Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

QUOTE(ramune.v @ 2012 02 03, 19:18)

O-RE-AR o kaip zole daryta? blush2.gif

Is tos pacios dengimo mases,emiau mazycius,vos uzciuopiamus gabalelius ir voliojau ant delno doh.gif vargau vakar,kol tiek pridariau,o siandien-kol prilipdziau prie torto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 03, 21:20)
Is tos pacios dengimo mases,emiau mazycius,vos uzciuopiamus gabalelius ir voliojau ant delno doh.gif vargau vakar,kol tiek pridariau,o siandien-kol prilipdziau prie torto  doh.gif

žygdarbis čia biggrin.gif apseičiau be žolės aš tokiu atveju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2012 02 03, 19:29)
žygdarbis čia biggrin.gif apseičiau be žolės aš tokiu atveju  blush2.gif

lotuliukas.gif O man siaip patiko,nes pati ir sumasciau tokia nelaime,durnas darba myli biggrin.gif
Atsakyti
@ADRIJ@, nesiliaujat stebinusi 4u.gif wub.gif ,geles idealios thumbup.gif .Man tortai su gelem patys graziausi wub.gif .
Atsakyti
.... šarmas ... stilius ... pasakysiu tik tiek , užsukite į bet kurios albumą , ir dirstelkite į prieš šarminius ( pirmus ) , ir dabar darytus , man atrodo daugiau nė nereik nieko sakyti mirksiukas.gif .

Sory , persigalvojau smile.gif

O šarmo turi kiekvienos daryti tortai , tik tas šarmas pas kiekvieną savas wub.gif .

ddoviliux , aš pati pasikeičiau smile.gif , ir nereikėjo dviejų metų , tiesiog ..." jei nori turėti tai , ko niekada neturėjai , turėsi daryti tai , ko niekada nedarei ..." .

zibute77 , ramune.v ačiū 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 03 vasario 2012 - 21:21
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 03, 20:57)
Ten tipo dubuo su vandeniu ir kempine  lotuliukas.gif ar nepanasu? biggrin.gif


Panasu thumbup.gif tik anoj foto blogai matesi ax.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 03, 22:08)
ddoviliux , aš pati pasikeičiau  smile.gif  , ir nereikėjo  dviejų metų , tiesiog ..." jei nori turėti tai , ko niekada neturėjai , turėsi daryti tai , ko niekada nedarei ..." .


Ir tas pasikeitimas labai matosi thumbup.gif Aisku, tik geraja prasme wub.gif Buvo gerai ir iki tol, bet dabar isvis nerealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 03, 22:08)
.... šarmas ... stilius ... pasakysiu tik tiek ,  užsukite į bet kurios albumą , ir dirstelkite į prieš šarminius ( pirmus ) , ir dabar darytus , man atrodo daugiau nė nereik nieko sakyti  mirksiukas.gif .

Sory , persigalvojau  smile.gif

O šarmo turi kiekvienos daryti tortai  , tik tas šarmas pas kiekvieną savas  wub.gif .

ddoviliux , aš pati pasikeičiau  smile.gif  , ir nereikėjo  dviejų metų , tiesiog ..." jei nori turėti tai , ko niekada neturėjai , turėsi daryti tai , ko niekada nedarei ..." .

zibute77 , ramune.v ačiū  4u.gif .


labai girdeti zodziai, ir beja labai protingi, Adrija Jusu tortai mano siekiamybe ax.gif
Atsakyti
O jau pakalnutės pakalnutės... wub.gif wub.gif man jau pavasariu pakvipo.... matyt termometras už lango meluoja lotuliukas.gif

ir mano tortukas.... ax.gif įvairūs biskvitai pertepti grietinėle (viena pusė su želė gabaliukais, kita su ananasais ) 3,5 kg. Viršus pastiliažo, šonai- bezė..

juostelę knygos vidury atrodo taip stengiausiai lygiai uždėt..bet kraštai vistiek vinguriuoja... blush2.gif kaip Jums pavyksta lygumą išgaut? mistika man....

user posted image
Atsakyti
neramuole , ačiū 4u.gif .... ta moteris mano idealas , ir kiekviena jos pasakyta frazė , auksinė smile.gif .

Kažkada , į parašą norėjau įsidėti kitą , jos frazę ( ne šitą kur dabar ) , bet kolegės iš kitos mano mylimos temos , atkalbėjo , sakė , ji ne mano tipo moteriai .... bet dabar man ji jau tiktų .
Atsakyti
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 03, 21:20)
Is tos pacios dengimo mases,emiau mazycius,vos uzciuopiamus gabalelius ir voliojau ant delno doh.gif vargau vakar,kol tiek pridariau,o siandien-kol prilipdziau prie torto  doh.gif

oooooooooooo vargeli.......... as maniau spausta per ka nors doh.gif , o cia-medalis vien uz zole tokiu darbu thumbup.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 03, 22:08)
.... šarmas ... stilius ... pasakysiu tik tiek ,  užsukite į bet kurios albumą , ir dirstelkite į prieš šarminius ( pirmus ) , ir dabar darytus , man atrodo daugiau nė nereik nieko sakyti  mirksiukas.gif .

Sventa tiesa.
Atsakyti
mane ne taip supratote tikriausiai, na bet mes nesigilinsime daugiau del to sarmo. tiesiog darbai nuostabus ir tiek visu. 4u.gif
Atsakyti
ateinu i nauja tema padusauti del adrijos pakalnuciu wub.gif

-------
o transformeris koks!kiek detaliu! bigsmile.gif

--------
vienas mano mazutis snikeriukas zmoguciui,kolekcionuojanciai parsiukus smile.gif
user posted image
su situ jau kartojuos,bet vistiek mestelsiu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saules_zuikutis*: 03 vasario 2012 - 23:58