Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkimas/pardavimas/registravimas

Nu jo... g.gif Jauciu graziuoju cia nieko nebus,nes jie jau net ragelio nebekelia doh.gif Pinigu tai jau jokiu atveju grazinus nebuciau tongue.gif As manau,kad mes labai zmoniskai pasielgem SITIEK islauke,juk jie mums nei gimines,nei draugai.

Net ant tu triju raidziu pasiųst neina,nes nesisneka su mumis lotuliukas.gif Tai man leidzia manyti,kad sandoris nutrauktas del ju kaltes.Nes- kelios dienos,tai ne menuo+ ju nenoras kontaktuoti cool.gif
Teks is naujo pardavinet...
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2006 10 26, 19:59)
Situacija tokia- su pirkejais suderejome del masinos (mes parduodam,jie-perka). Paliko 300Lt rankpinigiu ir paprase keleta dienu palaukti,nes reikia surinkti reikalinga suma pinigu. Sutikome laukti. Ir laukiame jau 4 savaites blink.gif  Patys neskambina,kai paskambinam klausdami ims masina ar ne,tai kartoja-imsim,imsim! Tik vis kazkas jiems pinigu negrazina. Sakykit jus man,kokios yra tokiu atveju nerasytos taisykles? Kiek gi galima laukti?? Kada galima nutraukti toki sandori? ir jei as pasakysiu,kad jau nebelauksim,tai ar busiu teisi negrazindama rankpinigiu? Ir kaip nustatoma rankpinigiu suma?Ar tai turi but kazkoks procentas nuo automobilio vertes,ar siaip sutarta suma?

mano vyras pats uzsiima masinu pardavimais ir pasakysiu tik tiek,kad palieka rankpinigius ir nustatais data tada ir tada pasiimi masina ir likusia dali atiduodi,jei neatvyksta dar palaukia kelias dienas ir viskas,tai ka tu lauksi dabar ilgiausiai kol jie sukrapstys,na aisku kas liecia rankpinigius tai cia jau kitaip....siaip jie pats nutrauki grazini dvigubai.....bet kaip tokia situacija,tai tikrai neduociau ir pardavinek toliau nesukdama sau galvos
Atsakyti
Turiu nebevaziuojanti automobili. Noreciau ji isregistruot ir isgrust i savartina. Ar reikia tempti automobili i regitra, ar uztenka nuimti numerius, pasiimt dokumentus ir nuvesti. Gal kas su tuo susiduret ir zinot kaip viska sutvarkyt?
Atsakyti
uztenka numeriu ir dokumentu wink.gif

tik pirma gal reikia ji isgrusti, o tada numerius nuvezti, nes kaip gi tu be numeriu ja tempsi kur nors.... mes kazkada pardaveme savo masina (tada popliaru buvo varyti i rusijos lauzynus masinas), tai mums po men atidave numerius ir isregistravome, viskas ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 21 lapkričio 2006 - 11:34
Aciu smile.gif
Atsakyti
na siaip dar reikalinga pazyma,kur jis realizuotas, kad pvz akumuliatorius neguli kur patvory, o yra saugiai utilizuotas 4u.gif dabar sis dalykas naujove, tik dokumentu ir numeriu neuzteks mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien laikrastyje "15 min" buvo labai informatyvus straipsnelis ta tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgitta @ 2006 11 22, 15:42)
siandien laikrastyje "15 min" buvo labai informatyvus straipsnelis ta tema  ax.gif


Istrauka is 15 minuciu
Nebenaudojamas transporto
priemones utilizuojančios
įmonės "Metauta"
direktoriaus Jono
Venskūno teigimu, atsikratyti
metalo laužu
virtusio automobilio
paprasta - įmonė,
sulaukusi savininko
prašymo, transporto
priemonę gali išgabenti
maždaug per 3 valandas.
"Mes išrašome sunaikinimo
pažymėjimą, kurį žmogus pasirašo,
o vėliau su juo eina į "Regitrą"
dėl automobilio išregistravimo", -
teigė J.Venskūnas.
Atsakyti
vieną savo jau iki galo suvažinėtą mašiną išregistravom, tik mes ją pirma pardavėm taip sakant "ant dalių", o po to išregistravom blush2.gif viskas įmanoma biggrin.gif

o jei nori pagal įstatymus, tai tempi mašiną į šrotą kurie priėma taip vadinamam utilizavimui (kažkur nete yra sąrašas firmų), ten gauni pažymą, kad pridavei automobilį, su ta pažyma ir numeriais varai į regitrą ir išregistruoji.


Papildyta:
info
kaip supratau galima ir be pažymos išregistruoti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 23 lapkričio 2006 - 14:41
Skambinau i Regitra tai nuvezi Nr nuvezi dokumentus sumoki 5 Lt ir ok g.gif doh.gif
Pas mane po avarijos lauzas stovi garaze verysad.gif
dar nebuvau Regitroj laukiu teismo sprendimo i mane girtas mentas ivare gal
sakys kad atvirksciai schmoll.gif tai uz tai ir saugau kaip daiktini irodyma 4u.gif g.gif Inete susirask regitra ir ten kruva visokios info
Atsakyti
Tai ar jau įforminot kokį sandorį?

Man atrodo, kad paklausiai mašinai net trijų dienų laukti negalima. Perki arba ne. O čia savaitę... mėnesį doh.gif
Atsakyti
Nesukciau galvos, paskambinsi imi ar neimi per savaite, jei ne - tada rankpinigiai jusu mirksiukas.gif O jei nekelia telefonu, tai isvis ne jusu bedos ax.gif Bet siaip saziningumas jusu geris mirksiukas.gif
Atsakyti