Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas svarbu joje

QUOTE(konfetee @ 2011 03 07, 13:48)
*Na vadinasi biškį Jūsų nesupratau, nes tada rašėt berods, kad ortakis dešinėj pusėj planelio apačioje.
Na gal aš ne taip perskaičiau  ax.gif

**O tai koks planas turėtų būt? Truputį nesupratau  ax.gif gartraukis įmontuojamas ar ne? Ir ar montuosit šaldytuvą?

*Tikrai ne blogai supratot. Vyras sakė ortakis gali būti dviejuose vietose, tai todėl ir norėjau varianto, kaip viskas atrodytų išsidėstę, jei ortakį kitoj pusėj padarytume.

**Aš pati nežinau koks tas planas turėtų būti blush2.gif Iš pradžių buvau nusižiūrėjusi virtuvę su mini bariuku, bet kai pamačiau jūsų pasiūlytą variantą, nė nenumaniau, kad taip galima viską išdėlioti thumbup.gif Dar "žali" esam šia tema biggrin.gif Su gartraukiais irgi ne labai ką tenusimanau, bet man priimtinesnis variantas turbūt neįmontuotas. O šaldytuvas būtų įdomiau, kad įmontuotas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 07, 14:21)
*Tikrai ne blogai supratot. Vyras sakė ortakis gali būti dviejuose vietose, tai todėl ir norėjau varianto, kaip viskas atrodytų išsidėstę, jei ortakį kitoj pusėj padarytume.

**Aš pati nežinau koks tas planas turėtų būti blush2.gif Iš pradžių buvau nusižiūrėjusi virtuvę su mini bariuku, bet kai pamačiau jūsų pasiūlytą variantą, nė nenumaniau, kad taip galima viską išdėlioti thumbup.gif  Dar "žali" esam šia tema biggrin.gif Su gartraukiais irgi ne labai ką tenusimanau, bet man priimtinesnis variantas turbūt neįmontuotas. O šaldytuvas būtų įdomiau, kad įmontuotas smile.gif


na man ta "siena" - šaldytuvas, spinta su orkaite ir ūkinė spinta, tai tokia ideali atrodo ax.gif Tikrai žymiai gražiau atrodytų įmontuojamas šaldytuvas.

O tai gal dar galit pasakyt kuriose visgi vietose gali būti ortakis? nes jau nesusigaudau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 07, 14:26)
O tai gal dar galit pasakyt kuriose visgi vietose gali būti ortakis? nes jau nesusigaudau  blush2.gif

Gali būti apačioj dešinėj ir kairėj pusėj kampuose (pagal mano tą nupieštą planelį)
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 07, 14:28)
Gali būti apačioj dešinėj ir kairėj pusėj kampuose (pagal mano tą nupieštą planelį)


Supratau.
O tai Jus norite, kad kaitlentė būtų pačiam kampe, bet pats planas būtų kaip variantas nr 2? g.gif Jei taip, tai bus labai nepatogu.
O jei kaip kitam pvz, t.y. daryt papildomą salą, tai žinoma galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 07, 14:34)
Supratau.
O tai Jus norite, kad kaitlentė būtų pačiam kampe, bet pats planas būtų kaip variantas nr 2?  g.gif Jei taip, tai bus labai nepatogu.
O jei kaip kitam pvz, t.y. daryt papildomą salą, tai žinoma galima smile.gif

Mums su vyru labiausiai patiko 2 variantas. Tai jei ortakis būtų kairėj pusėj kampe , ar galės iš gartraukį nuvest būtent į tą kairę pusę, o ne į dešinę kaip jūsų pavyduke nupieštą? Ar vistiek reikės to anglies filtro? Beje, kokio galingumo reikia gartraukio tokiai nedidelei virtuvei? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
turiu dilema... Mano virtuve bus ruda su oranžinė, ta prasme: apačia ruda, viršus apelsinas. niekaip negaliu sugalvoti kokias plyteles klijuot. ar grindų ir sienų tokias pat - ta prasme spalva, ar kažką derint. gal kas turėjot tokių keblumų ir rado puikią išeitį?
Atsakyti
QUOTE(Blykstė @ 2011 03 07, 14:48)
Mums su vyru labiausiai patiko 2 variantas. Tai jei ortakis būtų kairėj pusėj kampe , ar galės iš gartraukį nuvest būtent į tą kairę pusę, o ne į dešinę kaip jūsų pavyduke nupieštą? Ar vistiek reikės to anglies filtro? Beje, kokio galingumo reikia gartraukio tokiai nedidelei virtuvei? 4u.gif


Ten mano pavyzdyje yra nuleistos lubos pavaizduotos, na tam, kad galima būtų pravest gofrą ir jos nesimatytų smile.gif Na o žinoma galima nuo tos vietos ir į kitą pusę pravest - dar arčiau bus smile.gif

O dėl gartraukių žinokit nieko negaliu patart, yra kažkur atskira tema apie juos ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mucia @ 2011 03 07, 14:55)
Sveikos 4u.gif
turiu dilema... Mano virtuve bus ruda su oranžinė, ta prasme: apačia ruda, viršus apelsinas. niekaip negaliu sugalvoti kokias plyteles klijuot. ar grindų ir sienų tokias pat - ta prasme spalva, ar kažką derint. gal kas turėjot tokių keblumų ir rado puikią išeitį?


O kokios spalvos stalviršis?
Ir kokios grindys bei sienos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo konfetee: 07 kovo 2011 - 13:57
Stalviršis toks pat kaip ir apatines spintelės. tai vat ir klausiu ką patartumėt su grindim ir sieną - juosta tarp spintelių. nes mano virtuvės viršutinės spintelės iki lubų, tai ir gaunasi jog tik tas tarpas tarp stalvirsio ir spintelių viršutinių yra laisvas.
Atsakyti
QUOTE(Mucia @ 2011 03 07, 15:03)
Stalviršis toks pat kaip ir apatines spintelės. tai vat ir klausiu ką patartumėt su grindim ir sieną - juosta tarp spintelių. nes mano virtuvės viršutinės spintelės iki lubų, tai ir gaunasi jog tik tas tarpas tarp stalvirsio ir spintelių viršutinių yra laisvas.


va pvz
čia man gražiai atrodo smile.gif

Tik Jūsų atvejų tada reikėtų dėt arba stiklą, arba tokias baltas-kremines plyteles.
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2011 03 07, 15:09)
va pvz
čia man gražiai atrodo smile.gif

Tik Jūsų atvejų tada reikėtų dėt arba stiklą, arba tokias baltas-kremines plyteles.


Atrodo gražiai, tik kad ne mano atvejui wink.gif na tai teks dar eit per plyteles ir ieškot kažko tinkamo...
o dėl stiklo buvo mintis, tik kad labai jau daru su juo darbo po to ;P
Atsakyti
QUOTE(Mucia @ 2011 03 07, 15:29)
Atrodo gražiai, tik kad ne mano atvejui wink.gif na tai teks dar eit per plyteles ir ieškot kažko tinkamo...
o dėl stiklo buvo mintis, tik kad labai jau daru su juo darbo po to ;P


Na kiek teko skaityt atsiliepimus apie stiklą iš tų, kurios jį pasidariusios, tai visos labai džiaugiasi. Labai paprasta priežiūra, bent jau taip rašo.
Atsakyti
QUOTE(Mucia @ 2011 03 07, 14:29)
Atrodo gražiai, tik kad ne mano atvejui wink.gif na tai teks dar eit per plyteles ir ieškot kažko tinkamo...
o dėl stiklo buvo mintis, tik kad labai jau daru su juo darbo po to ;P


o kodėl nenorit pvz hpl sienelės? Pas mane vietoj plytelių yra sienelė iš hpl. Atrodo, tikrai gerai, o priežiūra - minimali.
Atsakyti