Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone ar ant palangės

QUOTE(ooo @ 2010 06 14, 11:49)
va va kaip tik ir as norejau klausti, ko ciliukai pas mane stovi stati  lotuliukas.gif
ir ju vis daugeja  thumbup.gif  pomidoru irgi daugeja, jau pradejo vilmuku krumeliai svirti, netgi venus nebesilaiko, tai penktadieni vakare visus parisau  ax.gif
stiprus lietus suplake i zeme mano salotas ir krapus  verysad.gif  tai galvoju, gal jau nuraut juos ir is naujo seti  g.gif  dalis krapu atsigavo, dalis ne, o is salotu nieko gero nesitikiu  schmoll.gif

aš šiandien irgi jau pomidorius ryšiu, nes jau baisu žiūrėti kaip svyra...
o su salotom tai keistas dalykas nutiko, augo bujojo, pasiejau šalia naujas. tos irgi gerai augo. išvažiavau keliom dienom ir palikau tėvams raktus, kad paimtų sau salotų svogunų, nes nesuvartoju tiek kiek užauga.. grįžau - vaizdas baisus, salotos kur likusios išgulusios, galvojau palaistysiu ir atsigaus.. bet užvakar jau nuėmiau, susidarė toks kaip sausas gelsvas voratinklis, paėmiau už vienos ir visos nusiėmė, tiek naujos tiek senos.. nežinau net kas čia buvo. ar čia tėvelis taip inirtingai kirpo, kad numirė visos, ar susirgo kuom.. net nežinau.. sad.gif pasiejau naujas, žiūrėsim kas bus...
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 06 14, 16:49)
aš šiandien irgi jau pomidorius ryšiu, nes jau baisu žiūrėti kaip svyra...
o su salotom tai keistas dalykas nutiko, augo bujojo, pasiejau šalia naujas. tos irgi gerai augo. išvažiavau keliom dienom ir palikau tėvams raktus, kad paimtų sau salotų svogunų, nes nesuvartoju tiek kiek užauga.. grįžau - vaizdas baisus, salotos kur likusios išgulusios, galvojau palaistysiu ir atsigaus.. bet užvakar jau nuėmiau, susidarė toks kaip sausas gelsvas voratinklis, paėmiau už vienos ir visos nusiėmė, tiek naujos tiek senos.. nežinau net kas čia buvo. ar čia tėvelis taip inirtingai kirpo, kad numirė visos, ar susirgo kuom.. net nežinau.. sad.gif pasiejau naujas, žiūrėsim kas bus...

inirtingai laiste matyt - pas amne nuo per daug dregmes buvo kazkada sukrite, suvyte ir suvoratinkleje lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
o gal kai kuri galetu pailiustruot kaip risate pomidoriukus,pvz vilma?nes pas mane jie uzaugo kokiu 70cm,tai bijau kad nulust kai vaisiu daugiau atsiras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2010 06 14, 16:20)
as uzsiauginau ir suvalgiau du lovelius,

swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikte;) @ 2010 06 14, 18:40)
sveikos merginos  4u.gif
o gal kai kuri galetu pailiustruot kaip risate pomidoriukus,pvz vilma?nes pas mane jie uzaugo kokiu 70cm,tai bijau kad nulust kai vaisiu daugiau atsiras  blush2.gif

Pamatavau savuosius Venus. Pats auksciausias 25 cm, o jau uzmezges pomidoriukus tokius serbentelio didumo. biggrin.gif Tai gal jau nebeaugs? O kiti tai dar zemesni. g.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau ir aš savo daržą parodyt blush2.gif doh.gif
Čia vienas ir 3 jau suvalgytų pomidorų wub.gif
user posted image

Jau suvalgyta braškytė wub.gif
user posted image

Pražydo bazilikas biggrin.gif
user posted image

Gavau dovanų nedidelį čiliuką, kuris per savaitę perpus paaugo thumbup.gif
user posted image

Melisa wub.gif
user posted image

Čia vienas balkono galas doh.gif (pomidorai baigia iki lubų užaugt doh.gif blink.gif )
user posted image

Ir kitas galas biggrin.gif
user posted image

Balkoniniai pomidoriukai
user posted image

Žemuogytės bigsmile.gif
user posted image

Pomidorai, raudonėlis, levanda, bazilikai ax.gif
user posted image

Tiesa vakar ir žirnius jau valgiau lotuliukas.gif tik derlius juokingas užaugo lotuliukas.gif Matyt veislės nenutaikiau pasisėt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aure111: 14 birželio 2010 - 21:23
aure111,kaip viskas graziai auga wub.gif ir pomidoras koks didelis ax.gif Grazu 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, tai ką daryt su žydinčiom mėtom ir bazilikais?
Atsakyti
O bazilikus reikia ispikiuot? g.gif Pas mane jie dar maziukai ax.gif ar tegu auga miskelis?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 06 15, 09:53)
O bazilikus reikia ispikiuot? g.gif Pas mane jie dar maziukai ax.gif ar tegu auga miskelis?

Reikia. Tik palauk kol po 2 tikrus lapelius uzsiaugins ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Įdomią temelę aptikau, kai kurios žiūriu rimtai dirba su darželiais - gražu žiūrėti smile.gif
Aš tai visai naujokė, tik pirmus metus į vazonėlius užsisėjau krapų, baziliko ir melisų. Tai krapus ir baziliką jau naudoju, melisas dar auginu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Layla @ 2010 06 14, 23:41)
mergaitės, tai ką daryt su žydinčiom mėtom ir bazilikais?



apie metas tai nezinau, man atrodo kai zydi, tai reikia pjauti ir dziovint- atseit geriausias kvapas bus, o paskui turetu atzelti. o baziliko ziedus tai reik skabyt vos tik pasimato uzuomazga, nes kai jau zydet prades, tai nebeaugs daugiau. na nebent del grozio galima palikt ant kai kuriu ziedynus biggrin.gif as taip planuoju daryt su thai bazilikais, nes ju ziedai turetu but violetiniai smile.gif

o pas mane jau zydi levanda, bet taip graziai wub.gif ir braske pagaliau prazydo, tokie stambus ziedai, kaip obels beveik bigsmile.gif reik dabar laukt stambiu uogu rolleyes.gif

aure111, labai grazus darzas, bet ir ankstyvas derlius koks- raudoni pomidorai birzelio vidury tai kazkas tokio thumbup.gif
Atsakyti