Įkraunama...
Įkraunama...

Ekonomiškas garderobas

QUOTE(dontstop @ 2012 01 31, 12:52)

Pirmoji labai gerų idėjų duoda bigsmile.gif
Atsakyti
kalbejot apie termo apatinius,taip ir nesupratau,kur tokie parduodami ir ar tikrai sildo g.gif
Atsakyti
vilmuke3, pasirodė taip, lyg ieškočiau kažko išvis ypatingo, madingo, stilingo, netikėto.. ne, ne, ne.. schmoll.gif gali būti visai paprastos palaidinės, bet su kažkokiu ar tai gražiu pamarginimu, ar kažkokiu akcentu, detale neryškia, bet kartu kažkas gražaus. Tiesiog parduotuvėse palaidinės kainuojančios 40Lt yra visai paprastos ilgomis rankovėmis, vaizdas gana prastas.. o kur kažkas truputį - iškart kokie 80Lt. Kuistukuose niekada nebuvau ir vis nedrįstu, nes manau, kad nemokėčiau ten apsipirkti unsure.gif suprantu, kad žmonės gerų, gražių, pigių daiktų ten randa, bet praveskite instruktažą kaip ten kažką rasti? unsure.gif juk viskas po vieną dydį ir suversta, tiesiog taip viską iš eilės ir knisate? Bet kiek tada laiko reikia? unsure.gif o žiemos teoriškai tik mėnuo, bet Lietuvoje dažniausiai ta žiema vėlyva ir dar kovas greičiau kaip žiema būna 4u.gif visko man žiemiško reikia, su striuke priaugusi svorio jaučiuosi kaip suspausta saradelė, svoris pasirodo pasiskirstė visur, kad ir į batų aulus nebetelpu, tai vaikštau susmauktais.. bet išgyvensiu, per daug išlaidų. Bent megztinį rasčiau 4u.gif

Vis dairausi tašės. Pastebėjau, kad dauguma man gražių vien juodos ir ryžos.. išvis daugiausia tokių spalvų. Juodą turiu, o va ryža.. prie kokių spalvų drabužių tiktų? unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 01 31, 14:16)
Kuistukuose niekada nebuvau ir vis nedrįstu, nes manau, kad nemokėčiau ten apsipirkti  unsure.gif  suprantu, kad žmonės gerų, gražių, pigių daiktų ten randa, bet praveskite instruktažą kaip ten kažką rasti?  unsure.gif  juk viskas po vieną dydį ir  suversta, tiesiog taip viską iš eilės ir knisate? Bet kiek tada laiko reikia?  unsure.gif

na norint kazka rast kuistukuose reikia laiko manau jau, bent pradzioj kol atsirinkt patinkancias parduotuves, as patarciau eit i mazas parduotuveles, o ne i kokias humanas ar pan. nes ten ir plotai dideli ir kainos nemazos ir as manau kad mazesne tikimybe kazka idomaus ir gero surast. o mazoj parduotuvytej tada jau galima ir viska apziuret is eiles, vistiek buna surusiuota megztiniai, palaidines, kelnes, sijonai, striukes ir pan, tai butent ko reikia ta ir perziuri tik. smile.gif bet pradziai tai reikia pereit kuo daugiau parduotuviu ir apziuret prekes, nes buna kad vienur rubai sunesioti ir dar kainos uzkeltos, o kitur uz kelis litus pardavineja neblogu daigtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2012 01 31, 13:34)
kalbejot apie termo apatinius,taip ir nesupratau,kur tokie parduodami ir ar tikrai sildo g.gif

Buna kurie sildo ir buna kurie nesildo, kiek suprantu.
As turiu geruosius, sildancius, tai tokiu rekomenduociau kaip rasiau prie visokiu spec aprangu ieskoti, kur skirta ziemos sportui gal g.gif

Maciau sijona, panasu kaip Dontstop cia rode pries pora dienu, melyna, visai nieko. Neturejau laiko matuotis, nes darbo reikalais lekiau, bet ryt uzeisiu gal pasimatuosiu, apciuopiant nieko, tik kloste prieky neaiski g.gif Jei tiks tai pirksiu i melynai/ryza kapsule ax.gif
Naujos kolekcijos tokios grazios, spalvingos kaip vaivorykste bigsmile.gif

Ai, dar ka galvojat apie tokiu mini/kardiganu, kur juosmens beveik nesiekia, praktiskuma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shana @ 2012 01 31, 14:38)
Ai, dar ka galvojat apie tokiu mini/kardiganu, kur juosmens beveik nesiekia, praktiskuma? g.gif


man tai liuks, turiu tokius 3. vienas trumpom rankovem smelio, kitas ilgom melsvas ir dar juodas toks puosnesnis su blizguciais. tai juodas labai patogus pasiimt i koki baliu ar kazka, kur reikia puosniau apsirengt, bet baisu kad salta nuogom rankom smile.gif o kiti tai prie dzinsu kasdieniam naudojimui. bet aisku ne ziemai toks rubas ir ne ant nuogo kuno, maikes kazkokios vis tiek reik. va tiesa jeigu ant pilvo gelbejimosi ratai tai geriau nesivilkt tokio lotuliukas.gif ir apskritai priderinimo klausimu gali kilti keblumu butent del to sluoksniavimo
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 01 31, 15:16)
vilmuke3, pasirodė taip, lyg ieškočiau kažko išvis ypatingo, madingo, stilingo, netikėto.. ne, ne, ne..  schmoll.gif  gali būti visai paprastos palaidinės, bet su kažkokiu ar tai gražiu pamarginimu, ar kažkokiu akcentu, detale neryškia, bet kartu kažkas gražaus. Tiesiog parduotuvėse palaidinės kainuojančios 40Lt yra visai paprastos ilgomis rankovėmis, vaizdas gana prastas.. o kur kažkas truputį - iškart kokie 80Lt. Kuistukuose niekada nebuvau ir vis nedrįstu, nes manau, kad nemokėčiau ten apsipirkti  unsure.gif  suprantu, kad žmonės gerų, gražių, pigių daiktų ten randa, bet praveskite instruktažą kaip ten kažką rasti?  unsure.gif  juk viskas po vieną dydį ir  suversta, tiesiog taip viską iš eilės ir knisate? Bet kiek tada laiko reikia?  unsure.gif o žiemos teoriškai tik mėnuo, bet Lietuvoje dažniausiai ta žiema vėlyva ir dar kovas greičiau kaip žiema būna  4u.gif visko man žiemiško reikia, su striuke priaugusi svorio jaučiuosi kaip suspausta saradelė, svoris pasirodo pasiskirstė visur, kad ir į batų aulus nebetelpu, tai vaikštau susmauktais.. bet išgyvensiu, per daug išlaidų. Bent megztinį rasčiau  4u.gif

Vis dairausi tašės. Pastebėjau, kad dauguma man gražių vien juodos ir ryžos.. išvis daugiausia tokių spalvų. Juodą turiu, o va ryža.. prie kokių spalvų drabužių tiktų?  unsure.gif

Aš jums pareklamuosiu manodrabuziai.lt smile.gif ten pagal paieska, ivedus dydi, norima ruba surasit ko reikia labai greit. Galima išrušiuoti pagal kaina.O svarbiausia kooks pasirinkimas, nustebsit.Aš asmeniškai ka nors nusipirkti del savo ribotu galimybiu galiu tik iš ten, bet patikėkit kaip taupo laika. Skudurynuose jau keli metai nebekeliu kojos, užsiknisčiau ten doh.gif
Atsakyti
kiek kartu pirkau MD- tiek kartu nusivyliau. fotkese tai daiktas labai graziai atrodo, nusiperki, sulauki kol atsiuncia, pasirodo, kad netinkamas dydis, negraziai guli, siaip prastas rubas. is visu pirktu daiktu pas mane liko tik viena delninuke- visus kitus teko perparduot, kas velgi uztrunka ilgokai. nematau cia jokio laiko taupymo.. gryna loterija tas MD. paprasciau pirkti ruba is interneto shopu su garantija, kad netikus galesi grazinti, arba pirktis paprastesnese pardese, turguose, kur kainos praktiskai tokios pacios kaip MD, tik daikta nedeveta gauni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 01 31, 16:09)
kiek kartu pirkau MD- tiek kartu nusivyliau. fotkese tai daiktas labai graziai atrodo, nusiperki, sulauki kol atsiuncia, pasirodo, kad netinkamas dydis, negraziai guli, siaip prastas rubas. is visu pirktu daiktu pas mane liko tik viena delninuke- visus kitus teko perparduot, kas velgi uztrunka ilgokai. nematau cia jokio laiko taupymo.. gryna loterija tas MD. paprasciau pirkti ruba is interneto shopu su garantija, kad netikus galesi grazinti, arba pirktis paprastesnese pardese, turguose, kur kainos praktiskai tokios pacios kaip MD, tik daikta nedeveta gauni smile.gif

išeitis galėtu buti pirkti tam paciam mieste ir susitarti del matavimosi mirksiukas.gif del kainos visad galima ten deretis..Na man priešingai - daug gero ten esu nusipirkus ir net porakartu grazinus, kai netinkamai pamatavo..
Atsakyti
Man patinka pirkti iš MD, pastaruoju metu ir paieška labai patobulėjo thumbup.gif Galima atrūšiuoti, kad rodytų tik naujus rūbus (ką aš ir darau), įvesti paieškos žodį (tarkim "puošni palaidinė", "raudona suknelė", "mėlyna rankinė"). Man pasiteisino sijonų pirkimas, už 30 - 40 lt galima nusipirkti naują, madingą, pasirinkimas didesnis, nei už tokią kainą parduotuvėse per išpardavimus smile.gif Dar puošnias palaidines galima labai pigiai gauti. Nepirkčiau per MD kelnių, visgi tokį daiktą būtina matuotis, net jei rūšiuoti, kad rodytų tik iš mano miesto, kiekvieną atskirą porą važiuoti matuotis vis į kitą miesto galą labai neekonomiška g.gif MD atradau merginų, kurios siuva pagal užsakymus labai pigiai, veža iš lenkų ir perparduoda naujus rūbus, batus, rankines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dominica @ 2012 01 31, 14:46)
man tai liuks, turiu tokius 3. .... bet aisku ne ziemai toks rubas ir ne ant nuogo kuno, maikes kazkokios vis tiek reik. va tiesa jeigu ant pilvo gelbejimosi ratai tai geriau nesivilkt tokio  lotuliukas.gif ir apskritai priderinimo klausimu gali kilti keblumu butent del to sluoksniavimo

Na as pries sluoksniavima maike+kardiganas nieko neturiu g.gif Reiks pasimatuoti. Tiesiog toj pardeje, kur sijona ziurejau, ju ispardavimas, yra pilku, taupe, smeliniu rolleyes.gif todel susimasciau smile.gif
Atsakyti
Dėl pirkimo skudurynuose - iš tikrųjų nėr ten taip baisu smile.gif Jeigu eini ieškot kažko konkretaus - užtrunki labai trumpai (pvz žinau kad reikia rudo sijono - užeinu - tiesiai prie sijonų, kabo jų visa eilė, permetu akim, rudų sijonų pažiūriu dydį, jei tinkamo dydžio ir daugmaž panašaus fasono yra - tempiu matuotis (nu tai maksimum 5 vnt), pasimatavus, jei tinka, dar kartą apžiūriu kokybę, įvertinu ar normali kaina, jei viskas ok - perku). Jei užeini šiaip sau - tai jau kiek turi laiko, tiesiog apžiūrinėji iš eilės, nu kaip ir parduotuvėj smile.gif
Per Mano drabužius dar nepirkau nieko g.gif Vis pasidairau, randu ką norėčiau imt, bet dar nekomu iš akies nustatyt, tiks modelis ar ne. Bet čia jaučiu praktikos reikalas, vėliau gal pavyks susigaudyti.

Batus va parodau, ilgai ieškoti biggrin.gif

user posted image


Į albumą sudėjau ir žiemos turimas kapsules, tiksliau jų užuomazgas g.gif Gal turėsit kokių komentarų, o ir man pačiai lengviau susigaudyt kai nufotkinau viską smile.gif
Atsakyti