Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios V

user posted image

Kremo gaminimo pradžiamokslis sunglasses2.gif

Gamyba su:
* emulsiniu vašku (kremų, pienelių, losjonų)
* bičių vašku (kremų, lūpų balzamų)
* BMTS (kremų, losjonų, plaukų serumų/kondiconierių)
Gelio gamyba

Receptai, idėjos:
Mūsų Palominos blog’as flirt.gif
Love-eco blog’as
Aroma-zone receptai
Pati sau receptai
Dar šiek tiek receptų

Priemones kosmetikos gamybai perkame Lietuvoje:
AromaNatural (AN)
Kvapų Namai (KN)
Sveiki Produktai (SP)
Love-eco
Gyvoji kosmetika
Eko-jums
Dvi širdys
Ekolinija
Įvairių parduotuvių sąrašas

Siunčiamės iš užsienio:
Aroma-Zone (AZ)
Materia aromatica
Akoma
Akamuti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 10 gruodžio 2010 - 02:52
Labas rytas 4u.gif
Antrą vakarą tepliojausi sviestukų ir aliejukų miksu. Odytė veiduko nereali wub.gif Kaip kūdikis jaučiuosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2010 12 09, 16:27)
o siaip nusipirkau vaistinej vit. E lasiukais, tik nevenlio neivardyta, kad jis augalinis, tai ir iskilo klausimas ar tinkamas kremams? nors parasyta, kad vartojamas i vidu , gal pasidalinsit savo ismintim  blush2.gif


nu tai koks jis tada? juk ten arachiu aliejuje jis yra

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 09, 17:03)
aš apie jį irgi galvojau  rolleyes.gif o iš ko jūs bandėte daryti?

aš dėjau narūralius pigmentus kosmetinius, nes norėjau violetinės spalvos- maišiau ro-inę su mėlyna. bet turiu ir tos juodos žemės, nes ketinau akių pieštuką darytis- tik laiko trūksta

QUOTE(Satura @ 2010 12 09, 18:07)
čia apie tuos mažyčius baltus wink.gif Maximoje į kelioninį rinkinį skrydžiams lėktuvu įeina maži, permatomos plastmasės su baltais užsukimais indeliai. Šitie tai sandarūs wink.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Ayaan @ 2010 12 09, 18:14)
Man kokosai iš Akomos nelabai patiko, praktiškai visai kokosais nekvepėjo. Čia buvo darytas kažkur prieš metus didelis užsakymas iš ten, ne aš viena tada pirkau, todėl gal kitom merginom jis tvarkoj pasirodė, nežinau, gal pasisakys  smile.gif

aš esu turėjusi iš ten - ne[amenu,kuriuos ėmiau -labai kvepėjo

QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 12 09, 19:45)
O kur perkat?

gaminuosi ax.gif

QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 12 09, 23:25)

jei tie balti tai - blogis
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2010 12 10, 09:48)
aš dėjau narūralius pigmentus kosmetinius, nes norėjau violetinės spalvos- maišiau ro-inę su mėlyna. bet turiu ir tos juodos žemės, nes ketinau akių pieštuką darytis- tik laiko trūksta

o pigmentus su aloe vera geliu maišei? rolleyes.gif
Atsakyti

QUOTE(Ronja @ Plėšiko Duktė,2010 12 10, 10:10)
o pigmentus su aloe vera geliu maišei?  rolleyes.gif

esu pati dariusi aloe geli ir dėjusi šio pigmento user posted image-tai tokia spalva ir gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Skambanti tyla @ 2010 12 09, 23:25)


jų daug pigiau yra Suvoje. Jie tinkami tik kietiems, tvirtiems lūpų balzamams, tie maži. Jei norisi kokią skystą priemonę supilti, tai jie nesandarūs smile.gif
Atsakyti
ačiū, Kunigunda clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 12 10, 10:26)
jų daug pigiau yra Suvoje. Jie tinkami tik kietiems, tvirtiems lūpų balzamams, tie maži. Jei norisi kokią skystą priemonę supilti, tai jie nesandarūs smile.gif


O šitoj įmonėj parduoda po vieną indą?
Atsakyti
Kur ieskoti termometru, gal kazkur ir ne spec parduotuvese ju buna ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mytee: 10 gruodžio 2010 - 11:50
jau kelios dienos nenaudoju to harmoninio tepalo ir ka jus manot - zaizdeles uzgijo ir nauju jau neatsiranda, tik gaila neturiu jokio sviestuko tai rankos vis dar serpetotos, o tie cheminiai kremai nieko nepadeda clap.gif
Papildyta:
aciu visom uz patarimus ir Satura atleiskit jei supykdziau, nes jau nebezinojau ka daryti su tom rankom, gal puse metu jau kankinuosi
Atsakyti
Labas 4u.gif
As dar tik teorinuosi, bet kol nenusipirkau, noriu paklaust: ar gali alergizuot riesutu aliejai, jei esu alergiska riesutams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gladiola @ 2010 12 10, 13:41)
Labas 4u.gif
As dar tik teorinuosi, bet kol nenusipirkau, noriu paklaust: ar gali alergizuot riesutu aliejai, jei esu alergiska riesutams? g.gif


taip, gali
reikėtų padaryti alergijos testą ant odos
Atsakyti