Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(groovy @ 2012 02 01, 16:50)
Jokio važiavimo, tik sakau, kad neelegantiški 4u.gif Kerzai gerai, kai priderinti ten, kur reikia, ir tikriausiai labai patogūs rolleyes.gif

Oi patogus tai labai, o dar tokiose vietose kur daug zmoniu grudasi ir bando ant koju lipt tongue.gif nepamainomi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 01 vasario 2012 - 17:33
QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 01, 16:05)
O čia neparodysite?  4u.gif



Kad kol kas dar mažai yra ką rodyt smile.gif Sudėjau į albumą, sakau bus patogu papildyt, kai pasipildys kapsulė smile.gif
Tik turbūt reikėjo atskirom kapsulėm atskirus albumus daryt, nes labai maišysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2012 02 01, 20:04)
Kad kol kas dar mažai yra ką rodyt smile.gif Sudėjau į albumą, sakau bus patogu papildyt, kai pasipildys kapsulė smile.gif
Tik turbūt reikėjo atskirom kapsulėm atskirus albumus daryt, nes labai maišysis  g.gif

Kai susikomplektuosi kapsule, gal kas tau koliaziuka padarys, ir pavienius galesi pratrinti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pasirodau su suknele, bandžiau kad ir siluetas matytųsi ir spalvos tikros, bet kokybė su mobiliaku nekokia, tikiuosi vaizdą galima susidaryt blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
manjana, o tai čia gyvas ir tikras kapsules tik tarpusavy rodotės? unsure.gif

Visai daili suknelė, nuotraukoje pparasčiau atrodė 4u.gif
Atsakyti
Kaip nulieta wub.gif
Atsakyti
Femme, man labai grazu, ir spalvos ir siluetas, pati nesiociau tik be to kaklaraistuko blush2.gif
Tik ne visai patinka, kad beveik nera tarpo tarp batu ir suknutes blush2.gif noretusi "biski koju" biggrin.gif cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 02 02, 11:01)
Femme, man labai grazu, ir spalvos ir siluetas, pati nesiociau tik be to kaklaraistuko blush2.gif
Tik ne visai patinka, kad beveik nera tarpo tarp batu ir suknutes blush2.gif noretusi "biski koju" biggrin.gif cia tik mano nuomone 4u.gif

kaklaraištukas nenusiima tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2012 02 02, 11:14)
kaklaraištukas nenusiima tongue.gif  blush2.gif

Jum grazu 4u.gif man netiktu kaklaraistukas smile.gif
Atsakyti
Labai graziai tinka femme, tik pritariu shanai del koju smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti