Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

salikai ryskiai ne zieminiai biggrin.gif pedkelnes grazios, bet irgi nelabai storos atrodo. spalvos grazios, tik man gal sunkoka matyti kaip ten su derinimu, butu gerai jei kas koliaza padarytu 2.gif o siaip sveikinu su kapsule, man dar toooli iki to biggrin.gif vis planuoju nufotkint konferencijos kapsule, gal ryt pavyks, galesiu ir as pasirodyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 01 31, 23:43)
salikai ryskiai ne zieminiai biggrin.gif pedkelnes grazios, bet irgi nelabai storos atrodo. spalvos grazios, tik man gal sunkoka matyti kaip ten su derinimu, butu gerai jei kas koliaza padarytu  2.gif o siaip sveikinu su kapsule, man dar toooli iki to  biggrin.gif vis planuoju nufotkint konferencijos kapsule, gal ryt pavyks, galesiu ir as pasirodyti smile.gif



Šalikai šilkiniai, kaip prie kailinių priklauso laugh.gif Aišku čia tokia "žieminė" kapsulė - nuo namų iki mašinos nubėgt g.gif Bet dar vieną vilnonį šaliką užsisakiau, turėtų greit būt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2012 01 31, 23:49)
Šalikai šilkiniai, kaip prie kailinių priklauso laugh.gif Aišku čia tokia "žieminė" kapsulė - nuo namų iki mašinos nubėgt  g.gif  Bet dar vieną vilnonį šaliką užsisakiau, turėtų greit būt smile.gif

Manjana, kapsule ten man atrodo dar sunku pavadinti tongue.gif
Kiek suprantu yra dvi, viena tokia labiau sportine/laisvalaikine.
Toje pirmoje tai tikrai dar daug truksta, ir virsu ir apaciu, kiek suprantu spalva teal/ruda ir ??? bus? Labai patiko salikai 4u.gif

O as nuroviau akinius nuo saules outlete, dabar lauksiu kol parkeliaus ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shana: 01 vasario 2012 - 10:06
Manjana, batu modeliukas ir spalva visai nieko, bet labai pigiai atrodo. Nepyk, cia tik mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 02 01, 10:54)
Manjana, batu modeliukas ir spalva visai nieko, bet labai pigiai atrodo. Nepyk, cia tik mano nuomone. 4u.gif

O man kaip tik pasiuvimas atrodo kokybiškas ir nepigus 4u.gif Tos siūlės tokios tvarkingos, visas modelis tvarkingas. nėra labai elegantiški, bet šiaip kad kokybiški tai atrodo 4u.gif
Atsakyti
maumė, tikrai nepirkčiau niekada iš ten 4u.gif kad ir naujus, nenešiotus, vistiek negali numatyti kaip atrodys užsidėjus, fotoaparatais iškraipo spalvas, dydžiai ir t.t. 4u.gif dėvėtų tuo labiau, už tokią kainą galima geriau jau kažką naujo ir pigaus turguje kokiam nusipirkti ar už kelis litus mažai nešiotą kuistukuose. Lakstyti matuotis taip pat daug laiko užimtų, ne visos parduodančios ir pačios sutiktų tiek laiko gaišti. Man tikrai nepriimtina 4u.gif
manjana, aš dažniausiai neturiu nusistačiusi, kad pavyzdžiui reikia sijono, rudo ir dar net fasono kokio.. unsure.gif o parduotuvėse vistiek tų rūbų nėra daug, vieno modelio daug dydžių ir spalvų, tai jei nepatiko modelis drąsiai jau praeini nemažai ir panašiai. O kuistukuose viskas po vieną modelį, vieną dydį, vieną spalvą, tai grynai kiekviena kilnoti turi unsure.gif vien palaidinių kiek stovų būna, o dar jei tiksliai nežinai ko nori, ar nori ir sijono, ir palaidinės. Bet pabandysiu kurį kartą, gal išmoksiu 4u.gif
Shana, gal ir man tada daryti mėlyną, ryžą kapsulę. rolleyes.gif sijoną mėlyną tamsiai tamsiai tamsiai su ryžu dirželiu noriu pirkti ir va tašės vien ryžos šiemet prekyboje rolleyes.gif
Papildyta:
o man manjanos batai neatrodo prastai 4u.gif modelis man šiaip nelabai patinka, bet prastai tikrai neatrodo. O kur kapsulė, kodėl nematyti? rolleyes.gif
Atsakyti
Sorry už įsibrovimą, bet įdomi jūsų nuomonė, kokios spalvos labiausiai tinka šviesiaplaukėms? smile.gif Nes vienos spalvos rūbai kaip ir puikiai atrodo tamsiaplaukėms, o visai baisu žiūrėti į juos dėvinčią šviesiaplaukę.. smile.gif
Atsakyti
Dėkui už nuomones 4u.gif Sakot neelegantiški atrodo? Man tai čia jau elegancijos viršūnė, nieko labiau iš savęs neišspaudžiu - prie natūros nelimpa biggrin.gif

QUOTE(Shana @ 2012 02 01, 10:06)
Manjana, kapsule ten man atrodo dar sunku pavadinti tongue.gif
Kiek suprantu yra dvi, viena tokia labiau sportine/laisvalaikine.
Toje pirmoje tai tikrai dar daug truksta, ir virsu ir apaciu, kiek suprantu spalva teal/ruda ir ??? bus? Labai patiko salikai 4u.gif




Tai jo, sakau, kapsulės užuomazgos lotuliukas.gif Pradedu nuo viršutinių rūbų/batų. Dabar ieškau viršų/apačių, jų daug nebus, na nedidelė tokia kapsulė. Bet vis tiek sunkiai randu ką nors. Spalvos vienos kapsulės teal/šokoladinė/nu ir ta rusva, nežinau kaip pavadint - kakavinė? šviesi taupe?, O kita laisvalaikio/sporto kapsulė, tai ten raudona/balta pieno/pilka vilnos.


QUOTE(lauryna @ 2012 02 01, 10:54)
Manjana, batu modeliukas ir spalva visai nieko, bet labai pigiai atrodo. Nepyk, cia tik mano nuomone. 4u.gif


Gal nuotraukoj taip g.gif Realiai tai man tikrai ne, rinkausi iš 2 panašių modelių, vieni buvo 50 Lt pigesni, bet ir atrodė tikrai pigiai. O šitie atrodo kokybiški, smagūs smile.gif

QUOTE(buurbuulis @ 2012 02 01, 14:27)
o man manjanos batai neatrodo prastai  4u.gif  modelis man šiaip nelabai patinka, bet prastai tikrai neatrodo. O kur kapsulė, kodėl nematyti?  rolleyes.gif



Kapsulės pradžia albume - tiek kiek turiu kol kas surinkus žiemai 4u.gif
Atsakyti
O čia neparodysite? 4u.gif
Atsakyti
manjana, tikrai gana elegantiški, gi ne kerzavi, bet jau ne labai labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2012 02 01, 15:27)
. Spalvos vienos kapsulės teal/šokoladinė/nu ir ta rusva, nežinau kaip pavadint - kakavinė? šviesi taupe?,


Spalvos grazios ir manau tau labai tiks 4u.gif

QUOTE(groovy @ 2012 02 01, 16:32)
manjana, tikrai gana elegantiški, gi ne kerzavi, bet jau ne labai labai 4u.gif

Niu niu, ant kerzu nevaziuojam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 02 01, 16:34)
Niu niu, ant kerzu nevaziuojam biggrin.gif

Jokio važiavimo, tik sakau, kad neelegantiški 4u.gif Kerzai gerai, kai priderinti ten, kur reikia, ir tikriausiai labai patogūs rolleyes.gif
Atsakyti