Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šukuojat mergaites?

Tai aš suprantu, kad gali pavogti foto. Bet tai pavogei, pasidėk pas save ir laikyk... O ne pardavinėk paslaugą ir demonstruok svetimus darbus kaip savo unsure.gif ...

Va čia ne tik mano vaikas, bet ir daugiau šitos temos mergaičių...

Parašiau supermamai, laukiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 24 gegužės 2013 - 10:11
Gal man patarsite, kaip gražiai supinti dukrą pirmajai komunijai. Moku tik drakoniuku blush2.gif Plaukai ilgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 24, 11:10)
Tai aš suprantu, kad gali pavogti foto. Bet tai pavogei, pasidėk pas save ir laikyk... O ne pardavinėk paslaugą ir demonstruok svetimus darbus kaip savo unsure.gif ...

Va čia ne tik mano vaikas, bet ir daugiau šitos temos mergaičių...




unsure.gif Kazkokie nesveiki... jei reklamuojasi kad moka pinti, tai tegu supina kam ir savo darba nufotkina doh.gif Aciu dievui savo vaiko ten neradau.. nezinau ka padaryciau bash.gif gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 23, 15:58)
Ateinu pabambėti... Mes čia dedam savo darbū nuotraukas, dalijamės idėjomės nemokamai, o kai kurie grupinių pirkimų puslapiai ima ir pasinaudoja tuom nemokamai, be mūsų žinios aggressive.gif. Ir dar pinigus ima už pynimą smile.gif
Konkrečiai mano vaiko nuotraukas radau puslapiuos ciumpam.lt ir masinis.lt...

Jau nešneku apie tai, kad kažkas susidėjo krūvą mano kasų į savo fotki.com albumą ir demonstruoja...

schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

irnesakyk.gif Cloonis namą pasiskolino :DDD reklamai

O jei rimtai, tai mad.gif gun_bandana.gif

Nerašei jai, kodėl taip daro?
Atsakyti
Prirašiau komentarų... Tylu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 24, 13:57)
Prirašiau komentarų... Tylu unsure.gif

Jus paskambinkite vadybininkui ar savininkui ir issiaiskinkite
+ viesi komentarai, kad zmones zinotu..
http://www.nejau.net...-autoriu-teisiu
atsiprasau ne i tema, bet kaip vaikus liecia..
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 05 24, 11:14)
Gal man patarsite, kaip gražiai supinti dukrą pirmajai komunijai. Moku tik drakoniuku  blush2.gif Plaukai ilgi  4u.gif

Aš pyniau taip . mano raudonplaukei garbanei tiko:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 05 24, 11:10)
Tai aš suprantu, kad gali pavogti foto. Bet tai pavogei, pasidėk pas save ir laikyk... O ne pardavinėk paslaugą ir demonstruok svetimus darbus kaip savo unsure.gif ...

Va čia ne tik mano vaikas, bet ir daugiau šitos temos mergaičių...

Parašiau supermamai, laukiu atsakymo smile.gif


Tai gal ta fotki.com albumo savinikė Kristynulecka tiesiog nelabai moka albumo NEVIEŠINTI. Susikrovė rastas fotkes ir 'pasidėjo". O , kad jis viešas- net nepamąstė. (yra buvę tokių atvejų pas mus mažylių forume, sudedam visos fotkes, ir albumas "sukasi" tik mūsų ratelyje. Atsirado naujokėlė vištelė, išviešino tą albumą kitoje temoje, netyčia, tiesiog nežinojo, kad ne tik jos vaiko fotke matysis, bet ir visas albumas)



Atsakyti


O cia maniske, jos irgi plonyciai plaukuciai, bet kai supini- to nesimato wink.gif

user posted image
[/quote]
Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madka @ 2013 05 27, 13:09)
O cia maniske, jos irgi plonyciai plaukuciai, bet kai supini- to nesimato wink.gif


Neidejot jusiskes, matau tik maniske ax.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *kineziuke*: 27 gegužės 2013 - 15:59
Kas del nuotrauku vagysciu, siulyciau deti watermarks, nezinau kaip lietuviskai pavadinti, na zenkla ant nuotrauku (galima padaryti internetu nesisiunciant net jokios programos http://www.watermark.ws/)... nes tokios vagystes stebetinai paplitusios, ir ne tik Lietuvoje, paciai teko susidurti. Ir daznas pasiaiskinimas- nezinojau, kad negalima deti rastu per google...
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 02 20, 16:09)
Labai labai grazu  wub.gif

O cia maniske, jos irgi plonyciai plaukuciai, bet kai supini- to nesimato wink.gif

user posted image

Pasaka wub.gif

Maniškės plaukučiai silpni, bet dar paaugint reikia, norint tokį grožį supinti wub.gif
Atsakyti