Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip puošiame savo tortus, keksiukus ir tt

QUOTE(ramune.v @ 2012 02 03, 21:48)
oooooooooooo  vargeli.......... as maniau spausta per ka nors doh.gif , o cia-medalis vien uz zole tokiu darbu thumbup.gif


Dekui dekui,imu medali biggrin.gif
Atsakyti
ram-une grazi knyga 4u.gif
*saules_zuikutis* labai fainuolis parsiukas wub.gif as ji copy thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ddovilux @ 2012 02 03, 19:21)
O kokio skersmens tos formeles? Mane labai suzavejo  blush2.gif

http://www.nj.com/ho...en_gadgets.html

Turiu tokias, labai gerai mini tortukams. Raso, jog aukstis 7.5cm, o skersmuo - 8.5cm.
Atsakyti
MergickaN,ačiū už balionėlį ax.gif

saulės-zuikuti, labai šilti tortukai, ypač man prie dūšios paršelis... gi pati po šiuo ženklu gimusi esu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ram-une: 04 vasario 2012 - 09:02
Labas rytas,
Atejau visoms pasakyti dideli aciu[B] uz kantrybe atsakinejant i klausimus 4u.gif
Aisku man dar toli iki jusu, bet rodau kas gavosi is pirmo mano bandymo. blush2.gif
Nelabai lygu, nelabai tobula, bet sava ax.gif
Tortas snikersas, puosta pastilazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auksinė: 04 vasario 2012 - 10:22
Sveikos ,kepejeleles-puosejeles!

Tikrai yra i ka akis paganyt. wub.gif

QUOTE(@adrij@ @ 2012 02 03, 20:08)
*.... šarmas ... stilius ... pasakysiu tik tiek ,   užsukite į bet kurios albumą , ir dirstelkite į prieš šarminius ( pirmus ) , ir dabar darytus , man atrodo daugiau nė nereik nieko sakyti  mirksiukas.gif .


**O šarmo turi kiekvienos daryti tortai  , tik tas šarmas pas kiekvieną savas  wub.gif .


* drinks_cheers.gif reikia dar patirties prie sarmo,reikia dar prie jo tureti ir stooora pinigine biggrin.gif,jei ne pagalbines priemones ,tai tas sarmas irgi butu silpniau matomas.

** schmoll.gif zinau ,kas kepa puikius naminius tortus,skonis tortu neispasakytas,bet tas sarmas neateina nei su pirmu,nei su antru desimtmeciu schmoll.gif Pati moteris sako,kad neturiu jokio supratimo ,kas grazu unsure.gif Nori ,stengiasi,bet rezultato nera.

Adrija,maciau praejusioj temoj,kad radot zila senuka,daranti nuostabias geles.
Ar galit pasidalinti nuoroda ir su mumis? bent jau as konkurencijos nesudarysiu,paziurejus,tik silai atgaiva tokie vaizdai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiga: 04 vasario 2012 - 10:29
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 02 04, 00:00)
Dekui dekui,imu medali  biggrin.gif

Super tortas,beje tesco vaikui pirkau plastilino rinkini kibireli,tai ten gerio yra kainuoja 9 eurai,bet toks daikciukas yra kuris manau tiktu zolei isgaut,ar vadinamiems plaukams daryt,nebandziau,bet...
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2012 02 04, 09:51)
Super tortas,beje tesco vaikui pirkau plastilino rinkini kibireli,tai ten gerio yra kainuoja 9 eurai,bet toks daikciukas yra kuris manau tiktu zolei isgaut,ar vadinamiems plaukams daryt,nebandziau,bet...

Aciu,reikes nulekt pasiziuret aciuks.gif
Atsakyti
Visu tortai labai grazus, betlabai isimine parselis, nu jo toks jau meilus zvilgsnis wub.gif or dvejetukas su karuna labai grazus - saunuole 4u.gif
Atsakyti
laba dienele

grazi karuna pavyko thumbup.gif
------------------------------
vysninis karamelinis,2600gr
user posted image
Atsakyti
Knyga,Parselis,Karuna,ir Kriksto tortai wub.gif
Atsakyti
Laba diena .

Gražūs tortukai wub.gif .... paršelis , karūna - labai wub.gif .

Tortas " Šokoladinis - nešokoladinis " , mažai princesei ,

user posted image.....user posted image
Atsakyti