Įkraunama...
Įkraunama...

Pykinimas

Anelija,man buvo panašiai smile.gif Laukiau vidurių užkietėjimo ,o čia ... rolleyes.gif
Nuo vėmimo or pykinimo man padėdavo(dabar 13 savaitė ir ,atrodo,išnyko)daug maisto.Negera darydavos ,kai tik bent truputį praalkdavau wink.gif
Atsakyti
Nors as dar nebuvau nestuke nestuke.gif ir dar neesu, bet labai puikiai suprantu ka tai reiskia, mane pykina grynai nerviskai, todel visas visas labai labai uzjauciu. Sako istiesu reikia kazka ciulpti, mano atveju drauge siule gerti nospa, nes tai mazina spazmus, bet nestukems nezinau unsure.gif ar galima ja vartoti, tikriausiai reiktu klausti gydytojos.
Atsakyti
Lince, ačiū, kiek nuraminai. smile.gif O ir dėl maisto tikra tiesa, atrodo niekaip, niekaip nieko nesuvalgysi, o suvalgai ir geriau biggrin.gif Bet vemti, tai oi, kaip nesinori... aš net nemoku, paskutinį kartą kai sirgau roto virusu, ir teko tą procedūrą iškentėti, tai kaklą išsinarinau ar kaip kažkas tokio... blink.gif mad.gif
Atsakyti
Na mane pykino apie 6-7 mėn. ir niekas nepadėjo, taip nusivėmiau, kad 13 kg per nėštumą numečiau, gulėjau ir ligoninėse ilgai. Na bent jau paskutinius mėnesius nepykino smile.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif))))))
galiu tik paguosti ir pasakyti, kad taip jau buna, kad vienas labai pykina, o kitos net nezino kas tai yra... Asmeniskai man, pykinimas buvo iki 4men..... tai man padedavo paprastas vanduo ir koks sausainis.... Gal kam pades??
Papildyta @ [mergetime]1092217648[/mergetime]
labas visoms smile.gif))))))
galiu tik paguosti ir pasakyti, kad taip jau buna, kad vienas labai pykina, o kitos net nezino kas tai yra... Asmeniskai man, pykinimas buvo iki 4men..... tai man padedavo paprastas vanduo ir koks sausainis.... Gal kam pades??
Atsakyti
Na is savo patirties galiu pasakyti, kad isivedziau sistema, kas dvi valandas butinai pavalgyti, jei tik nepavalgydavau ir pykindavo, ir dar kur tik eidavau, su savim turedavau, ar tai sausainiu, dziuveseliu, saldainuku kokiu, riesutu, na ka galima butu pakramsnoti, kad ir per paskaitas ar darbe. Man padedavo smile.gif Linkiu, kad greiciau praeitu sis siaubas unsure.gif
Atsakyti
kRAMSNOJIMAS TAI GERAI ,BET TAIP KRAMSNODAMA PER 13 SAV.PRIAUGAU 4 KG.KOŠMARAS doh.gif KAS BUS PASKUI? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 08 12, 10:34)
kRAMSNOJIMAS TAI GERAI ,BET TAIP KRAMSNODAMA PER 13 SAV.PRIAUGAU 4 KG.KOŠMARAS doh.gif KAS BUS PASKUI? wink.gif

Manai, kad per 13 savaiciu 4kg daugt? g.gif Nemanau... Na, pas mane kai buvo 12 savaiciu nuo pradinio svorio buvo +3kg, bet... zinant kad ~3 buvau per pykinimus numetus, tai dry.gif Pametysi, per paskutini menesi svoris nebeturetu augti visiskai - gali net apie 0.5 - kg sumazeti wink.gif
O siaip man pykinimai prasidejo apie 6 savaite ir pykino menesi laiko, bet istisai - faktiskai nieko negalejau valgyti, nes... viskas "islipdavo" sad.gif Aisku svente budavo sekmadieniais - tada 2.gif leisdavo pavalgyti wink.gif

P.S. sakoma jei laabai stipriai pykina - bus 2.gif berniukas rolleyes.gif Nezinau ar tai tiesa, bet man pasitvirtino wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 14 rugpjūčio 2004 - 10:49
nieko panasaus pykino laaaaabai stipriai ir ilgai bet echoskopas rodo mergaite biggrin.gif
Atsakyti
As turiu berniuka ir mergaite , o pykino ir per pirma nestuma ir per antra.Taip kad cia ne taisykle wink.gif
Atsakyti
Turiu mergaite - pykino visa laika isskyrus koki 7 menesiuka. Na labai pykino - negalejau net niekur eit blink.gif Teta irgi vargo su pirmagime. Bet po to pasigimde dar du skirtingu lyciu leliukus, nepykino ne su vienu thumbup.gif Cia tikrai ne taisykle, kiekvienas organizmas skirtingai reaguoja kiekvieno nestumo metu (net ir tos pacios moters!).
Atsakyti
Pravėmiau iki 22 savaičių, o nustojo tik tada kai gydytoja išrašė homeopatinių lašiukų nuo pykinimo (nepamenu pavadinimo, bet gydytoja turėtų žinoti), užteko tik pasiguosti. O aš tiek kentėjau, bandžiau visokius būdus, apie kuriuos čia rašo, niekas nepadėjo. O čia kaip ranka nuėmė po kokių trijų dienų
Atsakyti