Įkraunama...
Įkraunama...

Seni geri serialai

QUOTE(rita-x @ 2007 11 21, 17:26)
gal kas jau ir minejo, bet man labai patiko 'Darma ir Gregas'.


o per tango jo nerodo? g.gif man labiau nedas ir steisė thumbup.gif
Atsakyti
neprisimenu kaip tiksliai vadinosi, atrodo VAISTINE ar panasiai. Buvo tokia situaciju komedija;)
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 21, 17:29)
o per tango jo nerodo?  g.gif man labiau nedas ir steisė  thumbup.gif


as issenu laiku atsimenu - per tv3 rodydavo. o nedas ir steise irgi geras buvo
Atsakyti
Man tai patiko Pakvaišusi porelė, negalėjau nė vienos serijos praleist. Super serialas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valdiena @ 2007 11 21, 18:57)
Man tai patiko Pakvaišusi porelė, negalėjau nė vienos serijos praleist. Super serialas 4u.gif

O man iš tų "durnųjų" serialų patiko "Vedęs ir turi vaikų" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 11 21, 18:46)
O man iš tų "durnųjų" serialų patiko "Vedęs ir turi vaikų" thumbup.gif

Joooo sitas irgi super thumbup.gif thumbup.gif Ji rodydavo velai vakare per tv3, esu maciusi, tik gal jau po 24h. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2007 11 21, 18:43)
neprisimenu kaip tiksliai vadinosi, atrodo VAISTINE ar panasiai. Buvo tokia situaciju komedija;)

"Budinti vaistinė" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 21, 17:29)
o per tango jo nerodo?  g.gif man labiau nedas ir steisė  thumbup.gif


Aha, šitas patiko smile.gif Netgi sugebėjau iki galo pažiūrėt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(valdiena @ 2007 11 21, 19:57)
Man tai patiko Pakvaišusi porelė, negalėjau nė vienos serijos praleist. Super serialas 4u.gif

Oi bigsmile.gif šitą buvau pamiršus - super thumbup.gif labai laukdavau ax.gif
Atsakyti
Pas mus yra toks kanalas "Comedy central", tai istisa diena vien komedijinius serialus rodo doh.gif
Rodo ir Darma & Grega, ir Pakvaisusi porele, tai zinokit, turiu pasakyt, kai palygini abu siuos serialus (nu ta prasme, viena po kito pasiziuri), tai kaip bebutu keista, bet Pakvaisusi porele kazkokia atgyvena atrodo g.gif Darma & Gregas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shwiesulka @ 2007 11 21, 22:16)
Pas mus yra toks kanalas "Comedy central", tai istisa diena vien komedijinius serialus rodo  doh.gif
Rodo ir Darma & Grega, ir Pakvaisusi porele, tai zinokit, turiu pasakyt, kai palygini abu siuos serialus (nu ta prasme, viena po kito pasiziuri), tai kaip bebutu keista, bet Pakvaisusi porele kazkokia atgyvena atrodo  g.gif Darma & Gregas  thumbup.gif

Pakvaišusią porelę pas mus rodė turbūt vieną iš pirmųjų komedijinių serialų, gal todėl ir patiko, dabar daugiau yra iš ko rinktis. Dar geras iš senųjų- Draugai. O dabar su niekuo nesulyginsi Nusivylusių šeimininkių.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2007 11 21, 17:46)
O man iš tų "durnųjų" serialų patiko "Vedęs ir turi vaikų" thumbup.gif

aga man sitas irgi thumbup.gif buvo. Nors itariu dabar taip idomiai nesiziuretu g.gif
O ar ziurejot ''Sunset beach'' toks idomus buvo, bet nedarode, kaip visada....
Atsakyti