Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

QUOTE (Aidar @ 2004 08 04, 11:30)
Mane pykino iki paskutines dienos. Vienintelis kas padedavo, tai BORJOMI mineralinis. Pabandyk. Turetu padeti. Nuo uzkandziavimu man irgi tik blogiau budavo. Ir mane pykindavo ne ryte, o nuo pietu iki miegelio.

Aidar Bormozims tikras atradimas clap.gif clap.gif clap.gif Jo isgerus tikrai geriau pasidare thumbup.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE (Aidar @ 2004 08 04, 12:30)
Mane pykino iki paskutines dienos. Vienintelis kas padedavo, tai BORJOMI mineralinis. Pabandyk. Turetu padeti. Nuo uzkandziavimu man irgi tik blogiau budavo. Ir mane pykindavo ne ryte, o nuo pietu iki miegelio.

Siusiu vyra mineralinio pirkt, nes visa kita nepadeda sad.gif
Atsakyti
Zinau, jai pykina vaziuojant, reikia pakramtyti zalios arbatos. Gal ir siuo atveju suveiktu.
Atsakyti
Vienoms gali padėti kas nors, kitos vemia toliau negu mato ir niekas nepadeda.
Kai tik pradėdavo pykinti (visada rytais) valgydavau obluolį, džiuvėsį, sumuštą su sūriu, arbatos... Iš pradžių atrodo, kad vemsi, bet visada susigrūdi per prievartą ir savijauta tikrai pagerėdavo. Bet, sakau, veiksminga ne visoms smile.gif Sėkmės!!! thumbup.gif
Atsakyti
O man kefyras padedavo....
Atsakyti
mane gelbejo tik mineralinis... visoks... unsure.gif o sitas "malonumas " tesesi iki 21 sav kazkur.... unsure.gif
Atsakyti
Mane pykindavo nuo menkiausio kvapelio...o visa tai tesesi iki 6 men.
Rytais begulint dar lovoj, uzkrimsdavau "corn flakes" man labai padedavo.
Atsakyti
Siaubas, taip ilgai unsure.gif aaaa baisu ohmy.gif
Atsakyti
As jau turiu du vaikucius , bet dar ir dabar negaliu pamirsti toksikozes.Pirma nestumo menesi dar nieko , bet poto tris menesius tai mane pykindavo istisai , negaledavau net arbatos pasidaryt ohmy.gif , ir labai skaudedavo skrandzio"duobute".Tai as juokaudavau kad man dekretiniu atostogu reikia pirmus menesius , o ne paskutinius.Niekas nepadedavo , neturejau jokio apetito.Patikekit kaip yra baisu kai valgyt nenori.Tai sau prisizadejau kad niekada nesilaikysiu bado dietu!!!Per dvi savaites man nukrito 6kg.Tai padejo tik vaistai nuo pykinimo .Labai bijojau kad vaikeliui nepakenktu , bet rodos viskas baigesi laimingai biggrin.gif .Is visu pazistamu tai tik vienai buvo tokia toksikoze , o kitos nesuprasdavo manes , neisivaizavo kas "tai" yra.Bet kaip sakoma "viskas praeina" - kencianciam dangus tongue.gif
Atsakyti
jio per pirma nestuma as ir neisuvaizdavau kas do daiktas ta "toksikoze" galvoju nescios issigalvoja kad labiau ju gailetu.... rolleyes.gif o per antra supratau kad nei velnio pasirodo cia tikras dalykas o ne isgalvotas tai va .... unsure.gif palyginus kaip jauciaus didesne nestumo dali tai dabar pabaigoj viskas labai gerai... unsure.gif ui kaip uzjauciu tas merginas kurias pykina.....
Atsakyti
Man padedavo saldainiai, tokie kaip "mynthon" ir lietuviski tokie "apelsinu skilteles". Nes pavalgius dar ilgai maistas kazkur gerkleje uzstriges budavo. Gydytoja rekomendavo paciulpt saldainiu su rugstele, kadangi man padejo, tai visuomet ju turedavau rankinuke. O vemt tai nevemiau. Tik pastovus blogumas budavo. Tai tesesi gal iki 18-20 sav.
Atsakyti
Blogulys..... Vemti tai nevemiu, iš viso galėčiau ant rankų pirštų suskaičiuoti kiek kartų per savo gyvenimą esu vėmusi. O blogulys prasidėjo lygiai šeštą savaitę ir tebesitęsia (dabar 8).
Tačiau net nežinau ką galvoti, jau kelis kartus (kas antrą, trečią dieną) buvo užpuolusi "tridutė"... blink.gif ohmy.gif
Tai net nežinau kaip čia vertinti, ar tai alternatyva vėmimui g.gif - paprastai ir apsinuodijus aš ne vemdavau, bet kitas galas prakiurdavo? Ar čia jau kažkas negerai ir reikia pas gydytoją pagalbos kreiptis. Maistas - su vyru valgom tą patį, jam nieko...
Atsakyti