Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis balkone ar ant palangės

jau žinosim pas ką pirmasis derlius bus bigsmile.gif
Atsakyti
blink.gif cukinijos?.. hm, kur tu jas auginsi tokioj ankstybėj pasėjusi? Pomidorams ir tai dar per anksti. Na, nebent kokioj Graikijoj gyveni....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ex: 04 vasario 2011 - 09:42
bet turiu durną žvėrį, kuris visur lenda ir viską ėda... reikai būtinai pasėti katinams žolės g.gif
ir dar nirštu, kad prie manęs nei rimi, nei maksima dar nepardavinėja durpių vulgaris, nes tuoj mano cukinijos jau išaugs savo durpių tabletes
Atsakyti
Merginos kurios pernai auginot afrikinius agurkus, klausimas jums smile.gif Ar jus buvot gumbus pasideje?As buvau palikus pas mociute rusyje, smelyje. Dabar sia savaite issitraukiau, isemiau,bet kad tos bulvytes man minkstos atrodo...supuvo gal ar siaip sunyko. Gerai, kad seklu nusipirkau, pasisesiu naujai mirksiukas.gif

Tiesa ar auginat kas lauro lapeliu medeli? Maniskis kazko visus lapelius numete, bet tik va dabar ne per seniausiai, bet matosi, kad pumpureliai bunda, bus nauju lapiuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AisteZ: 04 vasario 2011 - 11:42
as taip dziaugiausi dygstanciais krapiukais,stipo stipo ir viskas sukrito,apvito verysad.gif bandydavai truputi vandeniu paslakstyti,karts nuo karto kad butu silciau ant radiatoriaus palaikydavau ir vistiek nusilpo.Dabar ziuriu sudygo mano laiskiniai cesnakai ir svoguno laiskiukai,jei taipat nesibaigs kaip ir su krapais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 02 04, 11:47)
as taip dziaugiausi dygstanciais krapiukais,stipo stipo ir viskas sukrito,apvito verysad.gif bandydavai truputi vandeniu paslakstyti,karts nuo karto kad butu silciau ant radiatoriaus palaikydavau ir vistiek nusilpo.Dabar ziuriu sudygo mano laiskiniai cesnakai ir svoguno laiskiukai,jei taipat nesibaigs kaip ir su krapais ax.gif


Bent jau man normaliu krapu nesiseke kambary niekad issiaugint, balkone vasara kaip ir geriau sekesi...Bet kambary jau is kokiu 4-5 bandymu visi baigdavosi taip, kaip cia aprasyta... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2011 02 04, 12:56)
Bent jau man normaliu krapu nesiseke kambary niekad issiaugint, balkone vasara kaip ir geriau sekesi...Bet kambary jau is kokiu 4-5 bandymu visi baigdavosi taip, kaip cia aprasyta... verysad.gif

aisku tai derliaus tada ir nebesitikiu,reikia ismest verysad.gif o taip laukiau,nu gal bent is laiskiniu cesnaku naudos bus ir svogunu laisku,nes pati esu tokia cesnakine ir svogunine,galeciau valgyt ir valgyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zara** @ 2011 02 04, 12:02)
aisku tai derliaus tada ir nebesitikiu,reikia ismest verysad.gif o taip laukiau,nu gal bent is laiskiniu cesnaku naudos bus ir svogunu laisku,nes pati esu tokia cesnakine ir svogunine,galeciau valgyt ir valgyt doh.gif


Reikia tiket, kad bus gerai mirksiukas.gif Na merginos pabaigiam plepet ir kurkit kas tai temele nauja, naujam sezonui, as tai nemoku ax.gif
Atsakyti
user posted image

gal kas augino balkone siuos? ar verta?
Atsakyti
aš auginau tos baklažanus, apsaugok viešpatie, daugiau ne doh.gif
augo gerai, bujojo, kuo didesnis vazonas, tuo labiau patiko, turėjo šiltą saulėtą balkoną, kelis daigus auginau, kelis tėvams atidaviau, tai turint omenyje, kad buvo tokia puiki vasara - 1 prinokęs ir 3 nespėję prinokti špygutės didumo vaisiai yra pasityčiojimas iš sodininko
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti