Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinės turtai

Dekui Cherry_ už ats. 4u.gif sakai, nori losjono tea tree? Čia tas dieninis? Jei taip, tai aš jį turėjau ir man jis buvo tragiškas! Naudojau apie savaitę, tai taaaip išsausino odą iki šerpetojimų, o spuogeliam poveikis nulinis..pinigai į balą. Sutepiau kojom, ždž niekam nerekomenduoju,. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 18, 15:26)
I love strawberry laabai patnka, toks pieniskas kvapas, tokia nude spalvyte grazi gaunasi wub.gif galvoju kitu spalvu pabandyti bet niekaip neissiruosiu po parduotuves doh.gif  O Naked labai patinka , kolkas tik juos naudoju. labai grazios spalvos, ypac tos tamsiai sokoladines Darkhorse ir Hustle ai visos jos grazios  biggrin.gif  Tik issilaikymu nusivyliau. Tikejaus kad laikys man ojojoj ( jauciu kaip ir tu savo Too Faced) naudoju siuo metu Urban Decay primeri tai net su juo man neissilaiko visa diena,vakare jau pradeda i rauksleles subegineti



drinks_cheers.gif man kitos spalvos tai nelabai..
eik eik.. tu matai..pasirodo irgi ne stebuklas verysad.gif
Atsakyti
amber thumbup.gif

Cherry o jusu kokia oda veido? cia klausiu ar tiktu man tas TBS prausiklis su arbatmedziu ,nes manoji riebi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aguonytė: 18 birželio 2011 - 16:44
QUOTE(Aguonytė @ 2011 06 18, 17:42)
amber  thumbup.gif

Cherry o jusu kokia oda veido? cia klausiu ar tiktu man tas TBS prausiklis su arbatmedziu ,nes manoji riebi  g.gif

Maniske misri, T zona ir smakras riebesnis, o zandai normalus. Turetu tikti, nes arbatmedis ir yra riebesnei odai g.gif
Atsakyti
Cherry - visko daug, bet yra fainų dalykėlių, kuriuos norėčiau ir aš turėti ax.gif blush2.gif
Gal jau rašėt, nemačiau gal, bet kaip jums TBS serumas su vitaminu C? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2011 06 18, 20:40)
Cherry - visko daug, bet yra fainų dalykėlių, kuriuos norėčiau ir aš turėti  ax.gif  blush2.gif
Gal jau rašėt, nemačiau gal, bet kaip jums TBS serumas su vitaminu C?  smile.gif

Serumas labai fainas, sulygina oda, palieka matini veiduka krempudra labai graziai ant gulasi. Bet cia grynai kosmetine priemone kuri duoda laikina efekta smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif

Nemaniau, kad kada nors kelsiu savo kosmetinės turtus į šią temą, mat negaliu pasigirti įspūdingom kolekcijom, bet gavau tokį prašymą/pasiūlymą, tad vykdau pažadą ax.gif

user posted image

Iš viršaus nuo kairės:
antakių rinkinukas Wet n wild, naudoju tamsesnę spalvą - superinis, be priekaištų
tušas Uma Wander ball - be galo geras, ilgina, storina, padaro barbiškas blakstienas, netrupa
tušas CK, rudas - gavau dovanų, nekoks, nedažo
skystas pravedimas Wet n wild, tamsiai rudas - labai patogus
Antra eilė:
L'oreal mineralinis konsileris - gan matomas ant odos, pati nebūčiau pirkus, bet gavau dovanų, tad naudoju
Catrice All around maskuoklių paletė - man puikiai tinka, labai gerai maskuoja paakius
pieštukai - pirmi du ir paskutiniai du iš Essence, trečias nuo kairės nuostabus Gabriela Salvete, ketvirtas nuo kairės - Deco. Visi geri, išskyrus kūno spalvos Essence.
Paskutinė eilė:
nuostabioji 3 viename priemonė iš Physicians formula - bronzeris, skaistalai ir šešėliai
Golden rose skaistalai su šimeriu, spalva 04
L'oreal mineraliniai skaistalai, spalva Tendre mauve - labai nepatogi pakuotė
Essence matinis bronzeris - labai šviesus, ne tamsesnis, nei mano oda, tai deja kaip bronzeris neveikia


user posted image

Čia visi mano šešėliai.
Viršutinė eilė:
keturių žalių atspalvių Bella oggy - atspalviai gražūs, bet kokybė manęs netenkina, labai byra blizgučiai
3 atspalvių L'oreal, Forever rosewood - geri šešėliai, spalvos vienos mėgstamiausių ir dažniausiai naudojamų
Bourjois pilki šešėliai su blizgučiais - pati nebūčiau pirkus, gavau dovanų, nepatinka
CK melsvi šešėliai - taip pat gavau dovanų, beveik nenaudoju
Maybelline 4 rožinių atspalvių paletė - kokybė gan vidutiniška, esu patenkinta tik tamsiausia vyšnine spalva
Vidurinė eilė:
Physicians formula paletės likučiai - iš kadaise 9 spalvų beliko pilka, sidabrinė ir juoda, itin retai naudojamos spalvos
Essence šios vasaros LE paletė - pirkau dėl ryškių žydrų - žalių atspalvių, kokybė tenkina
Inglot 2 spalvos, salotinė ir chaki - nereali kokybė
Avon paletė Mocha latte - tiesą sakant, nusipirkau ją šiandien, dar neišbandžiau
Apatinė eilė:
čia daug mėginėlių iš Coastal scents. Surūšiavau juos į 4 juodus maišelius pagal spalvas: rusvi, violetiniai, žali, mėlyni. Kokybė visų verta 10 balų.
Viso aš turiu 44 šešėlių atspalvius, dar pakeliui 6 atspalvių Wet n wild paletė rolleyes.gif

user posted image

Viršutinėje eilėje mano lūpų blizgėsiai ir lūpdažis. Lūpdažių nemėgstu, pati neperku, šitą vienintelį turimą gavau dovanų. Apatinėje eilėje nagų lakai, kurių beveik nenaudoju, nemėgstu dažyti nagų.

Bourjois lūpdažis, Fuchsia ardent - sausoki, matinio finišo
Lancome raudonas blizgėsys - pati nebūčiau pirkusi tokios spalvos, nes nepatinka ir netinka; gan lipnus
Lancome Juicy tubes, Fraise - siaubingas. Buvau gavus dovanų net 3 vnt, šiaip ne taip pabaigiau du, beliko damušti šitą; siaubingai lipnus, neįmanoma naudotis
Bourjois 3d Effet max, Rose eclat - labai malonus, patinka, tik šepetėlis nepatogus
2 iš coastal scents, raudonas Sheer crimson ir rožinis Monroe a go go - abu labai geri
Essence rožinis iš LE - šiek tiek sausina lūpas
Essence nudinis, iš XXXL nudes kolekcijos - superinis, pats mėgstamiausias ir dažniausiai naudojamas

Lakai:
Alessandro ryškiai raudonas - pati ne už ką nebūčiau pirkusi, dar viena nevykus dovana tongue.gif ; kokybė prasta, greit nusilupa
Avon color trend , Freezing - lakas kaip lakas, neypatingas
Action color - šitą mėgstu, spalva patinka
Nail system, žalsvas - labai nepigmentuotas, permatomas

Ačiū visoms už dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
Nenaudojate kokiu pudru?
O antakiu rinkinukas kokios konsistenkijos, seseliai ar vaskas ? 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif ,kazkaip galvojau,kad bus gausesnis,bet kaip sakant,pats tas.kadanors noreciau isgirsti atsiliepimus apie avon seselius, ir kodel nematau sepeteliu ir kvepalu g.gif ,kas mane labai domina blush2.gif .kitos tuoj klaus kur plauku ,veido ir kitos prieziuros priemones
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2011 06 19, 20:06)
Nenaudojate kokiu pudru?
O antakiu rinkinukas kokios konsistenkijos, seseliai ar vaskas ? 4u.gif

Nenaudoju jokių pudrų visiškai 4u.gif
Antakių rinkinukyje yra baltas vaškas ir pudriniai šešėliai. Aš taip suprantu, reikia iš pradžių tepti vašką fiksacijai, paskui šešėlius smile.gif

QUOTE(rolandas. @ 2011 06 19, 20:11)
biggrin.gif ,kazkaip galvojau,kad bus gausesnis,bet kaip sakant,pats tas.kadanors noreciau isgirsti atsiliepimus apie avon seselius, ir kodel nematau sepeteliu ir kvepalu g.gif ,kas mane labai domina blush2.gif .kitos tuoj klaus kur plauku ,veido ir kitos prieziuros priemones

Taip, labai save riboju, pvz lūpų blizgėsiams uždėtas 10 vnt limitas ax.gif Aš dar ir vartojimo terminus labai sužiūriu, tad man svarbu, kad visos priemonės baigtųsi iki galiojimo pabaigos.

Apie Avoną - parašysiu po kokios savaitėlės.

Šepetėlius galiu nufotografuoti, turiu kelioliką. O kvepalų nė neverta, kvepinuosi tik vienais - DKNY Red delicious 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:52)
Alessandro ryškiai raudonas - pati ne už ką nebūčiau pirkusi, dar viena nevykus dovana tongue.gif ; kokybė prasta, greit nusilupa


Nu bet net nusikeikiau garsiai - keleta sios firmos nagu laku esu nusiziurejus, bet gyvai nera kur paziuret, internete irgi swatch'ai tokie nekokie, o kaina siu laku (ypac jei dar siunciantis), tia ohoho gaunasi. Gerai, kad ir susilaikiau ju nepirkus... ax.gif

O krepselis mazas, bet grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 06 19, 19:52)

o kur perkat tusa Uma Wander ball? smile.gif suzavejo aprasymas, bet kazkaip nebuvau uzmacius kur ax.gif
Atsakyti