Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

Zikai, jo tie tripsai pasislepe doh.gif
Lapu apacioj vos iziurimi pailgi vabaliukai laksto , ciulpia lapo sult8s, ant lapo su laiku isryskeja matines blizgios demeles. Siemet specialiai tikrinau ar nera, nes pagal lapus dar nesimate, ta8 yra ru bjaurybiu, iki siol dar niekam nenaudojau jokiu pagalbiniu priemoniu, bet siam reikalii jauciu trauksiu is spintos neemezali cool.gif
Atsakyti
Vakar pasidarbavau žirklėmis. Nesu tikra, kaip manieji agurkai į tokia depiliaciją sureguos ir kas iš to gausis,bet karpant ūglius ant kurių jau buvo žydintys 3-4 agurkiukai, tikrai širdį skaudėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 06 12, 09:09)
Vakar pasidarbavau žirklėmis. Nesu tikra, kaip manieji agurkai į tokia depiliaciją sureguos ir kas iš to gausis,bet karpant ūglius ant kurių jau buvo žydintys 3-4 agurkiukai, tikrai širdį skaudėjo unsure.gif

Oi kaip suprantu, o dar kai pas mane tik 4 sodinukai siltnamyje tai apskritai liudna karpyt tas atzalas ax.gif
Atsakyti
Vakar nukarpiau ir nesuku galvos, bet pas mane dar tik uzuomazgos buvo, nei ziedu, nei agurkeliu tuo labiau biggrin.gif kaip tik 4 mazgai ir buvo, o krumai dar zemuciai, tai man visiskai neskaudejo, dabar ramiai sedesiu ir lauksiu kol toliau augs, proceduros siam kartui atliktos
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 13, 14:21)
Vakar nukarpiau ir nesuku galvos, bet pas mane dar tik uzuomazgos buvo, nei ziedu, nei agurkeliu tuo labiau  biggrin.gif kaip tik  4 mazgai ir buvo, o krumai dar zemuciai, tai man visiskai neskaudejo, dabar ramiai sedesiu ir lauksiu kol toliau augs, proceduros siam kartui atliktos

Koks ziarumas cool.gif
Atsakyti
Del ko agurku lapu krastai darosi balti?
Atsakyti
Nepamenu, kuri narė rašė su foto, kas aptiko ant daigo puvinį prie žemės. tai va - aš tada irgi aptikau ant 1 laukinio tą patį, apžiūrėjau - na ką aš jam bepadarysiu g.gif , tegu auga. taip gal 10-14 dienų augo, žydėjo ir jokių blogų kitų simptomų nerodė, kasdien po 3-5 kartus ateidavau apžiūrėt.
O šiandien ryte, ateinu pasižiūrėt, o jis pyst - ir visus galus atidavęs blink.gif - guli kaip partrenktas blink.gif .
tai išsiroviau ir žiūriu, kad ta visa vieta (3-4 cm) kotelio nuo žemės paviršiaus tiesiog pavirtusi į stagarą, išdžiūvusi. Matyt, puvinys išdžiūvo ir nebebuvo gyvos vietos. Ką padarysi, menkas praradimas, gyveni ir mokaisi.
Gal prieš 6 d. pasėjau dar 8 sėklas, tai šiandien žiū vienas jau rodo gyvastį. Užaugs, duos vaisių - tai gerai, jei ne - vėl bus pamoka biggrin.gif

O kaip sekasi narei, kuri pirmoji sukleketavo su foto apie tą puvinį?
Atsakyti
Matosi tingejot rekomenduota filma pasiziiret, ten kaip tik siulo kovos buda. Esme tokia, pasidaryti kose stipdiam kalio permanganato tirpale istirpinus tiek kreidos kad pasidarytu teslos tirstumo ir tas vietas puvinio reguliariai patepti ta kose. Sako puikiai gydo
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 13, 22:36)
Matosi tingejot rekomenduota filma pasiziiret, ten kaip tik siulo kovos buda. Esme tokia, pasidaryti kose stipdiam kalio permanganato tirpale istirpinus tiek kreidos kad pasidarytu teslos tirstumo ir tas vietas puvinio reguliariai patepti ta kose. Sako puikiai gydo

Filmą žiūrėjau, bet matyt toj vietoj buvau eilėj prie bandelių ax.gif , buvau skaičiusi čia rekomendacijas gydymo ir... patingėjau blush2.gif . Turiu pamoką (nieks taip nemokina kaip savos klaidos biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 13, 21:36)
Esme tokia, pasidaryti kose stipdiam kalio permanganato tirpale istirpinus tiek kreidos kad pasidarytu teslos tirstumo ir tas vietas puvinio reguliariai patepti ta kose. Sako puikiai gydo

Aš supratau, kad mišinys su miltais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 13, 13:42)
Koks ziarumas  cool.gif


aha, ziauri as labai biggrin.gif
QUOTE(NERA @ 2013 06 14, 07:30)
Aš supratau, kad mišinys su miltais  doh.gif

lotuliukas.gif nu bet jus mergos ir duodat, nuo ryto pralinksminot biggrin.gif

Siandien vejas pas mus didziulis, kedena agurkelius mano, kazi nenulauzys, dar neparisti, uzdariau duris, palikau tik langelius, bet visvien vejas isisuka, bijau aklinai uzdaryti, isvaziuojam neuzilgo visam savaitgaliui, keps man jie ten. Vakar palaisciau, kitas laistymas tik pirmadieni, nu gal nenumiros iki to laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 14, 09:39)
aha, ziauri as labai  biggrin.gif

lotuliukas.gif nu bet jus mergos ir duodat, nuo ryto pralinksminot  biggrin.gif

Siandien vejas pas mus didziulis, kedena agurkelius mano, kazi nenulauzys, dar neparisti, uzdariau duris, palikau tik langelius, bet visvien vejas isisuka, bijau aklinai uzdaryti, isvaziuojam neuzilgo visam savaitgaliui, keps man jie ten. Vakar palaisciau, kitas laistymas tik pirmadieni, nu gal nenumiros iki to laiko  g.gif


Mano miesto pusėj tik vėjelis, jokio didelio vėjo. Gal dar neatšvilpė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti