Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos - XV

QUOTE(maskatukas @ 2011 05 12, 11:16)
hmmm, Vilniuje, santariskese net nebuvo uzsiminta apie galima komplikacija,kaip balso stygu pazeidima, bet kad visos skydlaiukes pasalinimas-rimta operacija, pabreze Beisa, ypac toms, kuriu didele ir vidine

Man Kymantas visas komplikacijas isdeste procentaliai, galimus pazeidimus ir t.t. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 05 12, 13:50)
Man Kymantas visas komplikacijas isdeste procentaliai, galimus pazeidimus ir t.t. g.gif

man sunku isivaizduoti, kaip be balso but?
labai tikiuosi,kad tai merginai pavyks tureti balsa.....
o kaip jusu skydliauke dirba?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 05 12, 12:57)
man sunku isivaizduoti, kaip be balso but?
labai tikiuosi,kad tai merginai pavyks tureti balsa.....
o kaip jusu skydliauke dirba?

Dirba mano pusele, su 50mg normaliai. smile.gif Liepos menesi zadu eit pasiziuret kaip mazgai kitoj pusej, ar nedideja. g.gif

Po operacijos man Kymantas liepe pasneket, nu va sako, viskas gerai. smile.gif
Atsakyti
Sveikutes...
Jau zinau atsakymus tai vat mano likusi pusele funkcionuoja normaliai 4u.gif
Hormonai normos ribose...
Tad tiroxino gert kolkas nereikia... 4u.gif
Tik kalcis ant ribos...sake daugiau pieno produktu valgyti 4u.gif
Tai tiek...
Dziaugiuosi kad viskas gerai,bet nesuprantu nuo ko tada man tas noras toks miegoti pastoviai...Galvojau jau tikrai truksta hormonu...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sirenita @ 2011 05 12, 14:29)
Sveikutes...
Jau zinau atsakymus tai vat mano likusi pusele funkcionuoja normaliai 4u.gif
Hormonai normos ribose...
Tad tiroxino gert kolkas nereikia... 4u.gif
Tik kalcis ant ribos...sake daugiau pieno produktu valgyti 4u.gif
Tai tiek...
Dziaugiuosi kad viskas gerai,bet nesuprantu nuo ko tada man tas noras toks miegoti pastoviai...Galvojau jau tikrai truksta hormonu...
4u.gif


sveika, kiek pamenu, juk dar nedaug laiko praejo Tau po operacijos, gal dar organizmas atsistato....
o siaip, smagu girdeti geras naujienas:)
Papildyta:
QUOTE(Ramce @ 2011 05 12, 14:24)
Dirba mano pusele, su 50mg normaliai. smile.gif  Liepos menesi zadu eit pasiziuret kaip mazgai kitoj pusej, ar nedideja. g.gif

Po operacijos man Kymantas liepe pasneket, nu va sako, viskas gerai. smile.gif

sveriu 47, tiroksino 100 mg,
jauciuosi tikrai geriau:)
o man ryte po operacijos-liepe, pakoseti:), nu nelabai ten kaskas gavosi, bet sake, okei, balsas vietoje:)
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 05 12, 10:04)
Idomu kiek statistiskai kiti pazeidzia stygas. g.gif  Nes apie kitus nieko nezinom, tai vien Kymanta peikt irgi negrazu butu. g.gif  Mane irgi jis operavo, buvau perspeta del galimo stygu pazeidimo. rolleyes.gif

Visiem ten pasitaiko pažeisti tas balso stygas... kiekvieno jų statistika apie 3proc. kad ir kokie jie profesionalai, bet visko buna... Kymanto tai tikrai negaleciau peikti, nes jis po operacijos su manim bendravo, del loristes susitare, mane pats pas ja palydejo, sake diena nakti skambinti, jei kas negerai...taip kad cia negali zinoti, nes mano drauge operavosi pas Kymanta, tai tuo metu Krasausko pacientei buvo pazeistos stygos, o kai as gulejau, tai Kymantui pasitaike, ir man teko but tai laimingajai doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 05 12, 12:16)
zinau ir suprantu, kad vien perzengti tokios istaigos slenksti , reikia jegu , bet nedelsk,
kuo greiciau ta padarysi tuo ramiau miegosi ir galesi gyventi toliau...
zinau ta jausma, kada vis siuncia nuo kabineto prie kabineto, o po to laukimas, as per savaite kelis kg numeciau, nuo itampos....bet pasistenk, del saves ir del savo mylimu artimu zmoniu, kuriems esi brangi....

tai va, kad šiuo metu tą slenkstį peržengiu daugybę kartų... verysad.gif bet ne dėl savęs...
Šeimos gydytojas sakė laukti iki rudens doh.gif lotuliukas.gif tai ką dabar vėl sakys, kai nueisiu eilinį kartą siuntimo. turbūt pirmiausia bandysiu persirašyti pas ką nors kitą... smile.gif Ačiū tau už patarimus 4u.gif
Atsakyti

sveriu 47, tiroksino 100 mg,
jauciuosi tikrai geriau:)
[/quote]

Sveikos, o įdomu kaip skaičiuoja tą tiroksino dozę, nes aš sveriu 56kg ir taip pat geriu po 100mg, o visada skiria tik atsižvelgdami į svorį, tik paprašius padarė ir karujo tyrimą, nes buvau tikra, kad per maža dozė, nuokat trūksta energijos, spaudimas labai žemas, ko iki operacijos nebūdavo
Atsakyti
[quote=Teletabio mūza,2011 05 13, 18:21]
sveriu 47, tiroksino 100 mg,
jauciuosi tikrai geriau:)
[/quote]

Sveikos, o įdomu kaip skaičiuoja tą tiroksino dozę, nes aš sveriu 56kg ir taip pat geriu po 100mg, o visada skiria tik atsižvelgdami į svorį, tik paprašius padarė ir karujo tyrimą, nes buvau tikra, kad per maža dozė, nuokat trūksta energijos, spaudimas labai žemas, ko iki operacijos nebūdavo
[/quote]

sveika, man po operacijos kada paskye pagal svori, tai po 2 men TTh buvo 40, ryski hipotireoze, o sirdis kale juodai....medikams buvo darbo:)
didino tik po 12,5 mg, oi, dalinau tas tabletkas, kad neklauskite
man dabar skiria tiroksina tik pagal kraujo tyrimus, kitaip as nesutinku, beje ir seimos gyd neraso vaistu, kol nera tyrimo ir endokrinologo paskyrimo...
Atsakyti
seniai buvau čia pasirodžiusi, bet visgi nusprendžiau parasyti savo pamąstymus, kad ir kitos gal labiau pamąstytų prieš operuojantis.
po mano skydliaukės operacijos praėjo jau 3 metai ir kuo toliau, tuo daugiau manau, kad tai buvo mano didžiausia klaida. Iki operacijos jaučiausi nepalyginimai geriau nei dabar. Operacijos pliusu jokiu, vien minusai.
Kad skydliaukei kažkas negerai atrado maždaug 11os metu, t.y. padidėjusi, maži mazgeliai. Iki 25 kasmet važiuodavau pasitikrinti ir tiek. jokiu vaistu niekad nevartojau, jokio diskomforto nejaučiau. o čia paslaugi (po pirmo ir paskutinį karta mano gyvenime dovanėlės med. personalui) gydytoja pirma kart per visa skydliaukės stebėjimo istoriją sugalvojo padaryti (pamiršau kaip vadinasi) tyrimą paimant mėginį tiesiai is mazgelio. Atvažiavus sužinoti rezultato pranešė, kad lastelės yra linkusios kysti i piktybines ir reikia skubiai operuoti. Kažkaip tas skubėjimas, tonas, aplinka mane paveikė taip, kad atrode, kad kitaip ir būti negali. Žodžiu po dviejų savaičių mane jau operavo (skubos tvarka, be eilės!) onkologiniame skyriuje. Pašalino visą skydliaukę, vėžio nerado. Dabar turiu ryškų randa (kompleksuoju apsirengus ne golfu), nors naudojau ir brangius kremus nuo randu, ir liaudies medicinos priemones; kasdienį thyroxino gėrimą ir kruvą visokių problemų su sveikata (nuotaikų kaita, svoris ir pan.) dėl kurių visi gydytojai sutartinai kaltina netinkamai sureguliuotus hormonus, t.y. vaistų normą ir pan.
jei tik galėčiau gražinti laiką atgal, tikrai nesi operuočiau.
Atsakyti
Saulutem, cia visko buna, Maskatukas ivairiu atsitikimu rase, kad net baisu. doh.gif

Taciau..., mano atvejis kaip tavo, tik man puse paliko skydliaukes, rado jau pakitusiu lasteliu, extra nedare, viskas planine tvarka, aciu D buvo ne vezys, bet... as moraliskai tikrai buciau nepakelus laukimo kol tos pakitusios lasteles apimtu skydliauke ir tada visi jodai ir pan. Jauciuosi as irgi blogai, ligu 101, bet bandau su tuo gyventi. 4u.gif

Maskatuk, kaip tavo sirdele dabar? Mano ji pastoviai ''kala'', pulsas apie 100, daznai koks 120, spaudimas aukstas, gydytoja kategoriskai liepia vaistus gert, as dar nenoriu, kardiologe 2 kartus dare echo sirdies, viskas ok, akiu dugnas ok, inkstu echo irgi, sako gal paveldejimas, daug giminej su aukstu kraujosp. Reik gal vel gudobeliu ar kokiu lasiuku pagerti. g.gif

Kitas dalykas, man toks vaizdas, kad turiu ir hipo ir hiper simptomu, tingiu, jegu nulis, sirdis kala, karscio nepakeliu, tth su 50mg 1,11. Geriau savavaliskai 75, jauciausi geriau, bet tth tada 0,7. doh.gif

Nesibaigiancios bedos su menesinem, jos labai nereguliarios, skaiciau skaiciau ir uzmaciau kazkurioj temoj panos rase apie antinkscius, gal juos reiktu pasitikrint. g.gif Nebezinau ko imtis.
Atsakyti
QUOTE(Ramce @ 2011 05 16, 13:56)
Saulutem, cia visko buna, Maskatukas ivairiu atsitikimu rase, kad net baisu. doh.gif

Taciau..., mano atvejis kaip tavo, tik man puse paliko skydliaukes, rado jau pakitusiu lasteliu, extra nedare, viskas planine tvarka, aciu D buvo ne vezys, bet... as moraliskai tikrai buciau nepakelus laukimo kol tos pakitusios lasteles apimtu skydliauke ir tada visi jodai ir pan. Jauciuosi as irgi blogai, ligu 101, bet bandau su tuo gyventi. 4u.gif

Maskatuk, kaip tavo sirdele dabar? Mano ji pastoviai ''kala'', pulsas apie 100, daznai koks 120, spaudimas aukstas, gydytoja kategoriskai liepia vaistus gert, as dar nenoriu, kardiologe 2 kartus dare echo sirdies, viskas ok, akiu dugnas ok, inkstu echo irgi, sako gal paveldejimas, daug giminej su aukstu kraujosp. Reik gal vel gudobeliu ar kokiu lasiuku pagerti. g.gif

Kitas dalykas, man toks vaizdas, kad turiu ir hipo ir hiper simptomu, tingiu, jegu nulis, sirdis kala, karscio nepakeliu, tth su 50mg 1,11. Geriau savavaliskai 75, jauciausi geriau, bet tth tada 0,7. doh.gif

Nesibaigiancios bedos su menesinem, jos labai nereguliarios, skaiciau skaiciau ir uzmaciau kazkurioj temoj panos rase apie antinkscius, gal juos reiktu pasitikrint. g.gif  Nebezinau ko imtis.



Saulutem, salia manes gulejo mociute, jai rado pakitusias lasteles, iseme visa skydlaiuke, bet vezio nera ir prasidejo bedos su sirdimi,
kada pasiskaitau tiroksino instrukcija, pamatau, kad sis vaistas labai veikia sirdies darba, suprantu, kad dirbtina-tai ne tavo, bet man kaip ir Ramce operuotis reikejo, man net gyvybes klausimas, skydlaiuke buvo iaugusi i plaucius, o beje, nieko nejauciau....

Ramce, del sirdies, dare echoskopija, Holteri kabino, parai, sirdies nepakankamumo fermentini tyrima dare, nes kardiologai bijo, kad del tokios mano buvusios skydlaiukes ir hipertireozes, paveiktas sirdies raumuo...
del spaudimo-skyre verapamili(isoptin), 120 mg, tai numuse visai spaudima, o pulso neretino,
man geriausiai pulsa retina metoprololis, vartoju beveik metus, pulsas ramybeje buna net iki 65, bet kas neprognozuojama, kad bet kada man pulsas uzsoka iki 90 su labai stipriu sirdies duziu, va to, man nei vienas kardiologas paaiskinti negali,
pulsas nera jau toks didelis, bet tas trinksnis sirdies neimanomas.....
o del gudobeles-labai nustebau, kai pavartojau du men tabletemis, efektas isties buvo,
lasai man tik tam kartui, nuo ilgesnio pavartojimo nejauciu nieko...
del tiroksino-man endokrinologe pasake, kad nevirsytu 0.4 normos,
juk parametrai 0.4-4,0 , kiek pamenu tiroksino,
man padidinus doze, pajutau pagerejima-nustojo slinkti plaukai, neluzineja nagai, bet va svoris neauga, o valgau, kaip ir valgiau pries metus,
taigi, jei tikrai geriau jautiesi , gerdama 75 mg tiroksino, tai ir taip gerk, tik va , neaisku, kaip sureaguos ta likusi dalele Tavo,
o del auksto spaudimo-Tau butinai turi istirti antinkscius,
kardiologai megsta musti spaudima, nerade priezasties,
antinskciai, inkstu problemos ir sirdis,
blogai, kad nepasilikau nuorodos, kur rase , kad nera naudinga musti spaudima, jei zmogus puikiai su juo gyvena , nieko nejaucia, o randa padidejima tik patikrinimo metu arba rimciau susirgus
man santariskese visada 160 buna,
pas seimos gyd-130:)
tai negi as jau hipertonike?, juk tikrai ne...
tiesa, man atliko dar hormonini tyrima-AKTH, rodos, hipofizes
dar elektrolitus-K, Na, Cl.jie parodo irgi antinksciu veikla...
siuo metu mokausi taisyklingai kvepuoti,
o va del men-niekada gyvenime neturejau nusiskundimu, o tokia skydlaiuke buvo,
taigi mielos merginos-jei neramu ir nesitikite vienu endokrinologu, eikite pas kita, ieskokite pagal atsiliepimus ir rekomendacijas,
ir dar vienas mano patarimas ir pastebejimas-idealiausia buna, kai vienas gyd vertina tyrimus, daro echoskopija ir reikalui esant gali paimti biosija,
nu ir prirasiau:)
sveikatytes ir siltu emociju, mielosios:)
Atsakyti