Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

QUOTE(zikas1970 @ 2013 06 14, 07:39)
lotuliukas.gif nu bet jus mergos ir duodat, nuo ryto pralinksminot  biggrin.gif


Nu persiprašau, ale čia ne juokai tokioje rimtoje situacijoje lotuliukas.gif Tai su kuo ta makalošę daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2013 06 14, 07:42)
Mano miesto pusėj tik vėjelis, jokio didelio vėjo. Gal dar neatšvilpė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tuoj atsvilps biggrin.gif
Veliau vejas dar stipreti zada, nurims tik vakare

QUOTE(NERA @ 2013 06 14, 07:42)
Nu persiprašau, ale čia ne juokai tokioje rimtoje situacijoje lotuliukas.gif Tai su kuo ta makalošę daryti g.gif

biggrin.gif
Vanduo, permanganatas ir kreida, tik vandens labai daug nepilk, bu po to kreidos kilogramais reiks biggrin.gif Geriau po truputi dapilineti vandeni.
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2013 06 13, 20:40)
O kaip sekasi narei, kuri pirmoji sukleketavo su foto apie tą puvinį?

Man tai tfu tfu tfu pavyko išgelbėti tą agurką su labai stipriu kalio permanganato tirpalu. Tepiau kokius 4 kartus rytą vakarą, dabar ta vieta apžiūvo, o agurkas toliau sėkmingai mezga. Kreidos nedėjau, bet pats tirpalas turi būti žiauriai stiprus. Aš kiekvieną tepimą dariau naują tirpalą, nes per pusdienį ir uždengtas man išgaravo, vandens tai per pirštą puodelyje tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 14 birželio 2013 - 09:54
QUOTE(NERA @ 2013 06 14, 08:30)
Aš supratau, kad mišinys su miltais  doh.gif

Telieka iskepti blyna ir apvynioti lotuliukas.gif
A ka gal dar geresnis budas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 14, 10:29)
Telieka iskepti blyna ir apvynioti  lotuliukas.gif
A ka gal dar geresnis budas  biggrin.gif

Linksmai gyvenat biggrin.gif O aš vis mislijau,kam ir kada agurkų temos prireiks biggrin.gif kai patys darbai,ir be reikalo atžalos auga,o man pasibarti nera kur mirksiukas.gif del skabymo tai,labai padeda augimui vaisiu,neverta,beprasmiska atzalas parisineti,paskaičiuokit,paziurekit,kiek ji agurkų uzaugins-nugels dauguma,,ir tik botago gale kazkur augins. o jei patrumpinsit,kiekvienas agurkelis augs ax.gif
zikas1970 Jei siltnamyje nebutų pomidorų,tai bet koks karstis agurkams nepakenktų,jei tik būtų pakankamai dregmes,kad ir aklinai uzdarytam.Manasis šiandien uždarytas.

Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2013 06 12, 08:09)
Vakar pasidarbavau žirklėmis. Nesu tikra, kaip manieji agurkai į tokia depiliaciją sureguos ir kas iš to gausis,bet karpant ūglius ant kurių jau buvo žydintys 3-4 agurkiukai, tikrai širdį skaudėjo unsure.gif

Jei jau laiku nenugenejai,galejai palikti po vieną agurkiuką.Tai ne taip svarbu,tik reikia mažiuką nuskint

Papildyta:
QUOTE(rionka @ 2013 06 13, 20:37)
Del ko agurku lapu krastai darosi balti?

Dėl kalio trūkumo
Nemoku cituoti keliu nariu blush2.gif gal kas pamokinkit į a,ž.

Papildyta:
QUOTE(Alekto @ 2013 06 12, 07:08)
Aš neapskaičiavus žiauriai tankiai sukišau, tai nei vienai atžalai vietos nėra doh.gif Ai,bet užteks kiek yra. Juokas juokais,jau nieks namie nebenori agurkų doh.gif

Reik patarimo, jei lapai smarkiai liečiasi su šiltnamio plėvele, tai gal juos išskinti?

išskinsi tada,jei pamatysi,kad lapui kažkas negerai.
Mergaires,o ta kreida su permangenatu labai reikalinga parankine priemone,nes agurkai bet kada gali apsirgti stiebų puviniais,o ir pomidorams prireikti gali,kaip tam filmuke sake.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 14 birželio 2013 - 11:10
Nu jei mano blynai netinka, tai pasakykit tada kur gauti tos kreidos?
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2013 06 14, 13:38)
Nu jei mano blynai netinka, tai pasakykit tada kur gauti tos kreidos?

Kanceliarinese prekese, arbai vaiku zaislu skyriuose buna storos tokios kreideles lauke piesti smile.gif
Atsakyti




Dėl kalio trūkumo
Nemoku cituoti keliu nariu blush2.gif gal kas pamokinkit į a,ž.


Kalio perm.tirpalas tiks? ar cia kitokie Kalio vitaminai?


Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2013 06 14, 14:03)
Dėl kalio trūkumo
Nemoku cituoti keliu nariu blush2.gif  gal kas pamokinkit į a,ž.


Kalio perm.tirpalas tiks? ar cia kitokie Kalio vitaminai?

Nemanau,jis kaip antiseptikas,jo dau nepanaudosi,čia daugiau vaistas. Visos žydinčiu geliu trasos turi nemazai kalio,jei nelabai jautri ekologijos madai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2013 06 14, 15:13)
Nemanau,jis kaip antiseptikas,jo dau nepanaudosi,čia daugiau vaistas. Visos žydinčiu geliu trasos turi nemazai kalio,jei nelabai jautri ekologijos madai mirksiukas.gif

Palaistysiu ,,Verdeteros,, biohumusu,jo sudetis;Azotas,fosforas,kalis-ne maziau nei 2g/l.Humines rugstis-0,6-0,75%.
Mikroelementai:Fe,Zn,Mg,Mn,Mo,Co,Na,Se,Va,B,S,I,Cu pH7,5-8,5
Atsakyti
Gal kam vėlyvai vakarienei ar pusryčiams ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gal galit kuri pagelbėti išsiaiškint, kas nutiko agurkams, augantiems lauke : lapų kraštai pabalę, apdžiūvę. O šiandien aptikau dar vieną neaiškumą - apatinė lapų pusė atrodo kaip sidabrinė, lyg nupurkšta kokiu laku. Ties ta vieta viršutinė pusė šviesesnė, gelsva. Jokių gyvių nesimato. Ar čia liga, ar kokie nematomi kenkėjai ? Nakčiai uždengiami agrodanga. Ką daryti ? Vis daugėja tokių pažeistų lapų .
Atsakyti