Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriam virtuvę

Atidarau naują temelę pasitarimams, pasibėdavojimams ir be abejo pasigyrimams 4u.gif

Kaip jau aptarėm senosios temos pabaigoje, keletas patarimų nežinantiems nuo ko pradėti:

1. pirmiausia apsižiiūrėkite turimoje virtuvėje ir nuspręskite:
kas patinka ir norėtumėt naujoje virtuvėje
kas nepatinka ir tikrai nenorėtumėte
dėl ko neesate tikri.
2. išsimatuokite visus svarbiausius atstumus, pvz pagrindinės darbo zonos ir įvertinkite ar tai jums tinka ar naujoje virtuvėje norėtumėt didinti/mažinti.
3. pasidarykite sarašą jau turimų daiktų, jei tokių yra - šaldytuvai, stalai, kėdės.
4. pasidomėkite virtuvių stiliais ir pasirinkite koks/kokie jums patinka labiausiai, apsvarstykite spalvų gamą.
5. pasidomėkit "pribambasais" ir jų kainomis.
6. Pasidarykite patalpos planą (geriausia pradėti popieriaus lape), sužymėkite visus išmatavimus - sienų, langų, durų..., komunikacijas - vandenį, elektrą, ventiliaciją, katilus... Nuspręskita ar reikia/norite/galite griauti ir perstatyti sienas. Paišant lape, svarbiausia atrasti vietas šaldytuvui, plautuvei ir viryklei, baldų visualizacija ateis vėliau.
7. vizualizuotis galima naudjant programėles kaip Ikea kitchen planner ir pan, pasiklauskite Googlo wink.gif

Dažniausi patarimai:
1. apatinės spintelės - STALČIAI.
2. Patogiausia darbo zona tarp plautuvės ir viryklės
3. virtuvės trikampis (šaldytuvas-plautuvė-viryklė) neturi būti pernelyg didelis ar pernelyg mažas (atstumas).
4. PASISKAITYKITE BENT VIENĄ VIRTUVIŲ TEMĄ.

Jei norite gauti patarimų, komentarų apie savo planus - klauskite, bet BŪTINAI pasirodykite ką jau turite ar papasakokite apie ką kalbate. Į klausimus iš serijos "nieko nežinau" atsakyti neįmanoma, taip pat kaip ir komentuoti "standartinių" virtuvių be išmatavimų ir panašių detalių.

Prašom papildyti ar pataisyti jei ką supainiojau 4u.gif

Sėkmingų visoms planavimų ir plepėjimų 4u.gif
Atsakyti
Oi šaunuolė, Ajste, ačiū už temą thumbup.gif
Priminsiu tik, kad ankstesnė tema čia, kiek kitokiu pavadinimu, bet apie tą patį 4u.gif

O čia man šviestuvai wub.gif

user posted image

QUOTE(baste @ 2013 06 19, 13:28)
Tikrai nedarysiu ranksluostines virtuvei  schmoll.gif  bet apie kardo tai galvoju  g.gif  bet matau kad dauguma pries, o kodel? as ji paskirciau pvz. aliejaus, acto buteliam ir panasiai, siaip manau patogu, bet vietos uzima.

man cargo nelabai schmoll.gif visų pirma, kad brangu, antra nepatogu traukti butelius iš apatinio krepšio, kliūna už viršutinio doh.gif nors čia gal man taip, neįgudusiai blush2.gif nes namie tokio neturiu, tik svečiuose galiu pabandyt... bet nenoriu naujoj virtuvėj schmoll.gif
tiesa, bus pas mane vienas tokis a la cargo vietoj tos nelemtos vyninės, bet jis tokioj nestandartinėj vietoj ir nestandartinio dydžio hihihi.gif kai išbandysiu, tada pasakysiu kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
vieno kargiuko neišvengiau,bus tarp šaldiko ir dujinės 20 cm.Susimesiu ten tuos butelius aliejų,actų,padažų,nes mėgėjai aštrių patiekalų,tai visokių butelaičių tikrai yra smile.gif Dar mėtausi dėl viršutinių pakeliamų durelių džiovyklos.viršutinės spintukės 59 cm,tai galvoju,kai tokias plačias atidarinėsiu,tai pastoviai reiks saugotis,kad kokio fintiko nepasigauti biggrin.gif O stalčiaus po kriaukle visgi atsisakiau.Ji pas mane užlenkime,jei dedu stalčių,kampas lieka neišnaudotas,o ten noriu laikyti retai naudojamus ,bet būtinus daiktus.Dar prisiminiau,kad pas dukrą stalčius,tai ji prasikeikė dėl jo biggrin.gif Pas ją nedidelis,šiukšlinė gal 10 ltr,sako daugiau valymo,nei naudos,visokie trupiniai prikrenta už šiukšlinės ir tarp bėgelių,sako laikau vos ne pastoviai atidarytą tą stalčių,kad tik pataikyti įmest smile.gif .Na,bet čia gal tik jai taip 4u.gif
Papildyta:
ačiū Ajstei už temukę 4u.gif
Atsakyti
Sveikos....uz poros valandu laukiu atvykstancios projektuotojos...jetuuuuuuuus kaip idomu ka ji pasiulys, parodys, patars... g.gif

kazkada rodziau savo virtuves plana, ikeliu dar karteli
user posted image


o svajoniu virtuves stiliukas toks:
user posted image


kaip tik preitoje temoje kalba vyko apie tokio tipo stalvirsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 06 20, 00:59)
Oi šaunuolė, Ajste, ačiū už temą thumbup.gif
Priminsiu tik, kad ankstesnė tema čia, kiek kitokiu pavadinimu, bet apie tą patį  4u.gif

man cargo nelabai schmoll.gif visų pirma, kad brangu, antra nepatogu traukti butelius iš apatinio krepšio, kliūna už viršutinio doh.gif nors čia gal man taip, neįgudusiai  blush2.gif nes namie tokio neturiu, tik svečiuose galiu pabandyt... bet nenoriu naujoj virtuvėj  schmoll.gif
tiesa, bus pas mane vienas tokis a la cargo vietoj tos nelemtos vyninės, bet jis tokioj nestandartinėj vietoj ir nestandartinio dydžio hihihi.gif kai išbandysiu, tada pasakysiu kas ir kaip smile.gif


Butinai parasykit ar pasiteisino ar ne, neapsisprendziu ar man ju reikia, meistras tai labai persa g.gif bet jis ir ranksluostine norejo ikisti lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba ryta smile.gif
O kur jus ranksluoscius kabinat jeigu ranksluostines nedarot? Dabartinej virtuvej ranksluostine visiskai nenaudojama buvo, bet buvo radiatorius, tai padziaudavau kamputyje. O dabar radiatoriaus nebus, ant orkaites nekenciu pakabinamu ranksluosciu, kur ji det doh.gif

Buvau dejus savo planeli, bet komentaru nesulaukiau blush2.gif . Tad pasikartosiu ir idesiu dar karta. Priimu bet kokia kritika, nes remontas tik prasidejo, kolkas turiu galimybe viska dar keist biggrin.gif . Planelis kolkas pirminej stadijoj. Svarbiausias akcentas kaip issideliot protingai ir patogiai. Smulkmenos keisis. Tarkim tarp saldytuvo ir orkaites bus stalciai. Tarp kriaukles ir mikrobanges planuoju det ranksluostine. Labai abejoju del virsutiniu spinteliu g.gif . Dabartinej buvo i virsu pakeliamos, fantastika, jokiu nepatogumu neturejau. Cia siulo daryt paprastas, nes norisi isnaudot erdve iki lubu. Bet man nelabai patinka skirtingi spinteliu plociai schmoll.gif g.gif
user posted image

O cia bendras viso kambario vaizdas:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 08:52)
Laba ryta  smile.gif
O kur jus ranksluoscius kabinat jeigu ranksluostines nedarot? Dabartinej virtuvej ranksluostine visiskai nenaudojama buvo, bet buvo radiatorius, tai padziaudavau kamputyje. O dabar radiatoriaus nebus, ant orkaites nekenciu pakabinamu ranksluosciu, kur ji det  doh.gif



Man labai negrazu virtuvei ta skyle blush2.gif as naudoju popierius ranksluoscius, kuriuos panaudojus ismetu. Aisku turiu keleta virtuviniu ranksluostuku, bet labai retai naudoju, beveik nenaudoju visai. Man patogu ant stovo popieriniai.Atsiplesti, pavalyti ir ismesti smile.gif
Atsakyti
Bet juk vistiek gaminant plauni pastoviai ranka, pasisluostyt juk reik. Nepatinka man rankas valytis i popierinius ranksluoscius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 09:20)
Bet juk vistiek gaminant plauni pastoviai ranka, pasisluostyt juk reik. Nepatinka man rankas valytis i popierinius ranksluoscius  blush2.gif


Kiekvieno pasirinkimas smile.gif as geriau popieriniais valysiu nei darysiu skyle virtuviniam smile.gif
Siaip rankom ranksluostuka kartais naudoju, kai smarkiau gaminu.Paskui ant radijatoriaus kol pradiusta, tada vel i spintele idedu.Aisku nefaina kai jis ant akiu guli.
Atsakyti
Na, pas mane ranksluostine buvo uzdaroma su durelem. Tai skyles jokios nebuvo. Nors ranksluoscio ten gyvenime nesu kabinus, skardu laikymo vieta ten buvo labia patogi thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(JViktorija @ 2013 06 20, 09:30)
Na, pas mane ranksluostine buvo uzdaroma su durelem. Tai skyles jokios nebuvo. Nors ranksluoscio ten gyvenime nesu kabinus, skardu laikymo vieta ten buvo labia patogi  thumbup.gif  bigsmile.gif


Man meistras aiskino kad sunta uzdaroje ranksluosciai g.gif
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2013 06 20, 08:34)
Man meistras aiskino kad sunta uzdaroje ranksluosciai  g.gif

na taip, del sito nesigincyju. Slapio nedejau, tai nezinau g.gif
O kokie pastebejimai butu del pacios virtuves? 4u.gif
Atsakyti