Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK

SENA TEMA


Senos temos 1-me puslapyje daug naudingų nuorodų
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 12 spalio 2010 - 21:20
DEL INVALIDUMO

reikia paskambint i Jobcentre 0800 055 6688 (pirmad-penktad 8-18val) ir pasakyt kad nori padaryti claim'a. tures i namus atsiusti forma, ir zinoma tikrins med komisija. kaip ten viskas vyksta as nezinau kas per patikrinimai. jie ir spres ant kiek esat neigali. disability living allowance jei turit kojas ir rankas ir galit vaiksciot dirbti lengva darba -greiciausiai negausit.
plius reikia but isbuvus minimum 26 savaites anglijoj pries darant claima.
galima bandyt employment and support allowance - bet ja duoda dazniasiai tiems kas Laikinai negali dirbti
Atsakyti
...dėkui, kaštanka..man reikia dėl dukros pas ją operuota širdis,dar laukia viena operacija mažd po poros metų...LT ji turėjo II-ą grupę...ryt būsiu šalia to jobcentr'o tai užeisiu..
Atsakyti
tada claima darysi tu kaip atsakinga uz dukra. jusu GP greiciausiai jau zino situacija ane?
Papildyta:
zinau kad nieko naujo jums merginos neparasiau, bet kuo toliau pradedu gilintis tuo labiau pati susipainioju. tiek daug salygu visokiu ir reikalavimu... jei toks amzius tokie, jei kitoks anie... skambinkit i Jobcentra jie zinos ka daryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 13 spalio 2010 - 22:02
QUOTE(-Radė @ 2010 10 11, 09:45)
na, jei tu vaikutį prižiūri, tai kaip HO susitvarkysi?
jei vyras dirba, tai pildykit ir siųskit formą child benefitui gauti, mes gavom, nors aš neturiu nei HO nei NIN  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif as taip pat neturiu, uztenka kad vienas is tevu butu dirbantis turetu NIN ir HO mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
Sakykite kokia(su kuo pasirasyta) turi buti nuomos sutartis? Situacija tokia kad nuomojosi kambari su vaiku is vieno vaikino, kuris buta nuomojasi is landlordo. Man pradejus gyventi jis prizadejo kad po kazkur 2 menesiu busiu itraukta i sutarti, taciau kai siandien apie tai uzsiminiau tai iskilo problema. Sako landlordas naujos sutarties nedarys anksciau laiko. Senoji baigiasi gruodzio 21 diena tai tada itrauks mane i nauja sutarti... Taciau vaikinas pasiule pasirasyti sutarti tarp musu. Tik klausimas, ar tiks tokia sutartis jeigu claiminsiu del HB? Ir ar ta nuomos sutartis reikalinga tik del HB ar ir kreipiantis del kitu pasalpu? Jei taip tai del kokiu butent? Dar buvo pasiulymas, kad jis tiesiog irasytu mano pavarde i nuomos sutarti, nes savo pavarde jis ten irgi ranka irase kai pasirasinejo sutarti su landlordu. Ar tikrina tie is HB tas sutartis? Ar jiems uzteks to kad pamatys sutartyje mano pavarde?
Aciu toms kurios skirs laiko atsakymui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikute9: 14 spalio 2010 - 01:04
QUOTE(Joltoma @ 2010 10 13, 23:31)
drinks_cheers.gif  as taip pat neturiu, uztenka kad vienas is tevu butu dirbantis turetu NIN ir HO  mirksiukas.gif

siaip tai abu turi tureti HO registracija, nebent esat self employed.

QUOTE(vikute9 @ 2010 10 14, 00:03)
Sveikos,
Sakykite kokia(su kuo pasirasyta) turi buti nuomos sutartis? Situacija tokia kad nuomojosi kambari su vaiku is vieno vaikino, kuris buta nuomojasi is landlordo. Man pradejus gyventi jis prizadejo kad po kazkur 2 menesiu busiu itraukta i sutarti, taciau kai siandien apie tai uzsiminiau tai iskilo problema. Sako landlordas naujos sutarties nedarys anksciau laiko. Senoji baigiasi gruodzio 21 diena tai tada itrauks mane i nauja sutarti... Taciau vaikinas pasiule pasirasyti sutarti tarp musu. Tik klausimas, ar tiks tokia sutartis jeigu claiminsiu del HB? Ir ar ta nuomos sutartis reikalinga tik del HB ar ir kreipiantis del kitu pasalpu? Jei taip tai del kokiu butent? Dar buvo pasiulymas, kad jis tiesiog irasytu mano pavarde i nuomos sutarti, nes savo pavarde jis ten irgi ranka irase kai pasirasinejo sutarti su landlordu. Ar tikrina tie is HB tas sutartis? Ar jiems uzteks to kad pamatys sutartyje mano pavarde?
Aciu toms kurios skirs laiko atsakymui smile.gif

tikrina. skambina landlordui arba i agentura. tau bet kokiu atveju reikes pranest apie tai tikrajam landlordui. tai jis gali kol kas laiska tau parasyti kad tu is jo nuomojiesi. tas vaikinas pats yra nuomininkas, ir pernuomot jis teisiskai negali be landlordo rastisko sutikimo
Atsakyti
Miela PATRANKA,KASTANKA VEL KLAIDINA blink.gif biggrin.gif DEL INVALIDUMO : uzpildysite ta forma is job centro ,greiciausiai reiks ideti gp arba mergyte priziurincio consultant laiska del jos sveikatos bukles,dar gal keleta popieriuku .JOKIOS MEDICININES NEREIKES PEREITI.bendraujama laiskais.dla - invalidumo grupe apmokanti pasalpa,del kurios ir yra viskas daroma.tai ka tada paskiria jei ne dla?dla yra trys: high,middle,low.kokia grupe paskirs,atitinkamai ir suma bus .kartais atmeta net ir labai akivaizdzius neigalumo atvejus,ypac vaiku,bet visada butina apskusti ir tribunal dazniausiai priiema logiskus sprendimus.sekmes jums ,apsisarvuokite kantrybe mirksiukas.gif

Kastanka, ar jum kaip zmogui nera amoralu rasyti ,kad jei, turi kojas ir rankas ,ir gal galetum dalinti skrajutes gatvej,negali buti neigalus ir greiciausiai nieko negausi?o kaipgi akli,kurti zmones? zmones kurie vazineja i dializes,vaikai po sunkiu organu operaciju? geda ir nemalonu del tokiu moteru..
Atsakyti
liomi... doh.gif ar as kalbejau apie tuos kurie kurti ir panasiai? as gavau kelias zinutes su klausimais apie invaliduma suaugusiems, galvojat as jusu visu atvejus prisimenu??? parasiau trumpai - kreipkites i job centra. ir med komisijos tikrai buna - arba jas daro GP arba siuncia i ligonine.

konsultuoji cia uz dyka dar matai kabinejasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaštanka: 14 spalio 2010 - 15:44
na tai jei uz dyka,tai jau galima beleka zmonem patarti g.gif mano atvejo neprisimenat,nes as pletkais is cia nesiremiu.MEDICININIU APZIURU TIKRAI NEREIKIA PEREITI 99% ,NEBENT PATYS LIGONIAIN TO NORI.

You will not usually need a medical examination when you claim for Disability Living Allowance.

invalidumas - fizine arba psichine negalia ,neigalus gali buti ir kurcias, ir be ranku ,ir autizmu sergantis zmogus .taip pat nera didelio skirtumo amziuje ,t.y. vaikas ar suauges.
Atsakyti
cia as pletkais remiuosi?
gerai, daugiau as cia nieko nerasysiu.
Atsakyti
nesipykstam 4u.gif

kiekvienas atvejis individualus mirksiukas.gif
ir į tuos pačius ofisus nuėjus gali gaut skirtingą info, tiesiog kaip žmogus taip istorija cool.gif

Atsakyti