Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Gal pasidalinkit, kaip kovojate ar kovojote su toksikoze? Kaip gi nugalet ta pykinima?? Gal geret kokias arbatas, ar siaip zinot kokiu triuku? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Noriu buti mama! @ 2004 08 04, 08:16)
Gal pasidalinkit, kaip kovojate ar kovojote su toksikoze? Kaip gi nugalet ta pykinima?? Gal geret kokias arbatas, ar siaip zinot kokiu triuku? rolleyes.gif

Sveikute papildziusi nestukiu gretas nestuke.gif ,
nuo nestuminio pykinimo rekomenduojama : imbieriniai sausainiai ar arbata, tik prabudus dar gulint lovoje uzkasti nedaug suriu sausainiuku pvz. krekeriu, valgyti po nedaug ir daznai,tinka vaisiai, gerti vandenuka, neuzmirsti vitaminu,skalauti burna po nusivemimo-dantu saugojimo programa... Suejus 3 men viskas turetu baigtis..
Atsakyti
Mane pykinti pradeda staiga ir nelabai kas padeda.Graužiu graužiu sausainius ar vaisius nujausdama,kad tuoj prasidės ''smagumas'',tai paskui tik įvairesnį skrandžio turinį pašalinu.Matot,mane pykina retai ,bet dažniausiai vakare.Taigi ypatingai nesigelbsčiu.
Atsakyti
Man gelbedavo metiniai saldainiukai, kol nesuzinojau,kad ju negalima,nes stabdo laktoze sad.gif


--Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
O man padedavo aviziniu dribsniu kose, kuria pastatydavau prie lovos ir suvalgydavau pora saukstu, kai tik jausdavau, kad jau tuoj. O toms, ka pykina rytais, patarciau aviziniu dribsniu kose valgyti neatsikelus is lovos. Siaip tikrai nemalonus jausmas, gerai, kad greitai baigiasi:)
Atsakyti
QUOTE (Paulina1 @ 2004 08 04, 09:27)
O man padedavo aviziniu dribsniu kose, kuria pastatydavau prie lovos ir suvalgydavau pora saukstu, kai tik jausdavau, kad jau tuoj. O toms, ka pykina rytais, patarciau aviziniu dribsniu kose valgyti neatsikelus is lovos. Siaip tikrai nemalonus jausmas, gerai, kad greitai baigiasi:)

Nieko sau greit, gi taip apie 3 men tesiasi turbut :9 nezinau jau ka ir bedaryt unsure.gif
Atsakyti
Man labai padėdavo, kai gulėdama dar lovoje, ką nors suvalgydavau. thumbup.gif Tikdavo ir iš vakaro padėta, padžiūvusi duonos riekė, džiuvėsis ar tie patys krekeriai. Įdomiausia tai, kad valgyti visai nesinorėdavo, atrodydavo, jei kasnelį į burną įdėsiu, tai jis tuoj pat ir išlėks. biggrin.gif Bet tikrai paidarydavau geriau užvalgius. clap.gif
Atsakyti
Nuo pykinimu padeda juoda, stipri ir gerai pasaldinta arbata.
Atsakyti
As neatsikelus valgydavau rupios duonos sumustinuka. Ka as zinau... Kaip pykindavo, taip pykindavo. Abu nestumus. Va dabar jau ketvirtas men., bet iki siol i savaite keliata kartu susivemiu, tik ne tai slyksciai kaip pacius pirmus men. sad.gif. Apie imbiera taip pat girdejau, i stikline silto vandens reikia iberti sauksteli malto imbiero ir ta turini isgerti. Pati neisbandziau, bet taip Tolimuosiuosie Rytuose nesciasias" gelbsti" nuo toksikozes. Gal ir padeda? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andrea: 04 rugpjūčio 2004 - 11:25
Mane pykino iki paskutines dienos. Vienintelis kas padedavo, tai BORJOMI mineralinis. Pabandyk. Turetu padeti. Nuo uzkandziavimu man irgi tik blogiau budavo. Ir mane pykindavo ne ryte, o nuo pietu iki miegelio.
Atsakyti
Siaip atsigeriau mineralinio ir suciulpiau saldaini toki rugstoka ir iskart praejo tada ryte, va dabar vel uzeina blogumas, saldainis nebepadeda sad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Andrea @ 2004 08 04, 11:25)
Apie imbiera taip pat girdejau, i stikline silto vandens reikia iberti sauksteli malto imbiero ir ta turini isgerti. Pati neisbandziau, bet taip Tolimuosiuosie Rytuose nesciasias" gelbsti" nuo toksikozes. Gal ir padeda? g.gif

Tik ne sauksteli...brr pabandziau del idomumo, nes girdejau kad apetita slopina- lygiai po 2 gurksniu supykino doh.gif ir labai slykstus skonis kazkoks kartus. Deti reikia nedaug atrodo apie 2 gramus ....
Atsakyti