantrybės..
Atsakyti