Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje


Papildyta:
Tikiuosi neužpyksit, kad sukūriau naują temą blush2.gif Kreipsiuosi turbūt į konfetee, kad pabandytų sumaketuoti mūsų virtuvę. Labai nepatogi ji doh.gif Vien durys ir langas didžiulis, tai neina viską sudėlioti, taip kaip aš pati norėčiau doh.gif
user posted image
Atsakyti
Blykste, dėkui už naują temą smile.gif

O langas per patį vidurį sienos? Ir kuri siena 348 cm, o kuri 352 smile.gif
Kur ortakis ir kur vandentiekis?
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 11:53)
Blykste, dėkui už naują temą smile.gif

O langas per patį vidurį sienos? Ir kuri siena 348 cm, o kuri 352 smile.gif
Kur ortakis ir kur vandentiekis?

Taip, langas per patį vidurį sienos. Tai atstumai tarp sienos ir lango ~67cm.
Kur langas, toj pusėj siena 3,52cm, kita 3,48cm
Vandentiekį kai jau remontuosim, pasidarysim kur mums bus patogiau. O ortraukis, tai ta ventiliacija? blush2.gif Jei taip, tai ji pagal paveiksliuką apačioj dešinėj pusėj kampe. Bet jei jis netinkamoj vietoj, tai irgi kažkaip perdaryti reikės. Viskas labai nepatogiai čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 06, 12:57)
Taip, langas per patį vidurį sienos. Tai atstumai tarp sienos ir lango ~67cm.
Kur langas, toj pusėj siena 3,52cm, kita 3,48cm
Vandentiekį kai jau remontuosim, pasidarysim kur mums bus patogiau. O ortraukis, tai ta ventiliacija? blush2.gif  Jei taip, tai ji pagal paveiksliuką apačioj dešinėj pusėj kampe. Bet jei jis netinkamoj vietoj, tai irgi kažkaip perdaryti reikės. Viskas labai nepatogiai čia doh.gif


O koks patalpos aukštis? Ar yra galimybė nuleist lubas(paslėpt gofrai)?
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 13:11)
O koks patalpos aukštis? Ar  yra galimybė nuleist lubas(paslėpt gofrai)?

Aukštis apie 2,5m. Su paslėpimu nelabai įsivaizduoju kaip g.gif Nėra vyro šiuo metu, negaliu paklausti. Kažin ar nuleidus nebūtų tada labai žema virtuvė g.gif Jei galima, norėčiau pamatyti kaip atrodo ir nenuleidus lubų ir nuleidus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 06, 13:16)
Aukštis apie 2,5m. Su paslėpimu nelabai įsivaizduoju kaip g.gif Nėra vyro šiuo metu, negaliu paklausti. Kažin ar nuleidus nebūtų tada labai žema virtuvė g.gif  Jei galima, norėčiau pamatyti kaip atrodo ir nenuleidus lubų ir nuleidus blush2.gif


Nu jo, 250 cm tai jau ir taip neaukštos. Tikrai geriau net ir nebandyt nuleisdinėt.
Atsakyti
Blykstei,

Mano favoritė, bet gartraukis galės būt tik su anglies filtrais smile.gif Na bet nežinau ar tai jau toks didelis minusas

O čia tik šiaip pamąstymai:
1 variantas
2 variantas
3 variantas

Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 06, 15:04)

Kaip įdomiai bigsmile.gif Ir gražiai bigsmile.gif
O kur antram variante, ar patogu, kad kur radiatorius ten spintelių nebūtų, tik stalviršis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 06, 15:12)
Kaip įdomiai bigsmile.gif Ir gražiai bigsmile.gif
O kur antram variante, ar patogu, kad kur radiatorius ten spintelių nebūtų, tik stalviršis? g.gif


Šiaip aš ten visgi padaryčiau dureles, o viduj gal kokią vieną lentyną, bent sloikėliams laikyt ar šiaip kokią sulčiaspaudę. O stalviršyje dar ir groteles galima padaryt, kad šiluma išeitų.
Atsakyti
Įkišiu ir aš savo trigrašį smile.gif: ir man antras variantas ir žiurisi gražiai ir atrodo viskas patogiai
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ilgus vakarus praleidau skaitydama šią temą kai dėliojausi savo virtuvę. Ir štai noriu pasidalinti galutiniu rezultatu ax.gif
user posted image
Visoms kas šiuo metu dar ieškojimuose, galiu pasakyt, kad pats nerealiausias dalykas šioje virtuvėje yra Indukcinis paviršius - negaliu atsidžiaugti, gaminčiau ir gaminčiau su juo valgyt lotuliukas.gif
O štai kranas baisiai taškosi, jei tektų dažnai plauti indus rankomis, siulyciau rinktis žemesnį, bet jei yra indaplovė, galima paaukot patogumą dėl grožio mirksiukas.gif
Kam įdomu, baldus darė firma Olideja Kaune. Padarė laiku, tikrai kokybiškai, aišku norint, galima rasti prie ko prikibti. Tik štai liko keli maži patobulinimai, tai jau nebegaliu ju prisišaukti, gal 3 savaite vis važiuoja... doh.gif
Atsakyti
coconut, labai šauni Jūsų virtuvė thumbup.gif Man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti