Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošti tortus pyragus ir kitus skanestus Nr61

user posted image

57 tema
56 tema
55 tema
54 tema
53 tema
52 tema
51 tema
50 tema
49 tema
48 tema
36-47 temos
1-35 temos

Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kiekvienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tūkstantinis beze/grietinėle puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus


TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


Atsakyti
QUOTE(Rutele81 @ 2011 05 08, 00:31)
  Pradejau intensyvias paieskas termometro bezui, bet deja kol kas bevaises 

aš pirkau AREVITOJE, Kaune. Kainavo apie 110 litų. Matuoja nuo 80 iki 200 laipsnių C. Vokiškas cukraus darbų termometras, ko gero, buvo pigiausias tuo metu Lietuvoje. Tai šitas tinka ir reikalingas karamelės darbams.

o kad bezui lens.gif Čia labai paprasta - sirupas verdamas tol, kol įkišus šakutę, ir ją ištraukus, sirupas laikosi šakutėje, o papūtus nuskrenda cukraus burbulai. Visai kaip su muilu bigsmile.gif . Viskas, tokį sirupą galimą pilti į beze.
Neramuole, nugis patvirtink. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 05 08, 12:33)
aš pirkau AREVITOJE, Kaune. Kainavo apie 110 litų. Matuoja nuo 80 iki 200 laipsnių C. Vokiškas cukraus darbų termometras, ko gero, buvo pigiausias tuo metu Lietuvoje. Tai šitas tinka ir reikalingas karamelės darbams.

o kad bezui lens.gif Čia labai paprasta - sirupas verdamas tol, kol įkišus šakutę, ir ją ištraukus, sirupas laikosi šakutėje, o papūtus nuskrenda cukraus burbulai. Visai kaip su muilu  bigsmile.gif . Viskas, tokį sirupą galimą pilti į beze.
Neramuole, nugis patvirtink.  biggrin.gif

Naitai, ir as taip tikrinu sirupa, niekada taip nedariau, visada pagal burbuliukus ziuredavau, kaip pradeda sunkiai burbuliuoti, bet karta prisiminiau aprasyma su sakute ir tai pasiteisimo thumbup.gif (manau be termometro galima beze padaryti g.gif , na bent jau man pavyksta). Siaip geras daiktas tas termometras, ti aisku kaina kandziojasi 4u.gif bet kaip matau ir pigesniu yra ju.
Ateinu su savaitgalio darbais
tortas is galvos bigsmile.gif biskvitai mano, pertepimas kaip kursenu vyniotinio, o puostas saldainiu mase.
P.S. pagaliau prisiruosiau pazaisti su raidemis lotuliukas.gif
user posted image
ir @drijos persikinis, puostas jos pastilazu.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 08 gegužės 2011 - 11:27
Benomama, gražūs torčiukai thumbup.gif marškinukai superiniai bigsmile.gif tik aš gal raides rašyčiau vienodai, t.y. arba lygiai, arba žemyn lipančias visas. g.gif ir kitam torte žodžio "gimtadieniu" pasistengčiau nekelti, t.y. padaryčiau ilgesnę juostelę, gal net kokį šalikėlį, galima permesti kiek per šoną marškinukų ir užrašyti.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 05 08, 11:33)
aš pirkau AREVITOJE, Kaune. Kainavo apie 110 litų. Matuoja nuo 80 iki 200 laipsnių C. Vokiškas cukraus darbų termometras, ko gero, buvo pigiausias tuo metu Lietuvoje. Tai šitas tinka ir reikalingas karamelės darbams.

o kad bezui lens.gif Čia labai paprasta - sirupas verdamas tol, kol įkišus šakutę, ir ją ištraukus, sirupas laikosi šakutėje, o papūtus nuskrenda cukraus burbulai. Visai kaip su muilu  bigsmile.gif . Viskas, tokį sirupą galimą pilti į beze.
Neramuole, nugis patvirtink.  biggrin.gif


patvirtinu, drinks_cheers.gif tik uzteko uzsimint kad nemoku, mygom buvo parodyta kaip tai daryt thumbup.gif jau vel noreciau i svecius pas tave ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2011 05 08, 12:52)
patvirtinu,  drinks_cheers.gif tik uzteko uzsimint kad nemoku, mygom buvo parodyta kaip tai daryt  thumbup.gif jau vel noreciau i svecius pas tave  ax.gif


Kadangi man tikriausiai pigiau nusipirkti termometra, negu prasytis pas Naita i svecius, tai teks isskirti pinigeliu siam pirkiniui. Tikiuosi jis man pagelbes, nes po 6 nesekmingu bandymu jau pradedu galvoti, kad man tiesiog nelemta moketi daryt beze.
Dekui, Kice, uz nuoroda, pabandziau uzsakyti is HopShop, tikrai kaina labai gera, tik gal palaukt reikes ilgiau. Niu, ziuresim kas gausis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele81: 08 gegužės 2011 - 13:43
benomama , gražūs darbai wub.gif .

Atnešu paskutinį tortuką ir atsisveikinsiu , tik užsuksiu atsakyti į klausymus , jei tokių kils smile.gif .

Vazonėlis ( o gal ir vazonas , nes nemažai kg.)

Žozefina , pastilažas , cukrinės gėlės , plikyti lapeliai .

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 08 gegužės 2011 - 13:45
Mmmmm,kaip pakvipo pavasariu wub.gif grazios tulpes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2011 05 08, 13:44)
benomama , gražūs darbai  wub.gif .

Atnešu paskutinį tortuką ir atsisveikinsiu , tik  užsuksiu atsakyti į klausymus , jei tokių kils  smile.gif .




Kodel paskutinis tortukas????? Kaip mes gyvensime be Jusu groziu blink.gif
Atsakyti
vazonas l.grazus thumbup.gif nu bet tulpes tai superines wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2011 05 08, 10:33)
.
Neramuole, nugis patvirtink.  biggrin.gif


aš irgi galiu patvirtint.....ir aš pučiu burbulus iš sirupo,tada jau buna geras.....
Atsakyti
Na mergaites pasakykit, dariau saldainiu masyte pirma kart -rodos viskas ok, bet kai siandien pradejau kocioti ji man tokia gumine ... kiek iskocioju tiek atgal doh.gif galiausiai iveikiau bet finalas ne koks-perstora, nepaslanki ir siaip perkieta gavos-sakyciau pudros per daug bet ir taip manau kad tikrai nedaug sunaudojau ax.gif kame reikalas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 08 gegužės 2011 - 14:40