Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas

user posted image

Ankstesne tema

Ilgalaikis žindymas - mitai ir tiesa

Pagalba zindymo klausimais

user posted image



wub.gif wub.gif ......Tik žindanti mama pajėgi apsaugoti savo mažylio sveikatą tokia gausybe naudingų medžiagų, ir jokie vitaminai negali atstoti šios apsaugos.

Živilė Baltrušaitienė, IBCLC
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos!
Labai graziai apiforminta tema!
Nors jau 4 menesius nebezindau savo dukreles, bet tikiuosi, kad uz kokio pusmecio vel tapsiu zindanti mama smile.gif Todel vis dar uzsuku paskaityti, ka rasote smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olkin @ 2012 02 26, 16:50)
Sveikos!
Labai graziai apiforminta tema!
Nors jau 4 menesius nebezindau savo dukreles, bet tikiuosi, kad uz kokio pusmecio vel tapsiu zindanti mama smile.gif Todel vis dar uzsuku paskaityti, ka rasote  smile.gif

Sveikinimai nestuke.gif 4u.gif
Ir greiciau sugrizti i sia tema 4u.gif
Atsakyti
kokios foto thumbup.gif graži tema

o aš sugrįžau. taip neseniai žindžiau 1,5 metukų pirmagimę, o jau antrai virš metų bigsmile.gif ir vėl visi susirūpinę "gal jau ant pavasario nebemaitinsi", "dar gal kokį mėnesį ir gana" doh.gif

žindydama vyresnį nei kokių 9mėn kūdikį tampu savotiška visuomenės prieše. norint išvengti komentarų, tenka lyst į pogrindį lotuliukas.gif juokauju, žinoma, neslepiu nuo artimųjų, bet svetimiems, kiek įmanoma, nesiskelbiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo teplė: 26 vasario 2012 - 21:20
As irgi jau gal jungiuosi vel. Juk tuoj metukai mano mergytei.
Ir klausima turiu. Labai pradejo gesti dantys... Ka daryt?
Atsakyti
Vienintelės priemonės-keisti mitybą-kuo daugiau nevirto,žalio maisto-vaisių,daržovių,riešutų(nors jūs jų valgyt turbūt nelabai galit,bet mano mergaitė irgi buvo labai labai alergiška,tik mano labai didelių pastangų dėka mum jau geriau,tai aš galiu per dieną keletą riešutų suvalgyt),sėklų,pvz.saulėgrąžų(pabandykit,jų gal galėsit) ir visiškai atisakykit ABSOLIUČIAI VISŲ SALDUMYNŲ,tame tarpe ir miltinių,ir visko,kur yra cukraus.Tada nustos gesti dantys smile.gif vien tik kruopštus valymas čia nepadės rolleyes.gif o tuo labiau dirbtiniai kalcio preparatai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 27 vasario 2012 - 11:01
QUOTE(wytaute69 @ 2012 02 26, 23:42)
As irgi jau gal jungiuosi vel. Juk tuoj metukai mano mergytei.
Ir klausima turiu. Labai pradejo gesti dantys... Ka daryt?


Jums pradejo gesti ar mergytei g.gif
Atsakyti
aš taip supratau,kad mamai g.gif unsure.gif
Atsakyti
Ir dar- neužkandžiauti, nekrimsnoti. Nesubaigti vaiko maisto, atlūžusio sausainio ir t.t. Suprantu, kad sudėtinga, bet susidraugauti su disciplinuotu maitinimusi- tikrai nepakenks. (man- taip pat reikia... ax.gif )
Ir apkrovų dantims reikia. Morkos ir obuolių žalių. mirksiukas.gif
Valymas, skalavimas, tarpdančių siulai ar ploni šveistukai tarpams.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 02 27, 12:20)
aš taip supratau,kad mamai g.gif  unsure.gif

mamai mamai doh.gif kazkaip nuo praeito nestumo iki dabar nebuvo ne vieno sugedusio danties....taip dziaugiausi....ir se tau....nuejau dabar pasitikrinti - penkios naujos skyles ir emalis daug kur apminkstejes doh.gif Na kalci vistik geriu ta dirbtini. Riesutu nevalgau, saulegrazas manau galiu. Zaliu dalyku tikrai daug valgau - obuoliai morkos kopustai uogos visokios. Gal kokiu svogunu pagrauzt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wytaute69 @ 2012 02 27, 16:04)
Zaliu dalyku tikrai daug valgau - obuoliai morkos kopustai uogos visokios. Gal kokiu svogunu pagrauzt biggrin.gif


na tas tai labai gerai,dar saldumynų ir miltinių patiekalų atsisakykit ir neges daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2012 02 27, 16:38)
na tas tai labai gerai,dar saldumynų ir miltinių patiekalų atsisakykit ir neges daugiau smile.gif

pagalvosiu biggrin.gif
Atsakyti