Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių nameliai, Tema Nr. L, kaupiam, dalinamės

4u.gif    Svočių nameliai 4u.gif

user posted image


Kelios temos, kurioms buvo praleista numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir įdomių idėjų:

XI tema
XIX tema

Temos su numeracija:

XLIX tema
XLVII tema
XLVI tema
31-40 temos: XL tema, XXXIX tema, XXXVIII tema, XXXVII tema, XXXVI tema, XXXV tema, XXXIV tema, XXXIII tema, XXXII tema, XXXI tema

21-30 temos: XXX tema, XXIX tema, XXVIII tema, XXVII tema, XXVI, XXV tema, XXIV tema, XXIII tema, XXII tema, XXI tema

11-20 temos: XX tema, XIX tema, XVIII tema, XVII tema, XVI tema, XV tema, XIV tema, XIII tema, XII tema, XI tema

1-10 temos: X tema, IX tema, VIII tema, VII tema, VI tema, V tema, IV tema, III tema, II tema, I tema
Pradžių pradžia

NAUDINGOS NUORODOS
Pažadų torto detalės Schema
Netikras tortas Stalo ispirkimui
Programa etikečių, diplomų gamybai

Gerbkime viena kitą, mielos svočiutės. Ši tema nėra skirta Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams ką nors atsiųsti - tam yra AŽ (asmeninė žinutė).
Visų pirma perskaitykite nors kelias temas, pažiūrėkite, kas turi Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.


SVOČIOS TURI SAVO PAŠTUKĄ
adresas: svociuciupastas@gmail.com
Norinčios gauti slaptažodį, kreipkitės į bet kurią ilgesnį laiką bendraujančią svočiutę pasinaudojant AŽ.
Naujokės, norinčios būti įtrauktos į sąrašą, paskutiniuose temos lapuose rašykit savo svočiavimo datą.


2013 m. šauniosios svočiutės:flirt.gif

Gegužės mėn.
31 d.  - Ligita.r (antros vestuvės)

Birželio mėn.
1 d. - lili*, Ronera, Sauliki
7 d. - perla <3
8 d. - aledaiva
15 d. - Lorian)
22 d. - Mildute22, kibirelis, ashinga, rena
29 d. - Knopke*, gelmyte

Liepos mėn.
6 d. - Lora27, tuatra, kritulis
13 d. – eda76
20 d. - Lorian) (antros vestuves )
27 d. – Sandrėja, lauryte_norge, ausryte25

Rugpjūčio mėn.
3 d. – Merepop, nikituke, mila*
10 d. - Dollilyte
24 d.  - Knopke* (antros vestuves ), Renalta

Rugsėjo mėn.
6 d. - Dolla*

drinks_cheers.gif NEPAMIRŠTAMOS VISOMS ŠVENTĖS! drinks_cheers.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kritulis @ 2013 05 22, 14:36)

man sita moteris dare daug, esu labai ja patenkinta, mano zenkliukai daryti jos, tik aisku, maziau kico norejau, bet igyvendino viska ka norejau
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2013 05 22, 22:32)
as irgi jokiu tortu neperku biggrin.gif pati po vestuviu jauciu kaip tortas busiu  lotuliukas.gif

na, as uzsisakiau salia jaunosios, kartu is vienos vietos, priderins, aisku, suma daili, bet tiesiog jaunosios mama man padare staigmena, pranese, kad viskas su tortais puiku, sumoketa biggrin.gif na, aisku, apsidziaugiau, kaip kitaip biggrin.gif

siandien pirkslelis veze kostiuma i siuvykla, kelnes per ilgos, tai pasirodo, kad ir iimt reikia biggrin.gif va, ka reiskia darbymetis, per vestuves galesiu as per tilta nest ji, o ne jis mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 05 22, 22:41)
siandien pirkslelis veze kostiuma i siuvykla, kelnes per ilgos, tai pasirodo, kad ir iimt reikia biggrin.gif va, ka reiskia darbymetis, per vestuves galesiu as per tilta nest ji, o ne jis mane lotuliukas.gif

lotuliukas.gif


Vis tik pakalbėjau su jaunąja , užsakys puokštę blush2.gif

Sėdžiu damušinėju scenarijų, kad kitą savaitę mokintis galėtume lotuliukas.gif ir užstrigau ties rimtu sakiniu, nesinori kažkaip banaliai, bet niekaip nesusimasto, kaip pakvietsi pagerbti tylos minute mirusiu jaunuju tečius g.gif
Man mintis sukasi tik kad "...... nera su mumis ..." ne bet neskamba unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2013 05 22, 22:41)
siandien pirkslelis veze kostiuma i siuvykla, kelnes per ilgos, tai pasirodo, kad ir iimt reikia biggrin.gif va, ka reiskia darbymetis, per vestuves galesiu as per tilta nest ji, o ne jis mane lotuliukas.gif

manes pirslelis nei per vestuves musu nese, nei dabar jauciu nenusipelnius busiu nesimui, o siaip mes su rieduciais varysim, jau per kaimynus perejau is vaiku atimsim savaitgaliui, poto reiks po bonka vaikuciams nesti lotuliukas.gif

QUOTE(lili* @ 2013 05 22, 23:13)
lotuliukas.gif
Vis tik pakalbėjau su jaunąja , užsakys puokštę  blush2.gif

Sėdžiu damušinėju scenarijų, kad kitą savaitę mokintis galėtume  lotuliukas.gif ir užstrigau ties rimtu sakiniu, nesinori kažkaip banaliai, bet niekaip nesusimasto, kaip pakvietsi pagerbti tylos minute mirusiu jaunuju tečius  g.gif
Man mintis sukasi tik kad "...... nera su mumis ..." ne bet neskamba  unsure.gif

na va kaip gerai biggrin.gif

kazko man siandien isvis nesimasto. matyt per veido valyma, visus smegenus su spuogais isspaude doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sėdžiu damušinėju scenarijų, kad kitą savaitę mokintis galėtume lotuliukas.gif ir užstrigau ties rimtu sakiniu, nesinori kažkaip banaliai, bet niekaip nesusimasto, kaip pakvietsi pagerbti tylos minute mirusiu jaunuju tečius g.gif
Man mintis sukasi tik kad "...... nera su mumis ..." ne bet neskamba unsure.gif
[/quote]
Aš irgi ieškojau kaip gražiai pasisakyt, praeitoj temoj radau:

Kaip smagu matyt tiek daug susirinkusiu ir t.t. bet tylos minute pagerbkime jaunosios/jaunojo teveli/mamyte, kurie negali buti su mumis. Arba sita dali palikti su seimos zidiniu. Pries viska pagerbti tylos minute, pasakyti, kad sviesus atminimas sildys sirdis ir visuomet bus kartu lygiai taip pat, kaip ir zidinio ugnis seimoje.
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 05 22, 23:13)
lotuliukas.gif
Vis tik pakalbėjau su jaunąja , užsakys puokštę  blush2.gif

Sėdžiu damušinėju scenarijų, kad kitą savaitę mokintis galėtume  lotuliukas.gif ir užstrigau ties rimtu sakiniu, nesinori kažkaip banaliai, bet niekaip nesusimasto, kaip pakvietsi pagerbti tylos minute mirusiu jaunuju tečius  g.gif
Man mintis sukasi tik kad "...... nera su mumis ..." ne bet neskamba  unsure.gif


o man kazkaip nesinoretu liudint jaunuju, pasakyciau kazkaip taip, kad "siandien, sia ypatinga (Jaunosios ir Jaunojo) vardai diena, tikiu, kad teveliai linkedami jiems laimes, siuncia siai naujai sukurtai seimai angelus sargus. Pasitikime si siuntini ir pagerbkime tevelius tylos minute"

gal nelabai graziai issireiskiau, bet sakyciau kazkaip taip ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla <3: 22 gegužės 2013 - 22:24
QUOTE(temba @ 2013 05 22, 23:23)
Kaip smagu matyt tiek daug susirinkusiu ir t.t. bet tylos minute pagerbkime jaunosios/jaunojo teveli/mamyte, kurie negali buti su mumis. Arba sita dali palikti su seimos zidiniu. Pries viska pagerbti tylos minute, pasakyti, kad sviesus atminimas sildys sirdis ir visuomet bus kartu lygiai taip pat, kaip ir zidinio ugnis seimoje.

man sitas graziai skamba rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2013 05 22, 22:23)
o man kazkaip nesinoretu liudint jaunuju, pasakyciau kazkaip taip, kad "siandien, sia ypatinga (Jaunosios ir Jaunojo) vardai diena, tikiu, kad teveliai linkedami jiems laimes, siuncia siai naujai sukurtai seimai angelus sargus. Pasitikime si siuntini ir pagerbkime tevelius tylos minute"


O su jaunaisiai apie tai kalbėjotės? Aš visdėlto pasiklausiau savųjų, tai jie būtent to liūdinimo nenori, ir prieš važiuojant i bažnyčią iš ryto užsuksim į kapus, uždegsim žvakutes, padėsim gėliu, ir paminėsim tylos minute, o šventėj jie nenori tylos minučių.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2013 05 22, 23:22)

kazko man siandien isvis nesimasto.


o man siandien kaip tik scenarijus deliojasi, aisku dar be zodziu smile.gif bet susideliojau kas po ko ir pan smile.gif
Papildyta:
QUOTE(temba @ 2013 05 22, 23:26)
O su jaunaisiai apie tai kalbėjotės? Aš visdėlto pasiklausiau savųjų, tai jie būtent to liūdinimo nenori, ir prieš važiuojant i bažnyčią iš ryto užsuksim į kapus, uždegsim žvakutes, padėsim gėliu, ir paminėsim tylos minute, o šventėj jie nenori tylos minučių.


na, mano jaunieji turi abu tevelius ax.gif bet as merginom i pagalba savo mintis bandau pasiulyti 4u.gif
Atsakyti
O manęs niekas neįdėjo į sąrašiuką, aišku nespėjau ir į temos pabaiga sad.gif
Liepos 13 smile.gif
Papildyta:
o man kazkaip nesinoretu liudint jaunuju, pasakyciau kazkaip taip, kad "siandien, sia ypatinga (Jaunosios ir Jaunojo) vardai diena, tikiu, kad teveliai linkedami jiems laimes, siuncia siai naujai sukurtai seimai angelus sargus. Pasitikime si siuntini ir pagerbkime tevelius tylos minute"
[/quote]

Man labai gražu apie angelus sargus... smile.gif
Visai nenorėjau sudirbti pagalbos, aš taip pat dalinuosi situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2013 05 22, 22:22)
manes pirslelis nei per vestuves musu nese, nei dabar jauciu nenusipelnius busiu nesimui, o siaip mes su rieduciais varysim, jau per kaimynus perejau is vaiku atimsim savaitgaliui, poto reiks po bonka vaikuciams nesti lotuliukas.gif
na va kaip gerai biggrin.gif

kazko man siandien isvis nesimasto. matyt per veido valyma, visus smegenus su spuogais isspaude doh.gif  lotuliukas.gif


bigsmile.gif Fantastika thumbup.gif

As vis galvoju, kodel ne mano vestuves, tiek daug ką kitaip/įdomiau pasidarytume.. Tiek to.. Tik bijau, kad si karta nebutu perdaug palei mano dudele, nes jaunieji kolkas su viskuo, ka siulau, sutinka unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(temba @ 2013 05 22, 22:33)
O manęs niekas neįdėjo į sąrašiuką, aišku nespėjau ir į temos pabaiga sad.gif
Liepos 13 smile.gif
Man labai gražu apie angelus sargus...  smile.gif
Visai nenorėjau sudirbti pagalbos, aš taip pat dalinuosi situacija smile.gif


Tai ne sarase esme irnesakyk.gif

Ir man apie angelus grazu drinks_cheers.gif

Eina sau panos, kaip gerai, kad yra sitas kampas. Tikrai kur viena galva, kur visas burys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice Ice: 22 gegužės 2013 - 22:41